ЖенаАйтишнеГа• 22 июля в 10:51

Чому дівчата із 70-75-80C-D розмірами жаліються?

Які в них великі груди,як це не зручно, як важко. Це що великі груди??? Що там важкого? На дупці ж сплять хоча вона теж не маленька буває.
Тектологиня 80lv• 22 июля в 10:52
грудной тролль
КапитанльнаЯ• 22 июля в 10:52
80 с це те саме що 75 в))
Ковбой Хагис• 22 июля в 10:52
Давайте следующую тему
КапитанльнаЯ• 22 июля в 10:53
Шо пальчик тілтки донизу вісить? Ну пєчалька же
автор ЖенаАйтишнеГа • 22 июля в 10:53
Ответ дляТектологиня 80lv
грудной тролль
Ні,мені справді цікаво. Навіщо Створюють такий міф як їм важко. Це для чоловіків таке кажуть?
КапитанльнаЯ• 22 июля в 10:53
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Віагру пий)
Экспертиза• 22 июля в 10:54
У меня 80Е с удовольствием бы поменялась на 70В
автор ЖенаАйтишнеГа • 22 июля в 10:55
Ответ дляЭкспертиза
Про 80Е мови не було. Про С-D розмова
Луковая• 22 июля в 10:55
80Д, никогда не жаловалась
Не служанка• 22 июля в 10:56
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Якщо вас природа знедолила в питанні цицьок, то не треба казати, що великі цицьки це щастя.
Проня_Прокоповна• 22 июля в 10:56
80D ніколи не жалілася, коли мені десь пишуть що це великі груди, таке враження що люди не орієнтуються в розмірах це не великі.
Великий сатирик• 22 июля в 10:57
80с,раньше комплексовала,что маленькие))) Сейчас ок,все гармонично.Это не много,дома хожу без лифона.Без всяких проблем под грудью или спиной
автор ЖенаАйтишнеГа • 22 июля в 11:00
Ответ дляВеликий сатирик
Це адекватна позиція! Але я часто зустрічаю жінок, які про такі розміри ниють як важко.
Лагшмивара• 22 июля в 11:01
Ответ дляКапитанльнаЯ
80 с це те саме що 75 в))
80в - 75с
Великий сатирик• 22 июля в 11:02
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
ну если бегом занимаются и не подбирают нормальный спортивный лиф,то да.Единственное,где мешают-бег и прыжки.Но все решается спортивным топом
автор ЖенаАйтишнеГа • 22 июля в 11:04
Ответ дляВеликий сатирик
Просто цікаво нащо це виставляти як щось таке надзвичайне. Це ж не 6-7 розміри...
Носки на подтяжках• 22 июля в 11:07
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну а якщо важко, то шо?
Вакцениро Вона• 22 июля в 11:12
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не имеешь, не поймешь.
Аристократка-тунеядка• 22 июля в 11:12
автор, вам скільки років? до 30 все було прекрасно, теперь у 40 спина болить реально та шия
автор ЖенаАйтишнеГа • 22 июля в 11:13
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну а якщо важко, то шо?
Це не важко. Це не великі груди, а середні
Вакцениро Вона• 22 июля в 11:13
Ответ дляПроня_Прокоповна
Потому что у вас обьем 80. У меня 70ДД. Я вешу 50 кг. И из них грудь наверное по килограмму каждая. Конечно мне тяжело, спина, плечи от бюстгальтера устают.
автор ЖенаАйтишнеГа • 22 июля в 11:14
Ответ дляВакцениро Вона
Не имеешь, не поймешь.
У мене 75С. Взагалі не важко нічого
Вакцениро Вона• 22 июля в 11:16
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У мене 75С. Взагалі не важко нічого
Когда у меня было 70С, тоже ничего не уставало. Сейчас грудь 70ДД, стало спине и плечам напряжно.
А_мій_самий_самий• 22 июля в 11:20
Триндят шо грудь мешает
100%• 22 июля в 11:24
В мене 75С і це супер не велика і не маленька, не заважає зовсім
Обнимашкина• 22 июля в 11:27
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У мене 75С. Взагалі не важко нічого
А теперь покажите фото груди с сантиметром и табличкой Советчица 22.07.25. Без анонима. Иначе мы будем считать что вы - мужик-извращенец.
автор ЖенаАйтишнеГа • 22 июля в 11:29
Ответ дляОбнимашкина
Вважайте, що хочете) тема не про це
Носки на подтяжках• 22 июля в 11:35
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну а МЕНІ важко з 75С
Я ж не ви
НеКонец-Света• 22 июля в 11:42
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Про 80Е мови не було. Про С-D розмова
Я б і свій В з задоволенням проміняла на А чи взагалі 0. Нафіга ота зайва вага, зайва шкіра, зайва ділянка, яка потребує окремого догляду і одягу?
НеКонец-Света• 22 июля в 11:43
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У вас який?