Допоможіть знайти• 21 августа в 16:28
Свекрусі сказала що займаються йогою...
... а вона відповіла - "х¥йогою" :/
Доброго дня, дівчата.
Ось такий діалог зі свекрухою.
Я не відреагувала.
Так, вона завжди критично до мене відноситься. І що б я не робила, все не так.
Раніше, я намагалася їй сподобатися. Зараз пофіг, живу своє життя.
Але ж мені все ж не понятно, чого люди так відноситься до чужих захоплень?
Доброго дня, дівчата.
Ось такий діалог зі свекрухою.
Я не відреагувала.
Nathalie27• 21 августа в 16:29
Навіщо Ви з нею спілкуєтесь? А чоловік такий же відбитенький? Чи він в тата?
Вчителька з мікрорайону• 21 августа в 16:31
Або кажіть те, що вона хоче від Вас почути.
Або взагалі не спілкуйтесь!
Веселуха Муха• 21 августа в 16:31
Кстати, не знаете, ее родственники мужского пола не продавали когда-то на Кидстаффе ламзак?
Обстановщица• 21 августа в 16:33
Варто зробити ще один висновок, що нема чого очікувати від цього спілкування. Привіт-як справи-бувай-дякую за сина. Зі святами вітати формально, та й по всьому.
Навіщо мучити себе)
Допоможіть знайти
• 21 августа в 16:35
Та не питала. Прийшли в гості. Я необережно повернулась, а вмене трохи кріпатура. Я ’ой-кнула’, вона що таке. І я ж їй - я займаюсь йогою і з незвички кріпатура. Але ж мені так подобається...’ а вона така - ’х...уйогою’).
Я_канеша_извиняюсь• 21 августа в 16:45
Ну потому что йога это для нее что-то непонятное, херня какая-то.
Я б в следующий раз на ее «здрасьте!» ответила «хуясьте! Видите, я тоже освоила лексическую редупликацию!»