лаМпочка• 19 августа 2025
Позавчера вымыла санузел
Сегодня куча пыли. Ну блин, откуда. Все же вымыла.
Уже снова нужно мыть
Забула що?• 19 августа 2025
Ответ дляSo_so
А представьте + 2 кота
А у нас собака. И окна выходят на действующий вулкан. И пыль, и пепел, и шерсть, все есть! 🤣
Love_Love_Love_• 19 августа 2025
Мені завжди цікаво що тут мають на увазі коли пишуть : відмивала/драяла санвузол, пів дня мила, чистила і тд. Що ви там стільки вимиваєте і як воно так забруднюється? Ви не зливаєте за собою, після ванни душу не ополіскуєте? Підлогу не протираєте?
ГЛЮкоза• 19 августа 2025
Точно, что там драить? Ну разве что туалет-как спортзал, и надо с шваброй гасать туда-сюда целый день
Потішаюся• 19 августа 2025
Я вже просто перестала так категорично на пил в домі реагувать. Ну є пил. Але це не бруд.
Мию в суботу за графіком дім. А пил вже на наступний день, то що мені знов ставати мити?
Пилососом пробігаюсь частіше. Але на меблях, плитці і тд пилу валом постійно. Змирилась
Потішаюся• 19 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
У мене 2 юних пацанчика. Тож унітаз я дійсго драю на колінах. І навколо унітаза все мию з хлором.
Хто зна як вони пісяють. Сидячи відмовляються
Love_Love_Love_• 19 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
А чому вони не можуть помити за собою? Чи вони прям дуже юні?
Ну і все рівно якщо малі діти, попісяли повз, ви чекаєте поки воно там все позасихає, хіба то не секунда відразу витерти?
УраганнаЯ• 19 августа 2025
Купіть фільтр для повітря. Санвузол то таке, от те, що дихаєте повітрям з таким рівнем забруднення погано для легенів
Забула що?• 19 августа 2025
Ответ дляSo_so
Вы живёте не возле Этны? Мне дочка фотку присылала, они сели ужинать на улице, это пепел 😳.
Не, у нас Попокатепль ) Мы на улице только мясо жарим, едим в доме.
Потішаюся• 19 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це не пісяняя повз. Це якісь мікрокаплі чи що розлітаються.
Ви думаєте якби я бачила, що напісяно я б не помила зразу?
Силиконочка• 19 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
У меня такой же ссыкун
18 мнеУЖЕ• 19 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо коли вони сцють,летить навіть на стіни
18 мнеУЖЕ• 19 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Згодна, це якась підстава. Ці краплі в радіусі всього туалету
Экспертиза• 19 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Ну от встановіть щоденне чергування юних пацанчиків довкола унітазу
Може все ж почнуть сидячи випорожнюватись?
Як у них із розумінням взагалі?
Томатико• 19 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Или 2 мужика
Мужиков можно приучить (читай заставить) писать сидя.
18 мнеУЖЕ• 19 августа 2025
Ответ дляТоматико
Можно, но они же не кот.Мордой не натыкаешь.А моего пана подполковника заставь писать сидя
Бжоли-бандерівці• 19 августа 2025
мені все життя було цікаво - звідки пил в туалеті, там же немає вікна, а домі немає тварин!
так от - учені дослідили і повідомили, що цей пил падає з людей: з одягу і зі шкіри.
Ок, сказала я, а звідки 12 см пилу в квартирі в Парижі, яка була 72 роки зачинена?? - потім читала дослідження того пилу, написали - решти меблів, облаштування стін, зі стелі, зі штор... Все потроху розпадається і падає вниз.
лаМпочка
• 19 августа 2025
Ответ дляТоматико
Можно, но есть нюанс. Если писюн короткий, то он будет обсыкать под ободок
Экспертиза• 19 августа 2025
Не розумію як це не можуть чоловіків попросити сидячи в туалет ходити?
Вони у вас дебіли? От не доходить для чого це?
Чи безрукі, які за собою не вимивають?
Экспертиза• 19 августа 2025
Ответ длялаМпочка
Це емпіричний метод дослідження?
Чи суто теорія