Вподобайден• 20 августа 2025
И я спрошу , 70 тысяч гривен на семью хватит сейчас на жизнь ?
Девочки, планируем домой вернутся, я работаю удаленно у мужа так же работа в Киеве, планируем в пригороде снимать квартиру, двое детей, хватит на семью такой суммы на базовые потребности и чуть досуга
Фокус-Покус• 20 августа 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Таки у них не набагато більше залишиться, якщо оренда ще
Вообще только на 15тыс грн на семью
Мішечок щастя• 20 августа 2025
Ответ дляРожайтретьего
Не чудите.
Одежда 3 - это одни кроссовки на базаре... они их одни на четверых будут носить?
Мы немного приодели к осени мужа и сына- на 9000 грн. На троещенском рынке, на минуточку, т е в самом дешёвом месте!
Это джинсы 2 шт, кроссы 1, зипка 1, 2 футболки, 2 носков
На одного человека это 9000 в год, можно уместить.
Кроссы, вроде Адидас, пума, ниток модно тысячи за 2 купить и без Базаров
Мішечок щастя• 20 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Я брала все в зарі, резерведі, нм, одну річ в масімо дуті, сукню і вишиту сорочку українських виробників- вийшло близько 20 тисяч, це все на сейлі, абсолютно кожна річ. На літо собі набрала, але вже на наступне. Я не знаю, навіщо тут пишуть такі занижені суми, шоб шо?
Вы каждый год весь гардероб обновляете?
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Ну дивіться зуби зубами,але ж це не кожен місяць
Якщо людина слідкує,то все ок
Звісно існує ризик виникнення великих витрат по зубах,так само можна зламати ногу,чи необхідна екстрена операція
Це все відносне поняття про стоматологію
Якщо людина слідкує,то все ок
Не повірите, слідкувати за зубами не дорівнює не мати з ними проблем)
А якщо ще далі копнути, після лікування піти до гнатолога, а потім до ортодонта, то можна без трусів залишитись. В Україні безкоштовна медицина платна.
Це моє бачення і мій досвід, я не навʼязую його вам
Рожайтретьего• 20 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
И я не понимаю. Потому что все, кто в Украине видят цены и понимают, что на 3000 на семью можно разве что трусов и носков купить. На базаре
Роздратована шкіра• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
И Киев и область
Оте останнє фото 18 хвилин до Києва повний пі…
Це поведеться тільки той, хто ніколи і ту сторону не їздив
В мене будинок в тій стороні
Мама живе
Тих нещасних 10 км можна і пів години їхати мінімум в годину пік
В мене будинок в тій стороні
Мама живе
Рожайтретьего• 20 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Автор, ви захочете вийти на каву з дітьми - тістечко 60, капучино 70 (180 мл), джміль 95 - це ціни кавʼярні біля дому, а в центрі інші. Якщо цікаво, то подивіться меню такави і подібних закладів. Не знаю, як ви жили до війни, на що виділяли кошти, але якщо не існували в режимі вічної економії і мали щось окрім роботи в житті, то знайте - всі, абсолютно всі послуги та товари здорожчали, деякі в три рази, а шось навіть більше
Поход в зоопарк - 300 грн взрослый билет и 200 детский... я была немного шокирована, если честно ценой...
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
Вы каждый год весь гардероб обновляете?
Так, я кожен рік купую собі нові речі. Взуття, повсякденний одяг, верхній одяг. Але, як правило, це все розпродажі в мас маркеті. На інше в мене коштів не вистачає, на жаль
Так точно!• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
Можете посчитать на 3 человека
1. Отложить 10 тысяч
2. Квартира с коммунальными 15
3. Еда 15 если очень экономить
4. Одежда 3
5. Косметика и химия 2
6. По одному доп занятию ребенка 3 (минимум)
7. Здоровье 3
8. Транспорт 2
Остаётся около 20 тысяч на отдых и более дорогое образование и так далее. Если кому-то регулярное лечение нужно то сложнее
1. Отложить 10 тысяч
2. Квартира с коммунальными 15
3. Еда 15 если очень экономить
4. Одежда 3
5. Косметика и химия 2
7. Здоровье 3
8. Транспорт 2
Одежда 3, здоровье 3, доп занятия 3. Я бы написала 10, 10, 10
Рожайтретьего• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
Кроссы деми найк с сайта в момент самых больших скидок 2900. Плюс вес, плюс доставка.
Ну если на весь год иметь одни джинсы, одну куртку и одни кроссовки - то да, можно поместить...
Мішечок щастя• 20 августа 2025
Ответ дляРожайтретьего
Я Адидас газель за 40€ покупала
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Ответ дляРожайтретьего
І це тільки вхід. Якісь кульки (та іншу дурницю) туди треба додати, поїм зайти десь поїсти. Якщо в 1000 вкластись вийде, то буде добре
ТрамвайGirl• 20 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Шановна
Не всім потрібне таке серйозне лікування
Догляд за зубами це не тільки зубна паста, догляд -це похід до стоматолога і вчасно виявити карієс на маленькій стадії,що звісно дешевше.
Мішечок щастя• 20 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
А что со старыми случается?
Рожайтретьего• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
Я Адидас газель за 40€ покупала
Ну ок. Вы купили кроссовки за 2000 грн. Плюс вес и доставка.
6500 у вас уйдёт на весь остальной гардероб на год?
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Шановна
Карієс це не єдина проблема, яка може бути у людини, хоча ви сама це розумієте. Обманюєте себе, що тих копійок вам вистачає на життя - будь ласка. Але не вводьте в оману автора. Щоб нормально жити родині, потрібно значно більше, ніж 70 тисяч на чотирьох, та ще й без своєї квартири, шановна!
Мішечок щастя• 20 августа 2025
Ответ дляРожайтретьего
Для обновления да.
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
А что со старыми случается?
Зі старим одягом та взуттям з мас маркету стається стандартна ситуація - він зношується. Шось ношу вдома, щось віддаю на бгагодійність, інше викидаю.
ТрамвайGirl• 20 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Кожен живе так як забажає
Кому 10 достатньо ,а кому 100 мало
Я вважаю питання і всі відповіді не коректні, це все індивідуально
Звісно карієс не єдина
Ще порахуємо всі відомі захворювання і лікування від них,всі витрати на похорони,всі можливі витрати на домашніх улюбленців ,якщо захочеться заводити ...
Кому 10 достатньо ,а кому 100 мало
Звісно карієс не єдина
Мішечок щастя• 20 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
У меня ща один сезон только футболки из строя выходит и то не все (про том что я их обычно после одной носки стираю)
Рожайтретьего• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
Для обновления да.
Особенно детям
Они ж по 10 лет одни джинсы и кроссовки носят...
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
В мене не тільки футболки. Свій одяг я також перу після однієї носки, штани після 2-3 вдягань
Мішечок щастя• 20 августа 2025
Ответ дляРожайтретьего
Особенно детям
Детям и одежда чаще дешевле стоит
Рожайтретьего• 20 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
Детям и одежда чаще дешевле стоит
Ага. Бесплатно
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Автор, ось вам приклад моїх витрат - квартира своя, за комунальні ще не платили, до лікарів в цьому місяці не ходила, в салонах розраховувалась готівкою. На одяг тисяч 20 пішло, а інше їжа, таксі, кіно/театр/музеї, кава та якісь відвідини закладів на ланчі чи вечері, відпочинок був на вихідних, то це теж оренда апартаментів+дорога.
Нервогенератор• 20 августа 2025
Більш ніж достатньо, якщо квартиру не за 1 тис. $ збираєтеся знімати, а до 20 тисяч максимум з комуналкою.
Воленс-неволенс• 20 августа 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Кожен живе так як забажає
Кому 10 достатньо ,а кому 100 мало
Звісно карієс не єдина
Кому 10 достатньо ,а кому 100 мало
Звісно карієс не єдина
Нікому 10 тисяч не буде достатньо, це бідність.
Не думаю, що бідні люди існують (бо життям це не назвеш) тому що цього забажали. Без їжі нормальної, медицини, комфортного житла.
У автора двоє дітей, за яких вона несе відповідальність. І вона правильно робить, що намагається вияснити для себе всі моменти по вартості проживання в Україні.
Бойцовская• 20 августа 2025
Ответ дляФима Собак
спорный момент, если учесть что многое выросло в три раза
ну что выросло? продукты?
автор не шиковала на 40, значит на 70 проживут.
Нервогенератор• 20 августа 2025
Ответ дляВподобайден
Помимо еды и аренды еще важны медицина , досуг детей , образование не имею представления сколько сейчас это все стоит, старший ребенок закончил школу нужно учиться дальше
Ліки дуже дорогі, медицину можна безкоштовну, державну. Старша дитина вже може підробляти на свої хотілки і навчання.
Царевна_несушка• 20 августа 2025
Автор, в чоловіка дистанційка чи офіс? Якщо перше, то радила б кращє ЗУ, тривог менше. Якщо офіс, то чому передмістя? Багато часу і грошей з´їсть дорога в місто, плюс постійні перевірки документів. На 70К можна скласти бюджет. Без шику, але на життя і якісь плюшки вистачить