Зроблено у 80-х• 19 августа в 09:36
Дівчата, молю, заходьте лише по темі!!! Молитва девʼятниця
Розкажіть, як вам допомогла молитва девʼятниця, що розвʼязує вузли. Дуже хочу почути надихаючі історії. Всім хто дослухався і пише ПО ТЕМІ - ДЯКУЮ!!!
Глубоководная селедка• 19 августа в 09:43
Ви б для початку в Бога повірили, узнали що таке християнство....
Саджу все зарання• 19 августа в 10:05
Я не про цю молитву, але дуже сподобалося в Зарваниці. Писала там бажання і воно виповнилося.
Зроблено у 80-х
• 19 августа в 10:08
Ответ дляСаджу все зарання
В де це? Це була якась поїздка, тур?
Саджу все зарання• 19 августа в 10:09
Ответ дляЗроблено у 80-х
В де це? Це була якась поїздка, тур?
Тернопільська область. Я просто з дитинства люблю ікону Зарваніцької божьей матері і поїхала туди. Там є готель де переночувати. Дуже популярне місто. Навіть якщо ви не католичка. Я не католик.
а так і тури туди і прощі і тощо.
Зроблено у 80-х
• 19 августа в 10:13
Ответ дляСаджу все зарання
а так і тури туди і прощі і тощо.
Так, я не католик.
Телячі ніжноСті• 19 августа в 10:14
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так, я не католик.
То для чого вам католицькі молитви?
Саджу все зарання• 19 августа в 10:15
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так, я не католик.
Можна всім. Я отримала велике задоволення. Там є свята вода, український Іерусалим, Хресний путь, купа церков і приємний ліс. Туди їздять надовго (або як я на день). А ще є сайт і там можна залишати он-лайн запрос на молитву за вас.
Зроблено у 80-х
• 19 августа в 10:16
Ответ дляСаджу все зарання
Цікаво 🤔, дякую
Саджу все зарання• 19 августа в 10:18
Ответ дляЗроблено у 80-х
Цікаво 🤔, дякую
Поруч сувенірний ринок і сувенірна крамниця внутри комплекса. багато виробів з срібла і чогось якісь пряники. А так звичайні релігійні штучки.
Зроблено у 80-х
• 19 августа в 10:22
Ответ дляСаджу все зарання
У мене ще мрія поїхати на джерело святої Анни. Кажуть дуже хороше місце
ПуГоФФка• 19 августа в 10:26
Клас. А я і не знала, що треба всього лиш помолитись і всі вузли розв´яжуться.
Почемучка• 19 августа в 11:01
Ответ дляПуГоФФка
Перепрошую, скажіть, будь ласка, про які саме вузли йдеться?
ПуГоФФка• 19 августа в 11:12
Ответ дляПочемучка
В кожного - свої. Люди ж звикли проблеми на бога перекладати.
Саджу все зарання• 19 августа в 11:15
Ответ дляПочемучка
Вузли це проблеми, у кожного свої.
Зроблено у 80-х
• 19 августа в 11:39
Ответ дляПуГоФФка
Говоріть за себе
Зроблено у 80-х
• 19 августа в 12:10
Ответ дляSvitlo_
Всі хочуть лиш щоб Бог виконав свою частину, а людина свою - ні, ні.
Говоріть за себе
Кундалина• 19 августа в 13:47
Ответ дляSvitlo_
Как вы умудрились всех опросить? Или это немножко христианской желчи случайно выпало?
А у нас макарошки• 19 августа в 21:57
погуглила, что это такое.
Молиться 9 дней с просьбой есть действительно у католиков, но молиться в принципе полезно.
Поэтому выбирайте нашу молитву и молитесь, взяв на себя это обязательство. Это только к пользе.