Сусідка зверху• 19 августа в 10:26

Підготовка до НМТ

Доброго ранку!Матусі,чиї дітки вже склали НМТ або будуть складати в 2026 році,порекомендуйте з вашого досвіду,як краще готуватися,як готувались ваши діти,що краще -курси при вузах,школи онлайн,репетитори....буду вдячна за будь яку інформацію.
Прагматик флегма• 19 августа в 10:42
Моя донька погано вчилася в школі. Але за рік підготувалася по всім предметам до нмт. По історії та з української мови вчилася на групових курсах, 5 учнів в групі, онлайн, 3 рази на тиждень. Так як ми робили з донькою домашні завдання разом, я бачила як вона добре засвоює матеріал. З математики брали індивідуального репетитора. І з англійської також. Останній 11 клас я оформила доньку на домашнє навчання, в школу не ходила, готувалася вдома до нмт.
Носки на подтяжках• 19 августа в 11:04
У нас офлайн курсов нет из-за войны, поэтому репетитор + знохаб.
Благоуханочка• 19 августа в 11:25
У моего ребёнка, к 11 классу, не было проблем только с английским, ей предмет нравился с 1 класса и это единственное ради чего она ходила в школу
Когда она сама поняла, что хочет она или нет, укр мову, историю и математику всё равно нужно будет писать на нмт, то пришла в ужас, знаний по этим предметам ноль.
Для начала забрали документы из обычной школы и перешли в дистанционную на экстернат, что б не тратить время на учёбу. Сначала она начала по материалам ВШО( это абсолютно бесплатно) проходить математику, буквально с 5 класса. Потом с ноября на ilearn.org.ua начались вебинары подготовки к нмт, там были все предметы. И, кстати, вебинары тоже бесплатно, и даже есть в доступе за прошлые года. Вот, так и готовилась. Нмт написала достаточно хорошо, с сентября будет учиться на желаемой специальности на бюджете!!! Я честно говоря, ещё год назад вообще сомневалась, что она то нмт сможет написать на проходной минимум, о бюджете даже не мечтала.
Пукимончиг• 19 августа в 11:48
ЗНО хаб. Математика був індивідуальний репетитор.
хутряна володарка• 19 августа в 11:54
Сын заканчивал подготовительные курсы при Могилянке. Там есть разные предметы и график обучения. Сдал хорошо, хотя в школе был середнячком. Поступил на бюджет
Обижулька• 19 августа в 12:46
Якщо дитина супердичциплінована і вмотивована, можна безкоштовними ресурсами користуватися - ilearn на ютуб.

Якщо дитина добре вмотивована і дисциплінована, підійдуть курси типу знохаб, туброзно і кевін.

Якщо дитина середньо вмотивована і дисциплінована, то підійде репетитор.

Якщо дитина невмотивована і недисциплінована, то нічого не допоможе.
Обижулька• 19 августа в 12:48
Ответ дляБлагоуханочка
Молодець ваша дитина. Оце дисципліна і мотивація !
Lorhen_• 19 августа в 16:07
Донька хоч і в школі гарно вчилася по англійській і математиці брали репетитора. З української мови і історії курси при Гончаренко центрі. Вступила на бюджет.