Сама не знаю• 19 августа 2025

Скільки по часу чекали дати засідання комісії з інвалідності?

Цікавить цей рік. Ось лікар відправляє документи вже на комісію. Скільки чекати?
Мальдивирую• 19 августа 2025
Враховуйте, що зараз відпустки. Ми були перші,як тільки вони з відпусток вийшли, у вересні.
І від міста залежить
рукиЖимолости• 19 августа 2025
Подали в лютому, розглядали в травні
Заместитель Анонима• 19 августа 2025
Брат весною робив - 2тижні зайняло.
автор Сама не знаю • 19 августа 2025
Ответ длярукиЖимолости
Подали в лютому, розглядали в травні
А яке місто? І як повідомили про дату комісії, заздалегідь чи перед комісію?
рукиЖимолости• 19 августа 2025
Ответ дляСама не знаю
Суми
автор Сама не знаю • 19 августа 2025
Ответ длярукиЖимолости
Суми
А дату засідання заздалегідь повідомляли? Зараз питання, сидіти чекати повідомлення (і невідомо скільки), чи поїхати до родини (а звідти добиратися півтори доби).
Витворунка• 19 августа 2025
Не робила в цьому році ще . В жовтні закінчується по часу рік .
Навіть не починала ,
рукиЖимолости• 19 августа 2025
Ответ дляСама не знаю
Дату повідомили десь через місяць від подачі документів. Але це ж був тільки початок року, можливо зараз і швидше все, вже нова система запрацювала