Кондуктор автобуса• 20 августа в 09:20
Крик душі, потрібні моделі на електроепіляцію, а вони записуються і не приходять
Давно не працювала, хочу наздогнати свою швидкість роботи але це треш. Вчора ДВІ! не прийшло, а одна з них ще й заблокувала, коли запитала чи чекати її.
Дівчина Гілмор• 20 августа в 09:24
Відгуки про вас нормальні? Може через гет контакт номер перевірте.
А може вони просто без моралі
Техпаспорт на медузу• 20 августа в 09:35
Може дорого, а сказати прямо не зручно, от і поводяться як свині
Хлопаю ресницами• 20 августа в 09:37
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так а нашо записуватись як дорого? ))
ЛеньГуглить_правда• 20 августа в 09:54
Автор, беріть попередню оплату. Чисто символічно, хоча б 100-200 грн. Тоді більше ймовірність, что прийдуть.
Пищалка• 20 августа в 10:12
Так напишіть де ви, скільки треба заплатити, як моделі . І зараз організуємо вам повний запис
Цветочница• 20 августа в 14:17
думаю, що люди не орієнтуються в цінах , думають, що халява, якщо потрібно моделі, і шкидко записуються, а потім моніторять що це таке, і які ціни в інших, і передумують йти до Вас, яка типу вчиться, або буде когось вчити