хочу придбати таке чудо техніки. ціна - прийнятна, але вагаюся чи не буде замалий для 4-5 років і наскільки якісний, чи підходить для грунтових доріг? порадьте бо вже підпирає з подарунком і я в розпачі(((
дякую, але дорожче нам не виходить поки. придбали таки квадрика тож поділюся враженнями, може комусь згодиться. в нас хлопчик дрібненький, тому по величині ще на цей сезон піде. себто на 4 роки. але взагалі краще на 2,5 - 3,5. умудряємось їздити по грунтових камянистих дорогах, по подвірї з травичкою. паркет в спальні попсували ((( він повільний, для любителів поганяти не піде. наш синочок трошки боязкий - то йому якраз. зате батарея триває непогано. можна їздити по дві-три години два-три дні підряд.