Ну шо. Перша ластівка як кажуть. Дрон з бойовою частиною. Залетів аж майже до Варшави. Случайность? )))
Відповідь Москви на всі попытки її вгомонить. За спиною стоїть і дережирує Китай. Та і нам цікаво - а шо нато
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 августа 2025
русс. ракета уже залетала в Польшу и убила 2 поляков на тракторе. Никакое НАТО за Польшу не вступилось.
Natal_ka91• 20 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Тільки хотіла написати це
За дрон тим більше
Ответ дляlilul990
Поляки і самі готові. Партія війни иак точно.
Нє-нє, як можна? Тільки Ви їх спасете, особисто! Ви ж за них дупу рвете четвертий рік, всіх чоловіків в Україні згідні покласти аби тільки Варшава спала спокійно. А тут така нагода, показати як треба воювати власноруч. Спасайте своїх любимчиків, поки не виступили з офіційною заявою, що то Україна їх обстріляла.
Чому людям смішно? У поляків є пооактивна частина настроєна по бойовому
Багато хто з вас до 22 року знав залужного чи чів про нього чи про командира да вінчі
Росія навішала всім лапшу шо їх бояться і воювати з ними ніхто ніде не буде. В кожній країні є пасіонарна частина яка буде воювати
Хай путін не пизд-ть
Ответ дляKittu2008
Где новость читала? На бы, вылезла ссылка на статью. Я ещё удивилась, с чего бы вдруг
это что-ли?
Polska powinna rozważyć przywrócenie powszechnej zasadniczej służby wojskowej — taki postulat przedstawił płk rez. Dariusz Kozerawski w sobotnich ’Frontach Wojny’. Według niego dotychczasowe działania skierowane na promowanie obrony narodowej, takie jak krótkoterminowe szkolenia w formie obozów wojskowych, choć wartościowe, nie zastępują rzeczywistego wielomiesięcznego przygotowania żołnierzy. Wskazał również na konieczność włączenia do tych działań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. — Nikt nie twierdzi, że pójdą one na pierwszą linię walk, ale przy ich kompetencjach są w stanie naprawdę bardzo, bardzo pomóc — zaznaczył.
Просто какой-то бывший военный что-то там трындит. Какой закон??
нинель 1919• 20 августа 2025
мы оочень глубоко озабочены, тут самим бы выжить и похрену что там в той эуропе
princess of wonderland• 20 августа 2025
Ответ дляForever_young
Где эту новость можно прочитать?
На советчице
эксклюзив
VivaForever• 20 августа 2025
Ответ дляlilul990
у нас теж були готові, черги добровольців в 2022, а тепер їх дураками вважають, ще й контуженими називають
Wendy Rhoades• 20 августа 2025
Ответ дляlilul990
Хай путін не пизд-ть
не смішіть заради бога)
вони боялись збивати російські ракети і дрони над Польщею і Україною, а ви думаєте вони почнуть бомбити росію?))
Летить російська ракета в напрямку Польщі, але збивати її не можна, бо це буде ескалація))
Ответ дляVivaForever
Я після нападу росії побачила як до армії записуються ті від кого я навіть не ждала, а за кордон тікають ті хто вишиванки на собі рвав і в грудь себе бив що буде воювати
Ответ дляWendy Rhoades
не смішіть заради бога)
Не збивати ракеты і не готуватись до війни чи не бути готовим це трохи різні речі