Фея_3уровень• 20 августа в 12:15

Школи не буде з такими тревогами?

Питання для тих, хто в Чернігові. Я так розумію, що буде онлайн(( Поки що ніхто не пише нічого, але з такою ситуацію по області, напевно школи не буде.
Крошка Енот• 20 августа в 12:28
мама в Ніжині. весь час тривога. по темі не знаю.
младокошкина• 20 августа в 12:29
Раньше в Киеве были тревоги каждый час и учились, в укрытии просто сидели
автор Фея_3уровень • 20 августа в 12:43
Ответ длямладокошкина
В нас вона майже весь час останній тиждень. А вчора до сигнала тревоги пролетів на будинком дрон. Вони зараз в нас кружляють як бджоли.
Весняний Марафон• 20 августа в 12:45
теж цікаво
Я только за!• 20 августа в 12:48
Київська область. В нас кажуть, що дистанційне в цьому році відмінять зовсім і не буде ні за яких умов.
Для мене це виглядає дивно і як спекуляція.
На прикінці навчального року були ледь не постійно в тих підвалах.
Укриттям язик не повертається назвати, бо воно старе, вентиляція погана. Приміщення мале,там навіть переміщатися немає змоги вільно.
Уроки там не викладають, бо в одному приміщенні по 50-60 дітей і нема парт. Лавки,кому вистачило чи стільчик. Всі один в одного на голові. Обмін бацилами,бо немає вентиляції.
Урок вважається проведеним, додому купа домашки, а толку? Хоч бери та в дистанційну переводь, бо це теж не навчання і не безпечно.
МинерАлочка• 20 августа в 13:11
Цікаве питання, з такими тривогами, то дітей цілими днями у підвалах будуть тримати
Карамбулкул• 20 августа в 13:46
Співчуваю... Суми, минулого року дитина не була в школі жодного разу, до цього по 2-3 дні в тиждень виходили. Під кінець року деякі класи вийшли на 1 день в тиждень, навчались прямо в укритті. Що буде цього року - уявлення не маю. Сподіваюся, щось ще доремонтували і 1-2 дні хоч в укриттях будуть заняття. Першокласникам взагалі обіцяли 3 дні в школі. Онлайн це просто жах. Якщо і цього року не вийдемо хоч на кілька днів - буду в іншу школу переводити, бо всі завдання робить у нас чат жпт(((( ну і знання відповідні
Летала_НаМетле• 20 августа в 17:30
Ответ дляЯ только за!
області, віддалені від ЛБЗ, ще туди-сюди, а там де долітає все що може - це мрак. таке враження що у тих, хто дистанційку відміняє, ціль щоб прилетіло по школі і загинуло багато дітей, тоді ми нарешті погодимось на капітуляцію
Barkas• 20 августа в 19:06
Я з Ніжина, з 3 ночі до семи вечора була тривога. Останні три дні треш, до того було нормально. Не розумію, з чим це все пов´язано і чи це окремий епізод, чи тенденція надовго. До цього було голосування у вайбер, всі обрали очну форму.
автор Фея_3уровень • 20 августа в 21:09
Ответ дляBarkas
Зараз це будуть вирішувати на педрадах, якщо на наступному тижні так само як зараз, то буде дистанційне
Я только за!• 20 августа в 22:28
Ответ дляЛетала_НаМетле
От ...дуже страшні ці думки, але і в мене вони є
Летала_НаМетле• 21 августа в 11:58
Ответ дляЯ только за!
вибір залишається за батьками. тим більше зараз достатньо хороших онлайн шкіл, мої знайомі задоволені що перевели дітей в онлайн школу, але у них є можливість оплачувати навчання