Майор Медуза• 21 августа в 11:24
Яка крупа найкорисніша для щоденного харчування?
Бо вже набридла одна гречка.
Пошаманю• 21 августа в 11:28
Всі вони корисні по своєму. Я перловку люблю з підливкою, Артек, пшоняну з молоком, рис з овочами, вівсянку на воді присолену.
Неваляшкина• 21 августа в 12:10
Ответ дляKittaa
Найкорисніша це кіноа і гречка)
В чому користь гречки? В залізі? Воно звідти дуже погано засвоюється
миссАрфография• 21 августа в 15:15
сорго смачне й корисне, але його зазделегідь треба вимочувать і варити довго
Метровий сантиметр• 21 августа в 16:42
В моєму раціони ніаступні:
гречка, рис небілий, кіноа, амрант, сочевиця помаранчева, запечена картопля, цільнозернова паста, крупний булгур.