Телепузик• Изменено 10 августа 2025

10 років молодості віддала на цю роботу. Куди йти далі?

Зараз сиджу і просто вию вовком, невже мені від безвиході доведеться завжди працювати в цій сфері.
Влаштувалась 10 років тому офіс-менеджером у дуже велику іт компанію. У них був величезний офіс на 3 поверхи, 3 заводи і ще десятки приміщень під різні цілі.
Від мене вимагалось заводити туди підрядників, слідкувати за їх роботою (клінінг і тому подібне), розбиратись з усіма питаннями, вести бюджет, мілкі юридичні документи, безкінечно домовлятись з людьми про щось (оренда, вислуховувати їх претензії до нас), замовляти всі хоз товари, меблі, канцелярію, матеріали для ремонтних робіт, працювати в 1с , звіряти первинну документацію по КА, підписувати документи, приймати замовлення, робити робочі місця, вести проекти по приміщенням (від голих стін до заведення інтернету і до фіналу, щоб туди могли заїхати люди), відправляти документи. Вся робота по адмініструванню на мені.
Потім ми розширювались, мене підвищили до головного адміністратора. Додалось ще мороки відповідати за підлеглих.
Потім підвищили до менеджера з адміністративної роботи.
Потім стала керівником відділу.
Вже нудить від цієї роботи, але куди податись?
Із хард скіллів у мене тільки
- робота в джирі
- робота в 1с
- первина документація
- переговори
- ведення проектів
- ведення трьох бюджетів
- закупівлі
- прості юридичні документи, трохи тямлю в адміністративному праві.
А мені вже 30.
Удачная• 10 августа 2025
Що не так?
Vita_Nikolaeva• 10 августа 2025
а мені вже 30

ну и ну

обычно такое в 50 говорят )) когда кому-то 50

вам всего 30
автор Телепузик • 10 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
а мені вже 30

ну и ну

вам всего 30
Що мені 50 я скажу у 2045.
Це сильно змінює картину? Нічого не вмію.
Україна наше все• 10 августа 2025
так а что хотите? от этой работы нудить, а какую хотелось бы?
Добра, коли сита!• 10 августа 2025
Вы так пишите отдали 10 лет молодости. Вас типа еще куда-то приглашали? Зп вы получали? Опыта хоть какого-то набрались, вас повышали-радуйтесь. В принципе, если хотите чего-то другого и можете-идите. Вам всего лишь 30. Мне почти 50, недавно меняла работу. Были предложения.
Vita_Nikolaeva• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Що мені 50 я скажу у 2045.
как ничего не умеете?

вы же сами свои хард скилы описали
автор Телепузик • 10 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
как ничего не умеете?

вы же сами свои хард скилы описали
Це несерйозно
Vita_Nikolaeva• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Це несерйозно
ну если вам выгоднее обесценивать себя - то кто вам поможет?
Бабця в мештах• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Це несерйозно
Поступайте в медин
Выучитесь на нейрохирурга. Это серьёзно.
Помеха справа• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Що мені 50 я скажу у 2045.
В Авроре всегда вакансии есть
Love_Love_Love_• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Це несерйозно
Як у вас з фізикою?
Йдіть в космонавти
Плекаю думи• 10 августа 2025
Хороший рост у вас вышел, цените, многому научились.
Хорошо ли платят?
Плекаю думи• 10 августа 2025
И вам всего 30, можно менять вполне
Бабо-лебідка• 10 августа 2025
Бляха, автор, ви 10 років працюєте в ІТ компанії.Невже ви там не пригледіли за цей час напрямок, інший відділ, який вам був би цікавий? Така величезна компанія, стільки можливостей (я так думаю), а ви тут ниєте.
черная мамба• 10 августа 2025
Ну так ви вже готовий менеджер по закупках, помоніторте вакансіїї, англійська в наявності ? У мене так знайома прийшла офіс-менеджером у велику корпорацію, все те, що ви описуєте, потім поступово перейшла в закупки, після декрету вона цілеспрямовано шукала місце в іноземній компанії у відділ закупок працювала тривалий час , але там не все так просто теж було, з часом перекваліфікувалася в HR.
Солоденька цукОрка• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Це несерйозно
Какая зарплата?
Переучивайтесь у них же в IT
Ленне-Рейма• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Це несерйозно
Наскільки серйозна зарплатня тоді?
Галябалована• 10 августа 2025
Ну джира це не скіл, але ок.
автор Телепузик • 10 августа 2025
Ответ дляПлекаю думи
Хорошо ли платят?
60 тис
Галябалована• 10 августа 2025
Ответ дляПлекаю думи
Хорошо ли платят?
Який ріст?
Що саме? Адміністратор з обовʼязками секретаря
Любимка-анонимка• 10 августа 2025
Ответ длячерная мамба
Я в закупках 12 лет, не потянет автор. И не потому что хард скиллов не хватает, а потому что она обычную рабочую ботву, которая есть на абсолютно любой работе, ставит в проблематику. Такие в любой сфере начинают ныть про выгорание, потому что как специалист в профессии она не сформировалась.
Тра Ля Ля• 10 августа 2025
По описанию у вас офигенная работа, толковых администраторов поди найди.
Вам просто надоело работать. Даун шифтинг, а там посмотрите. Типа рожать и вот это все.
Ленне-Рейма• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
60 тис
Хм, тоді йдіть асистентом вчителя, можна без освіти та досвіду. Єдине, що зарплата буде тисяч 7-8. Міняєте? Це серйозна робота
автор Телепузик • 10 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дорогенька, я вже 10 років там працюю.
Ви завжди всім задоволені на своїй роботі?
автор Телепузик • 10 августа 2025
Ответ дляГалябалована
Який ріст?
А ви хто?
Одразу видно що ніколи у великих компаніях не працювали )
Галябалована• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
А ви хто?
5 тисяч осіб у трьох континентах. Тому знаю що кажу
автор Телепузик • 10 августа 2025
Ответ дляГалябалована
Чим тоді по вашому займається адміністратор?)
І не треба мені зараз розказувати про кількість співробітників, навіть у дочірніх компаніях система роботи може відрізнятись від основної
Мафиозная• 10 августа 2025
Хочете в програмування ?
Чи може ви моделлю хочете стати ?) я не розумію чого хочеться
СирОжино пирОжино• 10 августа 2025
Интересно, какие заводы могут быть в айти компании?
И это минимум вторая тема от одного и того же автора про офис-менеджера, который занимался дизайном и ремонтом помещений
Галябалована• 10 августа 2025
Ответ дляТелепузик
Я не кажу чим наші адміністратори, я про автора. Що вона виконувала звичайну роботу без особливих скілів..
Jira? - це скіл? Все що автор пише, це просто адміністратор. Крапка.
Але росту як такого я не бачу.