‼️ВР ухвалила виплату 50 тисяч гривень при народженні дитини
Основні пункти:
📍Виплата при народженні — 50 000 грн одноразово (раніше було 41 280 грн частинами).
📍«Пакунок малюка» — можна замовити вже з 36 тижня вагітності.
📍Допомога вагітним без стажу — 7 000 грн щомісяця до пологів.
📍Догляд за дитиною до 1 року — 7 000 грн щомісяця для того з родини, хто залишається вдома.
📍«єЯсла» — до 8 000 грн компенсації за садок або оплата ЄСВ для того з батьків, хто доглядає дитину після року.
📍«Пакунок школяра» — 5 000 грн одноразово кожному першокласнику.
Цікаво, звідки вони гроші візьмуть
Основні пункти:
Цікаво, звідки вони гроші візьмуть
Ответ дляCat88
Так вроде еще второе чтение будет
Тю...а так роздули
Ответ дляCharming
А що, війна вже закінчилася? Всі мужики додому повернулися дітей робити?
Ухилянти і СЗЧ будуть демографію піднімати
serebro16-72be• 19 августа в 19:25
Це шось дуже круто якщо одноразово...і через ті 10 маргінали народжували в тут...
маринель-наумка• 19 августа в 19:31
Ответ дляBransoletka
Підіймвти будуть батьки 3 та 4 дітей, і плодитись далі
Ответ дляserebro16-72be
Ну і? Люди треба, а ’якісних дітей’ родити не хочуть - лінуються. Воно хоч і ’не робота’ і ’не хвороба’, але дуже тяжко. На слюсарів -мулярів вивчать тих дітей за копійки потім, так то їх і треба. З чого ви взяли, що систему цікавлять ваші ’якісні діти’, яких батьки випруть за кордон.
HelterSkelter29• 19 августа в 20:51
Ответ дляВолшебный Пони
Даже за такие бабки не пойду рожать, обойдутся
Это не такие большие деньги.
Це не ті гроші за які будуть спеціально вагітніти. Це просто трохи адекватніші гроші, які мали уже багато років як піднімати не один раз. Більше того, зараз якби 100-200 давали, то не хватило б і на рік на дитину по цінах. Коляску, яка мені подобалась 10 років тому - зараз коштує 100 к, і це не наворочена в не популярна. Першу дитину зараз майже ніхто зі знайомих не ризикує, ось третю так- є смисл. Цигани як плодились , так і плодяться, не замітила щоб в Франику їх поменшало.
Valentina shop2020• 19 августа в 22:45
Продадут своих собак и роженицам дадут деньги .
Они же дали учителям по четыре тыс долл
Пацан сказал ,пацан сделал
Они же дали учителям по четыре тыс долл
Пацан сказал ,пацан сделал
Белая Белка• 11 сентября в 11:42
Негрів гастарбайтерів зараз навезуть і будуть плодитися. Будуть щирі чорненькі українці! А наші малолітки будуть підіймати демографію в Європі.