ЛісАпетная• 19 августа в 09:39
Что значит быть тылом друг для друга
В семье?
Українська Мрія• 19 августа в 09:41
Выслушать, поддерживать, вселять уверенность.
’У тебя всё получится, моя дорогая. В любом случае я всегда с тобой и помогу’.
Я вижу это так.
Розвідка Маші• 19 августа в 09:41
А что ж тут не понятного? Это уверенность, всегда человек на вашей стороне, в беде и радости рядом, в любви, понимании, когда тебя всегда поймут, примут любой.
Зоряний Шлях• 19 августа в 09:44
Ответ дляКозачка
Закривати дири, в часі, в грошах, в емоціях.
никто этого не ценит
Бибер-анонимер• 19 августа в 09:44
Ответ дляЗоряний Шлях
никто этого не ценит
Это уже про другое
Смайлик• 19 августа в 09:52
Муж поможет, выслушает, встретит, если надо, с ребенком оставлю своим, все для меня. Я тоже его поддержмваю, помогаю, слушаю, деньгами тоже поддерживаю.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 августа в 09:54
Це щоб не сталося вдома тебе підтримають і будуть завжди поруч.
Розвідка Маші• 19 августа в 09:54
Ответ дляШеллар
Для мене це впевненість, що можна покластись у будь якій ситуації - як у словах вінчання.
да, так и есть.
Ошеламиссимо• 19 августа в 10:07
А що таке тил на війні? Це те місце, де можна розслабитись, де безпечніше, куди рідко долітають снаряди з фронту. І звідки приходить уся допомога, коли вона потрібна. А ще це те, що фронт закриває собою від ворогів [проблем]
Козачка• 19 августа в 10:12
Ответ дляЗоряний Шлях
никто этого не ценит
’Ніхто’ це хто? Ми з чоловіком цінуємо цю підтримку. Якщо хтось захворів чи не має доходу в міжсезоння, то ніхто не біжить розводитись. Разом відкладаємо гроші, разом не працюємо відпочиваємо. Побут розподілений по інтересам, інше по черзі. Дитину виховує більше батько.
Зоряний Шлях• 19 августа в 10:13
Ответ дляКозачка
вы из вымирающих мамонтов
Молчунья• 19 августа в 16:39
Прикривати спину одне одному в складні часи. Підтримка, допомога, підстраховка - все це і є тил.