На паровозе• 22 августа 2025
Щоб ви зробили, як би чоловік вас вдарив?
Мене не бив, але вчора чуть до цього не дійшло. Погрожував, ображав, почав кидати мої речі, а коли сказала - заспокойся, а то поліцію викличу, просто озвірів, почав залякувати. Це вперше таке. От думаю тепер що робити якщо щось
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Автор, а что вы ему сказали такое, что он ни с того ни с сего начал вас обзывать?
Вище +/- описала ситуацію. Перед тим тиждень сварок на побутову тему. Попросила дещо зробити, він сказав, що я охуїла. Я ніяк не відреагувала, просто пішла собі. Він прийшов і почав гоалрити мені всяку фігню, я сказала відїбись. Після цього почав кидати речі матюкатися, принижувати. Сказала, що викличу поліцію, а після цього він злетів з катушок взагалі
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Вас не беспокоит неделя ссор, а только, что он замахнулся? Что между вами случилось, куда чувства подевались?
Вишиванка• 22 августа 2025
А раніше міг так само вас ображати чи це перший раз? Такі мати з обох сторін у вас в сім´ї норма?
YanaSultana• 22 августа 2025
Если такое случилось один раз и он будет после этого извиняться и будет видно что он сожелеет то простите если ничего не поменяется и будет говорить что вы сами его довели до такого, то собирайте вещи и уходите ... Потому что если было раз то будет ещё раз и не дай бог с последствиями ....
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Лиха беда начало называется, а вот сейчас когда страсти утихли, может поговорить?
Ні. Як?) Після такої його поведінки якщо я до нього прийду, його чсв зросте до небес. І я автоматично признаю, шо була не права. Його так буде заносити, ви собі не уявляєте. Була подібна ситуація один раз, правда без принижень і замахів, та він так все викрутив, що я ще й вибачалася. Хоча він був винен. Я вдруге такого не хочу. Та і страсті не утихли. Він мені казав що мені пздц і він мені щось зробить, якусь шкоду. Думаю це було не впусту сказано
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляYanaSultana
Не всем есть куда идти, не все решатся на ребцентр или есть деньги на аренду.
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Ну сидите и дальше, делайте вид , что у вас семья и держитесь за дом, пугайте и дальше ребенка, детский сад. При чем тут его поведение в тот момент, если вы неделю грызлись и думаю не одну неделю. Что, кстати, по хозяйству от него хотели?
YanaSultana• 22 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Это я понимаю что не куда идти но терпеть такое тоже не стоит.
Говорю відверто• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Якщо планую звертатися в поліцію, мені це не вигідно, бо в такому разі і він зможе написать заяву
А он-то почему?
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Мой тоже один раз очень замахнулся в ссоре, то это было первый и последний раз, я ему дала понять, что со мной так не будет
А що ви зробили?
Смурфик• 22 августа 2025
Я развелась с таким. Мы начали ссориться, оказались абсолютно два разных человека, но ребенка успели к сожалению завести. Потом он начал бить меня, ребенок все это видел, плакал. Я сделала невероятное усилие над собой и выгнала его, так как думала что сама виновата, что плохой характер, и заслужила. Вот так он меня обработал( Через время узнала, что он и других после меня бил, и поняла что дело в нем. А сыну на тот момент было 3 года, но он до сих пор помнит, хоть и взрослый
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляSo_so
Получается, что мат у Вас в обиходе с обеих сторон, такое. Зачем Вы угрожаете полицией?
Ні, для нас це не норма взагалі. В нас навіть не в нормі говорити дура, дурак один на одного .А тим більше охуїла і відїбись. Я сказала, тому що він сказав мені що я охуїла. Я не погрожувала, він почав кидати мої речі і обзивати мене, поводитися агресивно, я сказала - викликати поліцію?
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Он черт, а вы святая))
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляSo_so
Ну а шо я мала робити? Не піду ж я з ним в рукопашну? Я не могла стояти мовчки дивиться на це і слухати як він обзиває мене і погрожує
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Выйти из комнаты
Може ще третю?• 22 августа 2025
Развелась сразу
Был студенческий брак, парень очень настаивал, я по юности и глупости согласилась. Встречались же 2 года нормально. После росписи началось неадекватное поведение, контроль даже стоимости моих прокладок. Толкнул и тряс меня на улице из-за ерундового спора, я после этого съехала через неделю и додавила его развестись через ЗАГС по обоюдному согласию. В браке прожили полгода всего.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляВишиванка
У нас в семье разьяренной скорее я могу быть, муж шутит, что я как борец. А вообще, конечно, ситуации могут быть разные и нужно понимать грань, за которую лучше не заходить. И если человек стал сильно агрессивным и разъяренным, как вы пишите, то лучше выбрать другую тактику и не вступать в бой. Но в любом случае, если бы меня ударили, пути назад бы не было, однозначно это конец отношениям.
Я сама не чекала такої поведінки від нього. Розумієте, посварилися, він мене задіває, я також у відповідь. І пішло-поїхало і дішло до цього всього. Я не ходжу і не агресую до нього. Я просто дзеркалю.. А він думає що він сильний і може так мене залякувати. Я за 15 років підходу до нього не знайшла. Ні, підхід є: проблема, тиждень мовчанки, помиритися без обговорення. Але мені так не підходить. Розмовляти він не хоче про проблеми. Йому простіше перемовчати
Valentina shop2020• 22 августа 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Тут все такие деловые,пишут враньё,про один раз ,о том как уходят смело,но стоят на месте.
Вы точно так же врете....терпите и живёте
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляТоскующая
співчуваю вам. мабуть, треба подавати на розлучення, продавати дім і ділити майно навпіл. можливо, побачивши серйозність ваших намірів, він прийде до тями. але навряд.
Та якщо вже почати процес розлучення, назад дороги не буде. Але я вже бачу що після такого продовжувати з ним жити це лише відтягувати кінець
Ответ дляНа паровозе
Вы сказали это не потому что его реально испугались и боялись за свою жизнь, а чтобы задеть и усугубить конфликт.
Вы могли бы сказать - ок, если я такая и такая, то как ты видишь нашу дальнейшую жизнь вместе?
А Вы подливали масла, а потом ох, ах, он агрессор.
Lor111etta• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
До задниці ваші з ним заяви.
Причина конфлікту яка?
Valentina shop2020• 22 августа 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Развелась сразу
Никого давить там не нужно было,разводят очень быстро
Lor111etta• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Після вчорашнього в мене до нього відраза. Обзивав останніми словами ( нажаль суда донька, яка злякалася дуже. Не хочу з ним взагалі нічого спільного мати після цього всього, але житлове питання таке - будинок з ним на половину, він не піде, я теж. Варіант розвестися і жити в одному будинку і ходити один попри одного (
Варіант продати і поділити.
Другий: окремий хід і окремо робити комунікації,тобто ,кухню,санвузол.
Третій: подати на розділ майна і виїхати.
Четвертий: подати на аліменти .
Це перший пункт,взагалі то має бути.
Четвертий: подати на аліменти .
Це перший пункт,взагалі то має бути.
Може ще третю?• 22 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
Вам, конечно, сбоку виднее
Я хотела закончить все поскорее. Для этого нужно присутствие двоих из пары. Если один треплет нервы, устраивает сцены, врёт и не хочет приходить, это не так быстро.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Скажу так, тиждень мовчанки для нас це норма, нажаль. З ним інакше не проходить, за 15 років перевчити на іншу модель (розмови, обговорення) так і не вийшло. Літом донька була в селі, ми були вдвох і не сварилися взагалі ціле літо. Все було прекрасно, частково тому, що я сглажувала всі гострі кути. А тут сталася сварка, оскільки він обравши сам місце для відпочинку (всі мої ідеї пішли на юх) почав читати відгуки на цей комплекс за 30 хв до від´їзду. Накручений негативними відгуками пішов до мене і вже на повишених тонах почав зі мною говорити типу що робити. Я сказала (можливо голосніше ніж зазвичай) - все, їдемо туди, де вирішили і нічого не міняємо за 30 хв до від´їзду. Ну і з цього все почалося, його понесло бо я підвищила голос
Вишиванка• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Розумію вас(. По опису ваша сім´я трішки нагадує моїх батьків. Тільки там мій тато вважає, що він завжди правий. Може інколи і розуміє, що був не прав, перегнув палку, але ніяких обговорень чи вибачень. У них теж і мовчанки довгі бувають, бувало і руку міг підняти, на жаль. Що ж, з часом легше не стало...з роками навпаки характер стає гіршим.
Якщо все так, як ви описали і разом ви вже 15 років, то нічого вже не зміниться в кращу сторону. Думаю ви і самі це добре розумієте. Ваш чоловік просто не хоче вирішувати проблеми, які склались.
Неновая почта• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Ні( я слухаю всі поради, думаєте я над тим не думала?( Звичайно, що думала. Але тут продавати нема що, маленька хата. Це не логічно. Я не куплю на ці гроші нічого
Автор, сьогодні пощастило, а завтра не дай Бог він поб´є вас чи дитину.
Може і вбити.
Це питання безпеки.
Невже у вас немає батьків, сестер, інших родичів?
По факту я бачу, що він знімає собі житло, а ви лишається у будинку.
Це ща рахунок аліментів.
Тобто, він нічого не платить, бо залишається житло вам.
Або ви на оренду і він оплачує хоча б частину.
Я б рекомендувала не спускати таке з рук.
І переживала би за дитину.
Може і вбити.
Це питання безпеки.
Це ща рахунок аліментів.
І переживала би за дитину.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляВишиванка
Була одна подібна ситуація рівно рік тому, але без явної агресії (максимальна агресія - взяв і відрізав шнур від крндюка щоб я не користувалася). Такого трешу як вчора не було ніколи. Мати в нас не норма
Тоскующая• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
насправді майно можна почати ділити ще будучи в шлюбі. це все важко дуже, я розумію. але підіть на ОЛХ, подивіться, які ціни на таку нерухомість, як ваша. поприбирайте все, наробіть фоток, поставте об´яву. не наздоженете, так хоч зігрієтесь, відволічетесь від думок.