Аноним_1858• 21 августа 2025

В Мучево уничтожили завод Флекс (США)

оказывается, что завод Флекс, по которому рф ударила ракетами принадлежит США
happyne• 21 августа 2025
Мобилизация

Опис
Освещаем новости и события о мобилизации в Российской Федерации
Все видеоролики взяты из телеграм-канала: @mobilizationnews
Посилання
Подпишитесь на наш Телеграм!
t.me/ iH9BAxFY2CU5ZjU6
Докладніша інформація
http://www.youtube.com/@tgmobnews
Росія
Канал створено 25 вер. 2022 р.
Підписалося 101 тис. користувачів
373 відео
74 407 101 перегляд
Поділитися каналом
happyne• 21 августа 2025
https://www.youtube.com/@tgmobnews/videos
Elmyska• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
https://www.youtube.com/channel/UCkLijZ83QZTy-bl5T...
Это что, похоже на видео отлова и насильственной мобилизации? Вы так вообще адекватный человек?
happyne• 21 августа 2025
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
пол россии наши беспилотники достают и шо
Ідею робити ставку на дрони першим із топів висловив Залужний - ще 1 листопада 2023 року в статті The Economist.
Зеленський тоді це проігнорував, через заздрість Залужного медійно мочив, а потім, через рік, коли фронт посипався, оголосив, що нам треба робити ставку на дрони.
Але виявилося, що навіть правильну ідею Зеленський перетворив на систему, за якою його корумповані служки і дружки курують розкрадання в закупівлях дронів.
Те, що досі залишаються укушені в голову, що вірують в Зе-Ісусика, це - виключно заслуга держцензури і пропаганди.
Зеленський - найгірше, що сталося з Україною. За всю нашу історію.
happyne• 21 августа 2025
у меня сотни видео насильственной могилизации на россии.скидывать все?
happyne• 21 августа 2025
Ответ дляElmyska
вам скидывать сотню или больше?
happyne• 21 августа 2025
https://www.youtube.com/@tgmobnews/videos сотни видео бунтов русских баб и насильственной могилизации
Elmyska• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
вам скидывать сотню или больше?
Пятен сотен. Хоть бы одно нормальное нашкребли) Не позорьтесь уже😄
happyne• 21 августа 2025
электрошокером военная полиция насилует русских могилизированных за отказ на войну
happyne• 21 августа 2025
Ответ дляElmyska
ох ну ладно погнали ..
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
русские заводы где китайские хазяева наши дроны тоже уничтожают.
Тобто черговий депутат-слуга Зеленського погорів на мародерстві.
Разом з іншим призначенцем Зеленського - начальником районної і міської військової адміністрації обкрадали армію на дронах, укладаючи контракти на закупівлю БПЛА з 30% відкату.
Всі разом затримані НАБУ і САП, тими самими, що Зеленський намагався ліквідувати.
До речі за ліквідацію незалежності НАБУ і САП депутат Кузнецов звісно теж голосував.
Мародери Зеленського обкрадали ЗСУ на дронах, прямо в ході війни, коли про нестачу БПЛА на фронті повідомляють волонтери. Тепер Сергій Стерненко зможе не уникатии називати причини такої нестачі, а прямо казати, що 30% вкрали гандони Зеленського.
happyne• 21 августа 2025
Ответ дляElmyska
вбейте в гугл и смотрите там сотни ужасов https://www.youtube.com/@tgmobnews/videos
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
happyne• 21 августа 2025
а шо там рошенки?
happyne• 21 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
ваш бред никто не читает
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
ваш бред никто не читает
Навіть відповідаєте
delphoto
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
ваш бред никто не читает
Ну, тобто, європейські виборці, розуміючи, що допомога Україні залучається з податків мешканців тих країн, які становлять головний хребет, зададуть ТБ собі питання:-« а куди це наші очільники витрачають наші гроші з податків?». Ану - ка наступного разу проголосуємо з праву партію, яка проти допомоги Україні. Праві партії залюбки отримують допомогу від росіі і перекриють допомогу Україні. Про це чудово розуміє падлоляк, єрмак… і усі в команді ЗЕ. Головне питання - якщо так усе було зрозуміло, може ціль була саме така, щоб закрили для України доступ до Європи !?
Elmyska• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
А насильственной мобилизации там нет! Ну как так то😄
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
а шо там рошенки?
Порошенко в 2014 і 2015 просто обіграв Путіна.
Вже можна казати відкрито, що Порошенко просто виграв для України час створивши пастку для Путіна.
Це можна сказати відкрито і він це сказав. Бо поки всякі зелені фріки продовжують вішати стаду лапшу на вуха про погані мінські угоди (щоб відвернути увагу від хорошої стамбульської капітуляції 😉), Путін уже декілька років як це зрозумів і відкрито ниє, що ’расію просто обманулі, нагло кінулі’.
Але на фразі: ’я купив п´ять років припинення вогню’, я б на місці Пороха ще додав: а якою ціною купив?
Бо може заплатив чимось дорогим, як часто було з тими, хто сідав грати з кремлем.
А нічим не заплатив. Повітрям. Дулею під носа.
Професійний дипломат так поставив розмову в Мінську, що завклубом культури у Дрездені зобов´язався вивести свої війська із ОРДЛО і замість війни – вести переговори про закон про вибори на окупованих територіях. А за це отримав від нас обіцянку ці вибори колись провести. Якщо в нас буде настрій.
Бо санкції ’за відсутність прогресу у виконанні мінських угод’ накладені лише на Росію. А на Україну – ні. Ха-ха.
Мінські угоди Порошенко має піднімати на щити і тепер скрізь про них розказувати.
Бо він роками був позбавлений можливості вихвалятися своєю епохальною дипломатичною перемогою.
Тепер можна не мовчати.
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляhappyne
а шо там рошенки?
Ну що, у Зеленського знайшли його свинарчука.
- Єслі у меня найдут моєво свінарчука, я щітаю, прєзідєнт должен уйті. - на голубом глазу втирав казки стаду простий парень з народа, мальчік-колокольчік Вова.
Але зажрана морда Володимир Олександрович, якою тепер став той Вова, що колись намагався всім здаватися простим і доступним, нікуди йти не збирається.
Він навіть свого дружка, якого запрошує на свої днюхи, і який тепер під його крилом прокрався і отримав підозру від НАБУ, не звільнив із займаної посади. Поганий Порошенко в свій час тут же відсторонив Гладковського. А Зеленський ні.
Жри, бидло, своє ’хуже нє будєт’.
Та навіть якщо Зеленський сьогодні-завтра його і звільнить, всеодно це вже нічого не змінить. Жодний з членів його банди не сидить, в жодного не відрубані руки, жодний після відставки навіть не отримав повістку в ТЦК.
Всі втекли з награбованим.
frumoasa17• 21 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Вони ж знову провалили два законопроекту щодо обов´язків по програмі Ukraine Facility
frumoasa17• 21 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Це не основна причина росту в ЄС партій право-полулістів, але знаю деяких мешканців однієї країни біля моря, яким дуже не сподобалося патякання бубочки. Коли воно додумалося бовкнути, що ви нам давайте гроші призначені для біженців, а ми самі перерозподілимо. Розцінили це, що чого він втручається в їх ’’кишеню’’.
Реверанс• 21 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Так і є.Знищує Україну зсередини.
Aksinia 111• 21 августа 2025
Ответ дляРеверанс
’А якби на моєму місці був якийсь дурачок’.
Зеленський в 2019 році стрибає у фонтані Маріуполя.
Перший рік ’президентства’ ось це і була вся його діяльність. Замість власне оборони Маріуполя.
Через 3 роки Маріуполь знищений.
А багато з цих радісних виборців навколо зараз мертві. Також мертві з великою вірогідністю хтось із їхніх дітей на цьому відео.
Бо обрали розмінування, відведення і розведення, роззброєння і скасування оборонних програм. Обрали приниження своїх військових посаджених у тюрми портновим, обрали обман про мир у очах путіна, чим створили у ворога враження, що нас можна брати тепленькими.
Обрали свою смерть.
Саме так це і працює.
Не займаєшся політикою, вона займеться тобою.
І зараз, під час війни, для цього правила нічого не помінялось. Бо тоді, в 2019, це теж було під час війни.
От Вы на Зе зациклены . Тема о другом, а Вы всё шоколадные заказы отрабатываете )))
Aksinia 111• 21 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Еволюція фсбешного ІПСО диктатора-путіноїда Зеленского та його спільників в України
(ціною у 20 % території України та мільйонів життів українців)
Подивіться. як талановито грає московський артист Зеленский на гастролях в Україні!
А скоко % Порох сдал ?
frumoasa17• 21 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Так і є.Знищує Україну зсередини.
Шкідник та зрадник, якими був завжди.
Gipotenuza• 21 августа 2025
Ответ дляГубка Боб
Не обманывайте.
Ничего военного там не было.
Очень жаль.
Завод, где людям платили хорошие зарплаты.
Что производил тот завод? Какие зарплаты в цифрах?
Pole• 21 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Це зрозуміло давно, практично з літа 2022, коли почали спливати вагони з гуманітаркою і тд і тп...
Contento• 21 августа 2025
Ответ дляЗаставляличка
И получил недавно госзаказ, который дебилы даже не скрывают.
То есть они знали куда бить.