Задолбулька• 21 августа в 10:35
Де припаркуватися на залізн.станції Святошин?
Добрий ранок!Треба зустріти людину з потягу на залізн.станції Святошин.Ніколи там не була.Що там по парковці?Так само, як і на центральному - зупинитися немає де, чи полегше?Можливо, ви знаєте якісь місця, де можна поряд залишити машину.
Задолбулька
• 21 августа в 10:43
Ответ дляРоза в вазі
Может возле Новуса можно, там парковка есть.
А Новус поряд?Тоді може одразу вбивати адресу Новуса
Роза в вазі• 21 августа в 10:48
Ответ дляЗадолбулька
Если тащить тяжёлые сумки, то не очень. Странно, что на Святошино поезда останавливаются. Там обычно электрички только пригородные. Прямо возле входа в метро.
Дивне створіння• 21 августа в 10:51
Ответ дляLike-995b
Автор, если человек выйдет и вы его можете подождать в машине вообще можете стать где остановка маршрутки и выход как раз из метро и жд станции ( возле рынка)
Там і так вічний затор.
Дивне створіння• 21 августа в 10:52
Ответ дляРоза в вазі
Чого це дивно. Залізнична станція. Не зупиночна платформа
Задолбулька
• 21 августа в 10:52
Ответ дляРоза в вазі
Та хорошо, что сумки не тяжелые )Думаю, можем и пройтись
Бджолина королева• 21 августа в 10:55
Ответ дляРоза в вазі
Дуже рідко, але спиняються. Їхала з Ів-Фр до Києва, так вийшла майже біля дома на Святошино
Роза в вазі• 21 августа в 11:03
Ответ дляЗадолбулька
Пару минут идти