Сегодня сержусь• 19 августа 2025
Подруга образилась?
Відчуваю, що подруга образилась. Тепер наче стіна між нами якась. А ми працюємо разом. Важко емоційно в одному кабінеті тепер.
Вона знала, що я йду у відпустку, але ми це не обговорювали. І в останній робочий день, я сказала, що їду в карпати. А вона сказала тільки: ясно. Коли уходила, вона навіть не сказала: гарно відпочити.
Вийшла я з відпустки, і відчуваю що наче між нами щось пробігло. Вона тільки спитала: сподобалось? Я сказала так. Все....ні де я була, ні що робила там, ні покажи фото. Хоча раніше було саме так з обох боків. Я думаю, вона образилась, що я типу не говорила до останнього...а я не те що скривала, просто, то багато роботи-немає коли, то настрій або у мене, або у неї не той, і не було бажання, то сторонні люди в кабінеті.... Коротше, мені знаєте, якось сумно, що вона не порадувалась, що я за рік на тиждень поїхала відпочити. Дружимо більше 20 років. Діти у нас дорослі, живуть окремо.
Тепер якось так: я щось спитаю, вона однозначно скаже ні або так. І все спілкування.
Туся муся• 19 августа 2025
Ви 20 років дружите, дорослих дітей маєте, а поговорити ротом не можете?
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Чего вы ей карпатский сувенир не привезли?
Привезла. Вона сказала Дякую.
Хочу скзати, що вона відкрита людина, вона може за місяць-два до якоїсь там своєї події вже всім про неї розказувати.
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляДело было давно
20 лет дружите и тяжело открыть рот и в лоб спросить?
Що спросити: ти образилась? Вона скаже нє. І що це мені дасть....А з іншого боку, я не розумію, нащо їй ображатись, хіба я зобов´язана була розказувати заранєє...
Радикальная• 19 августа 2025
Бред бредовий, або не та причина, або вона з гавнецом, бо приводу точно немає.
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Хтось про вас їй натриндів
На роботі я нікому не говорила.
Верочка 100%• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Вы же позиционируете вас как подруг, вот в чем дело. Просто коллеге и я бы не сказала, а если бы подруга не рассказала, я бы тоже не поняла, наверное.
Жена сантехника• 19 августа 2025
Да ладно, не лукавьте.
Вы скрывали свою поездку до последнего и сами об этом знаете. Подруга это поняла.
А вы теперь хотите, чтобы она сделала вид, что ничего не было.
Она тоже не права, конечно. Дуться глупо. Но, наверное, у вас был такой формат отношений, что вы всё обсужлали и поэтому она поразилась, когда вы технично смолчали)
Я бы пригласила на винцо после работы и сказала бы, что скучаю по ней. А решать уже ей.
бифидобактерияЖоржик• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Спитайте чого ти така сумна чи яка там вона? Ти що ображена? Пішли на каву піцу чи суші
Сосиска_Втесте• 19 августа 2025
Т.е. вы ей про отдых не захотели рассказать, а теперь хотите, чтобы она у вас выспрашивала? Где логика?
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляВерочка 100%
Ну так склались обставини, що не було нагоди розказати раніше.
Ну ви б не поняли, і що...потім не хотіли б спілкуватись чи як? Це причина хіба?
Я просто ставлю себе на її місце, і думаю, ну сказала б вона в останній день, і що такого. Тобто мені це взагалі норм. було б.
Жена сантехника• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Нагода всегда есть, если есть желание)
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляЖена сантехника
Да ладно, не лукавьте.
Не лукавлю, чесно. Якби вона прямо спитала чи їду я кудись я б все розповіла. А так, що ...я беру відпустку на тиждень влітку, щоб що...дома сидіти, ніколи такого не було і раптом так?? Вона знає, що у відпустку я десь...
Але так, правда, формат відношень був раніше, що ми все обговорювали
Жена сантехника• 19 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Да, я тоже ору))
Подруга как атрибут для распросов и восхищения поездкой автора.
А теперь подруга ’сломалась’ и не ’работает’ - автор возмущена😃
ОбережнаЯ• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Мне кажется в ваших отношениях присутствует соперничество.
Сосиска_Втесте• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Вы какая то проханая
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляЖена сантехника
Да, я тоже ору))
Господи, дівчата, які восхещенія...що тиждень на рік десь можна гульнути...цікаві ви конєшно. Просто відчуваються різниця, як було До, все життя можна сказати, і як стало....
Вона коли приїздить, я теж цікавлюсь і розпитую)))
Танго утрьох• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Яка нагода мала бути,що б сказати,я їду.Ви ж друзі були.
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляТанго утрьох
Бо просто я їду це не то...треба час, щоб розказати куди, як, чому ... а перед відпусткою було купа роботи і питань які потрібно було закрити до відпустки.
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Не знаю. До чого?
Сосиска_Втесте• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Ну вот у нее тоже куча работы и некогда узнавать как вы отдохнули
Танго утрьох• 19 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Автору це вже не подобається
ОбережнаЯ• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Не знаю. До чого?
У вас одинаковое материальное положение? Подруга где была в отпуске?
Сиамская сороконожка• 19 августа 2025
20 лет дружите, сидите в одном кабинете и не было трех минут рассказать про отпуск?
Или вы, как в сериале Серверанс, выходите с работы и забываете , что там происходило?
Сосиска_Втесте• 19 августа 2025
У меня тоже была похожая ситуация, моя подруга с первого класса, которую я устроила на работу к нам в организацию, решила сменить работу и ушла на стажировку. Мне ничего не сказала, ну тоже видимо нагоды не было.я хожу как драсти, ничего не знаю, но вижу, что некоторые знают. Дома не нет, на работе нет, дохвлнится неаозможно.
А через месяц она тоже захотела, чтобы я начала выспрашивать где она работает и как.
ОбережнаЯ• 19 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ага, сначала сами хвост задирают, потом удивляются почему обиделась. И наивненько так - если бы она так сделала, я бы не обратила внимания, ага конечно))
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну хай не узнає. Але чого не спілкуватись як раніше.
Яка різниця, коли сказала, я не розумію. Сказала ж