В гости звали?• 20 августа в 16:01

Вирішила купити дублянку...

Поки зараз нижчі ціни хочу купити дублянку шкіряну. Чи не це взагалі зараз треш? Модель мабуть виберу класичну, приталену, до колін, не оверсайз, бо він мені не личить.
Чому дублянку саме та ще й шкіряну, бо я мерзляк, і як згадаю минулі зими - одні дощі лили, тільки те й робила, що приходила на роботу й одразу сушила куртки і пуховики...
Чи дублянка це не вихід? Що ви носите дощовими зимами?
Холодная каша• 20 августа в 17:49
Ответ дляВ гости звали?
Покажіть, яка підходить
Которые не будут так облегать. Рукава- не узкие.
Приталенность - можно за счет пояса.
Блондинка в Законе• 20 августа в 18:10
у меня есть натуральная дубленка. если стоять на остановке в минус 5-7 , будет в ней холодно. эти дубленки на сухую прохоадную погоду до минус 3. в дожди лучше обычный пуховик. в мороз шуба пуховик
ЛюблюДевчонок• 20 августа в 20:08
Ответ дляВ гости звали?
Шкіряні куртки в дощ хіба не носять?
Та жарко же, зачем шуба в дождь
Неправдиша• 20 августа в 20:55
Ответ дляВ гости звали?
У мене є пуховик непромокаємий, якісний фірмовий, і усе одно мокне. Можливо хтось покаже дійсно непромокаємий теплий пуховик - буду вдячна
Можливо парку розгляньте
https://t.me/mehavelure_tg/7606
Попадалочка• 20 августа в 22:21
Ответ дляВ гости звали?
Хочу щось такого типу, інший фасон мені не підійде, бо короткі ноги
Автор, а де ви живете?
милана1• 21 августа в 10:56
Ответ дляНовопоштинская
Щось таке мабуть?
Такую продаю, новую.Размер на М.Подарили,смотриться супер, удобная.
Просто не мой стиль.Я больше по спортивному.Потому и не одевала, продаю,т.к. понимаю, что висеть будет больше чем носиться.Кому нужно и нравиться такая, можете обращаться)