АнтиТанкист• 19 августа 2025

Кава без кофеїну чи цикорій?

Підкажіть, будь ласка, що краще обрати, якщо певний час не зможу пити звичайну каву - каву без кофеїну чи цикорій? Хочеться зберегти відчуття ранкового ритуалу. Які у вас враження та досвід?
Love_Love_Love_• 19 августа 2025
Так а яка у вас ціль?
НеВРотик• 19 августа 2025
Тоді вже краще чай
Котогосподиня• 19 августа 2025
А какой смысл от кофе без кофеина?
Это просто покрашенная вода)
Пейте воду уже
автор АнтиТанкист • 19 августа 2025
Ответ дляКотогосподиня
А какой смысл от кофе без кофеина?
Это просто покрашенная вода)
Пейте воду уже
Майже ідентичний смак
Ні грама• 19 августа 2025
Залежить чому не можна каву. Якщо через холестерин чи тиск, то тоді цикорій. Якщо по іншій причині - без кофеїну, хоч там теж є кофеїн, але значно менше.
12 галюцинаций• 19 августа 2025
Таку штуку, як на фото спробуйте (є кілька видів), смачна, але 365 грн бачила.
Або цикорій - він дешевший, можна додати корицю, мускатний горіх, молоко за бажанням. Я чередую з кавою
Ні грама• 19 августа 2025
Ответ для12 галюцинаций
Що це таке? Ніколи не бачила.
Схоже більше на каву чи на цикорій?
Бентливуман• 19 августа 2025
Ответ дляКотогосподиня
А какой смысл от кофе без кофеина?
Это просто покрашенная вода)
Пейте воду уже
Не городите чушь
Бентливуман• 19 августа 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Майже ідентичний смак
Я сто лет пью без кофеина днём/вечером, если захотелось тк от обычного не смогу уснуть ночью.
Цикорий это абсолютно другой напиток. Как их можно сравнивать?
Попробуйте Илли де каф. Очень классный.
Дама с заначкой• 19 августа 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Майже ідентичний смак
По вкусу - без кофеина, а по качеству и полезности- лучше цикорий
Сусідка зверху• 19 августа 2025
У цикория специфичный вкус, не всем нравится. И смотрите на состав, часто цикорий смешанный с кофе.
12 галюцинаций• 19 августа 2025
Ответ дляНі грама
Що це таке? Ніколи не бачила.
Схоже більше на каву чи на цикорій?
На цикорий, только вкус нежнее, что ли и нотки инжира
Первая ласточка инфляции• 19 августа 2025
Пыталась с кофе на цикорий перейти . Не смогла . Для меня цикорий гадость и похож на плохое кофе