Порекомендуйте хорошого репетитора з англійської мови учениці 8 класу. Будь ласка
Первоклашка Я• 20 августа в 22:00
Ответ дляjulia0311
Моя сестра репетитор з англійської , закінчила інститут іноземних мов, працює репетитором вже багато років.
Скільки бере за годину?
Бабулька• 20 августа в 22:28
Я репетитор, англійської та німецької мов
450 грн за годину
Магістратура з відзнакою
450 грн за годину
Магістратура з відзнакою
лаМпочка• 22 августа в 10:34
Автор, я вам написала в приватні контакт дуже хорошооо,результативного репетитора.
Якщо можна,запитаю в вашій темі: шукаємо репетитора з історії
Доброго дня,можу вам зпропонувати оналйн навчання в Plume School , ось контактний номер +380 (63) 078 85 14 - пишіть/дзвоніть в любий час завжди відповідають зразу, вони тыльки выдкрились нещодавно,але я записала доньку вже тиждень займається і просто полюбила всі шкільні предмети