Вподобайден• 20 августа в 08:59
И я спрошу , 70 тысяч гривен на семью хватит сейчас на жизнь ?
Девочки, планируем домой вернутся, я работаю удаленно у мужа так же работа в Киеве, планируем в пригороде снимать квартиру, двое детей, хватит на семью такой суммы на базовые потребности и чуть досуга
Кружите меня,кружите• 20 августа в 09:50
а зараз ви на яку суму живете? скільки забирає оренда і оце от все
палка-копалка• 20 августа в 09:53
Ответ дляВподобайден
Мы уехали 27 числа ,до войны нам и на 40 тысяч нормально жилось , сейчас я понимаю ситуацию по этому работаю как ишак , но я не знаю что сейчас с Синево , с одеждой обувью , дорога транспорт и тд
Блін, та зайдіть на сайт Сінево, чи Бершка укр, чи Зара, де ви там одягаєтесь, і подивіться ціни. Всі заправки ціни онлайн, купити можна онлайн. Медицина платні клініки-всі прайси на сайтах. Проїзд до Києва 50 грн +-. Оренда від 10 тис двушка.
Нічний дожор• 20 августа в 09:53
Авторе, якщо ви на свої 70000 живете родиною в Європі і вам вистачає, то тут також вистачить.
Басноплетка• 20 августа в 09:56
Ответ дляВподобайден
Я не спрашиваю как нам прожить , я спрашиваю сейчас в нынешнее время хватит ли нам на нормальную жизнь в Киеве столько
Та вистачить, не сціть) тільки аренда має бути бюджетна, в пригороді двушку за 15-20 тис абсолютно реально знайти.
Сало не люблю• 20 августа в 09:56
Ответ дляМішечок щастя
Отложить это первое что должно быть.
Еду и транспорт согласна, модно увеличить, но не в 2 раза. но в остальном можно выписаться
где вы в Киеве найдете квартиру для семьи за 15 тыс?
Непогодка• 20 августа в 09:56
Ответ дляВоленс-неволенс
Якщо автор виїхала на початку повномасштабного вторгнення, то при поверненні додому зараз в неї очі на лоба полізуть від цін.
Якщо на початку, то взагалі незрозуміло, навіщо вертатися...Ще й в орендоване житло.
САМ_ТАКОЙ• 20 августа в 10:01
Ответ дляВподобайден
Собственно об этом и вопрос ,спасибо большое
У нас 80 на троих со сьемом и машиной. В притык. К врачу сходить не могу уже пол года, мне нужен платный.
Ганцю в кєдах• 20 августа в 10:02
Ответ дляФокус-Покус
Тема издевательская , вот ближе к реальности, как прожить семье на 15 тыс грн в месяц
В Києві такого немає
Я, жінка з 2 малими(обоє були в садочку) дітьми в 2023 вийшла на роботу, то легко знайшла в Києві за 3 дні і недалеко від дому на 18 тис, зараз старт від 22тис грн
І це з ВО але без навичок у Києві
Летала_НаМетле• 20 августа в 10:02
Ответ дляСало не люблю
Це не проблема, автор і чоловік працюють з дому
Дайте подуться• 20 августа в 10:08
Ответ дляВподобайден
Помимо еды и аренды еще важны медицина , досуг детей , образование не имею представления сколько сейчас это все стоит, старший ребенок закончил школу нужно учиться дальше
И не у кого же больше спросить, что у нас тут под Киевом по ценам и где учиться малышу
Ганцю в кєдах• 20 августа в 10:09
Ответ дляВподобайден
Нормальне життя у кожного своє
Оренда хорошої квартири в Києві на 2-3 спальні в залежності в нормальному районі і з комфортним ремонтом це 25тис грн
Ціни на сайті Сільпо/Метро/Ашан
Речі на перший час можна сміливо купувати в сінсей(для дітей і дорослі речі для дому та джинси і футболки цілком нормальні)
Ціни на сайті Сільпо/Метро/Ашан
Я не Тролль• 20 августа в 10:12
Просто прожить хватит, кружки самые дешёвые, без репетиторов и без зала родителям.
Мішечок щастя• 20 августа в 10:13
Ответ дляСало не люблю
И в Киеве найти можно, но попробуйте прочитать старались автора
Фима Собак• 20 августа в 10:30
Ответ дляБезлім на все
Если своя хата то в Киеве на 70к шиковать можно
да да
на 4 особенно
Фрикаделька• 20 августа в 10:38
Може це я не на те трачу, я не розумію як можна на їжу на чотирьох тратити 15 тис, як тут пишуть, і це з підлітком він же не 100 грам каші їсть
Стрибну в гречку• 20 августа в 10:40
Зачем везти детей в войну под бомбы?🤔
Они этого всего не видели, это будет шок
Крем для арбуза• 20 августа в 10:46
Ответ дляФокус-Покус
Таки у них не набагато більше залишиться, якщо оренда ще
Крем для арбуза• 20 августа в 10:47
Ответ дляМішечок щастя
Можете посчитать на 3 человека
1. Отложить 10 тысяч
2. Квартира с коммунальными 15
3. Еда 15 если очень экономить
4. Одежда 3
5. Косметика и химия 2
6. По одному доп занятию ребенка 3 (минимум)
7. Здоровье 3
8. Транспорт 2
Остаётся около 20 тысяч на отдых и более дорогое образование и так далее. Если кому-то регулярное лечение нужно то сложнее
1. Отложить 10 тысяч
2. Квартира с коммунальными 15
3. Еда 15 если очень экономить
4. Одежда 3
5. Косметика и химия 2
7. Здоровье 3
8. Транспорт 2
Квартира на родину 15 з комуналкою? Це де, в 22 році?
МатьЧасть• 20 августа в 10:51
Ответ дляГанцю в кєдах
Нормальне життя у кожного своє
Ціни на сайті Сільпо/Метро/Ашан
Как вы уже уколыхали своим Киевом!Больше нигде жизни нету?Поедет авторша в село без развлечений и 150 кружков,маникюров и бизнес ланчей по 1000.И хату снимут за пару тысяч,будут работать на огороде,не помрёт с голоду.Как пенсионеры выживают,учителя,медики и много других профессий?Ты смотри,богачки одни пособирались.По 30-40 тыс на одну еду ,что вы там такого ж..те?А не хотите зп в 6 тыс и с ног валиться?Когда уже эти розовоочковые реально видеть начнут?
Мішечок щастя• 20 августа в 10:54
Роздратована шкіра• 20 августа в 11:08
Ответ дляВподобайден
Сінево наче в вільному доступі в інеті є з цінами
А одяг і взуття це суто індивідуально
Транспорт міський метро 8 грн як і було, маршрутка 10-15 грн, приміські маршрутки від 50 грн десь
Але ми вдвох з донькою
Донька студентка
Квартира своя, машина своя, два коти і собака менше, ніж в 50 тис грн не вкладаємося ніяк
Але це без економії ну прямо дуже сильної
А одяг і взуття це суто індивідуально
Але ми вдвох з донькою
Донька студентка
А якщо скажуть, що це замало, то не будете повертатися?
Чим більше прибуток, ти легше та цікавіше живеться.
Про мед.страхування подумайте, бо ці держ.лікарні це просто жахіття. А дорослий син не проти повернутися та навчатися тут, він розуміє усі наслідки повернення на родіну?
Крем для арбуза• 20 августа в 11:14
Ответ дляМатьЧасть
В ТЗ стоїть Київ, прям у стартпості.
Вподобайден
• 20 августа в 11:15
Ответ дляНепогодка
Не все мечтали жить заграницей 🤷🏼♀️Тем более строить свою жизнь
Вподобайден
• 20 августа в 11:15
Ответ дляНічний дожор
Мы не в Европе
Роздратована шкіра• 20 августа в 11:15
Ответ дляВоленс-неволенс
Одяг та взуття зараз можна дешево купить в різних магазинах, якщо брати на сейлі, це найнижча буде по витратам графа. А їжа, медицина, відпочинок типу кіно і тд, поїздки кудись - то вже не мало коштувати буде. Прийом у моєї ендокринолога до війни коштував 400 грн, зараз 750, у мамолога з 400 до 800 піднялась вартість, це консультація. Манікюр зараз з покриттям 800-1000 гривень. Лінзи собі на місяць купила, разом з розчином вийшло 2500 майже. Таксі - 200 та 400 грн, це 5 і 10 км по місту, не в тривогу, їздила вчора/позавчора. В кафе ж бізнес ланчі, це робить доступним похід в заклад. А так - страва 400-700, салат 300-400 плюс напій. То на одну людину десь 1000 і вийде. В ресторані дорожче, звісно. В театрі вартість квитків теж різна; можна піти в Лесі Українки на верхній балкон по 200 грн. за квиток, а можна в партер по 700 гривень, ну це теж треба множини на чотири вам…вартість їжі ви можете подивитись в додатку сільпо, накидайте собі корзину, щоб плюс мінус розуміти, яка сума у вас вийде на родину
А я ходжу до гінеколога, де консультація вартує 3000 грн
І плачу і буду платити, бо вона єдина, яка змогла хоч частково вирішити мою гормональну проблему і далі над цим працюємо