Фоточки нема• 03 августа в 15:58
Джерело св. Анни
Дівчатка, хто їздив, розкажіть будь-ласка, як по організації, чи допомогла здійснити те, що простли … Поділіться досвідом. Всім дякую 🙏
Пацан к успеху шел• 03 августа в 16:38
Я чула, що купання в ньому особливо корисно для тих, хто мріє про дітей.
Фоточки нема
• 03 августа в 17:51
Ответ дляТака бойова Я
Была, купались, через пару месяцев забеременела
Вау) оце надихає) У мене є дитина, але питання теж свої є…
Мовчу, але хочу• 07 августа в 14:34
Ответ дляСвекруня
На джерелі купаються для здоров´я, завагітніти як вище писали..
Знаю что знакомая ездила наверно туда не могла забеременеть после свадьбы года 4 а потом один за другим пошли.