На паровозе• 22 августа в 08:18
Щоб ви зробили, як би чоловік вас вдарив?
Мене не бив, але вчора чуть до цього не дійшло. Погрожував, ображав, почав кидати мої речі, а коли сказала - заспокойся, а то поліцію викличу, просто озвірів, почав залякувати. Це вперше таке. От думаю тепер що робити якщо щось
В моїй хаті моя правда• 22 августа в 09:52
Ответ дляПускаю бісики
Мужу автора нужна менее упрямая женщина, поддерживающая мужское самолюбие.
Жертва, іншим словами.
На паровозе
• 22 августа в 09:52
Ответ дляВишиванка
Розумію вас(. По опису ваша сім´я трішки нагадує моїх батьків. Тільки там мій тато вважає, що він завжди правий. Може інколи і розуміє, що був не прав, перегнув палку, але ніяких обговорень чи вибачень. У них теж і мовчанки довгі бувають, бувало і руку міг підняти, на жаль. Що ж, з часом легше не стало...з роками навпаки характер стає гіршим.
Якщо все так, як ви описали і разом ви вже 15 років, то нічого вже не зміниться в кращу сторону. Думаю ви і самі це добре розумієте. Ваш чоловік просто не хоче вирішувати проблеми, які склались.
Так,все так. В сім´ї чоловіка все точ і точ як ви описали свою сім´ю, там тато такий+алкоголь. Звідтам і така модель. Я вже звикла і до мовчанок, хоч і мені фізично боляче коли ті мовчанки відбувається. Я і так дуже тривожна людина, а такі його дії припиняють мені біль. Але те що було вчора... Я не чекала. Я на стільки була в шоці, шо до мене не одразу дійшло що відбулося
60 метрів сметани• 22 августа в 09:53
Ответ дляНа паровозе
Варіант продати і поділити самий логічний, але на ті гроші я нічого не куплю.
Варіант окремий всіх в тд. Супер
Варіант виїхати не варіант, доньку він мені не віддасть вивезти. Без неї я нікуди не поїду
Варіант окремий всіх в тд. Супер
Почему это дочку не отдаст?
Сходите к юристу и начинайте готовиться к разводу и суду по опеке
Жінка з перцем• 22 августа в 09:55
Ответ дляНа паровозе
Варіант окремий всіх в тд. Супер
Що значить не дасть? Берете дитину і їдете.
Смешнюча• 22 августа в 09:59
Ответ дляНа паровозе
Ну якщо коротко, то сварка побутова, він винен більше, я менше. Я попросила щось зробити, він не хотів і слово за слово. Після того, як він сказав мені що я охуїла, з моєї сторони розмова була закінчення, я просто пішла в іншу кімнату без слів. Він прийшов до мене, почав розказувати що він багато працює, поки я розважаюся (цілий раз пішла в басейн), на шо я сказав - відїбись. Після цього почав кидати мої речі і матюкатися. Я сказал - викликати поліцію? Він тоді просто озвірів і сказав що мені пздц, шо щось мені зробить і замахнувся . Думав я злякаюся і увернусь, але я чомусь знала, що він це не зробить і просто стояла охуївша. Таке вперше в житті в мене.
Жесть. У него и ранее были проблемы с психикой? Это НЕ нормально.
Жінка з перцем• 22 августа в 09:59
Вам зараз потрібно зрозуміти, що саме ви хочете.
Список пишете:
- якщо я лишаюся у власному будинку+/-
- якщо я їду з власного будинку аби врятувати себе та дитину +/-
І вам треба продумати подальші дії. Розлучення, виїзд до батьків, виїзд за кордон, аліменти, робота. Крок за кроком. Але найперше - це консультація з адвокатом. Мені адвокат підказав нетривіальний крок, який врешті і зіграв вирішальну роль.
Список пишете:
- якщо я лишаюся у власному будинку+/-
На паровозе
• 22 августа в 10:00
Ответ дляНеновая почта
Автор, сьогодні пощастило, а завтра не дай Бог він поб´є вас чи дитину.
Може і вбити.
Це питання безпеки.
Невже у вас немає батьків, сестер, інших родичів?
По факту я бачу, що він знімає собі житло, а ви лишається у будинку.
Це ща рахунок аліментів.
Тобто, він нічого не платить, бо залишається житло вам.
Або ви на оренду і він оплачує хоча б частину.
Я б рекомендувала не спускати таке з рук.
І переживала би за дитину.
Може і вбити.
Це питання безпеки.
Це ща рахунок аліментів.
І переживала би за дитину.
Я не планую спускати з рук ні в якому разі. Нехай страсті угаснуть і треба буде говорити що робити далі. Мене не варіант шо він кудись з´їде повністю влаштує. Але він не з´їде нажаль. Дитині 12 років, вона все чула ібуде це пам´ятати.
Варіант шо я на оренду мені не підходить. Я без доньки не піду нікуди, в він її не віддасть в такому випадку
На паровозе
• 22 августа в 10:02
Ответ дляНеновая почта
Автор, дітей за кордон і починайте нове життя з дитиною.
Як я її вивезу без його дозволу нотаріального? Я думала про це
Хіба коли все заспокоїться влаштувати тіпа подорож і не повернутися. Але і він не дурний
Контрольница• 22 августа в 10:05
Ответ дляНа паровозе
Якщо планую звертатися в поліцію, мені це не вигідно, бо в такому разі і він зможе написать заяву
Отож ви зануда. У вас самозахист. Я б теж як тут пишуть вдарила б у відповідь.
Пускаю бісики• 22 августа в 10:09
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Жертва, іншим словами.
Я пишу своими словами, а не другими, вам кажется , что жертва ну это ваше мнение.
На паровозе
• 22 августа в 10:13
Ответ дляЗнову Я
В чому він вас звинуватить?
Якось був випадок, коли чоловік був дуже злий на мій вчинок і з усього маху вдарив по стіні, я зрозуміла, якщо ще хоч трохи накалити градус скандалу і він не стримається - це буде точка неповернення. Кричав щоб збирала речі, бо він може стриматись вдарити... Я людина не горда, похватала документи, змінний комплект одягу, дитину і вилетіла з дому. Тут вже він охолонув в момент і почав мене зупиняти, але закіпала вже я. Потім наздогнав мене на районі, коли сіла дух перевести і зрозуміти що далі робити.
Чоловік має розуміти, що є недопустима поведінка, рукоприкладство - точка неповерннння.
Ну типу він вдарив я пишу заяву, я дала здачу він пише заяву.
Так, ви повністю праві
Пускаю бісики• 22 августа в 10:21
Ответ дляНа паровозе
Чому?
15 лет живете и терпите, и он терпит, как вы его ломаете через колено.
Коханозадовільна• 22 августа в 10:22
Ответ дляЖінка з перцем
Список пишете:
- якщо я лишаюся у власному будинку+/-
Список пишете:
- якщо я лишаюся у власному будинку+/-
Який нетривіальний крок?
На паровозе
• 22 августа в 10:22
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Автор, де ви жили до шлюбу? Де ваші батьки? Чому ви не розглядаєте інші варіанти житла окрім купівлі? Чому ви ковтаєте те що з вами роблять, скаржитесь і нічого не змінюєте щоб змінити ситуацію? На порадниці 80 відсотків всі сироти.
Жила в батьків. Тато подарував маленьку квартиру, яку продали, доклали половину і купили будинок. Часткова власність. Батьки тут, живуть окремо. В тата своя сім´я, в мами своя. Є будинок в селі, але без умов. Є кімната в гуртожитку, але без умов. При бажанні є де жити, але це означає на дуже сильно погіршити умови проживання, навчання і дозвілля для своєї дитини. Ковтаю бо були надії, що якщо чоловіку дати право керувати сім´єю, бути господарем вдома, бути ’мудрішою’ і промовчати коли ’треба’ то сім´я буде міцна. Але чоловік це сприймає як слабкість і прогинання під нього. Тому і виходить що я ковтаю
На паровозе
• 22 августа в 10:25
Ответ дляПускаю бісики
Бывают такие родители, что лучше жить в приюте, чем с ними. Или в западной в селе, они ж развод воспринимают как позор семьи.
Мої так не сприймають. Його так
Жінка з перцем• 22 августа в 10:31
Ответ дляНа паровозе
Вибачте, ви єрунду пишете. Це не 2 роки дитині. 12 років - сама зібрала свої речі, чао-какао, сіла на автобус і поїхала до мами. Фізично не випустить? Їхати у його відсутність
Жінка з перцем• 22 августа в 10:33
Ответ дляКоханозадовільна
Який нетривіальний крок?
Я не хочу розповідати, він лише для моєї ситуації підходив. Я це написала до того, що адвокат поза ситуацією і без емоцій, тому він може порадити реально класні речі. І плюс досвід схожих справ.
Жінка з перцем• 22 августа в 10:34
Ответ дляНа паровозе
Який нотаріальний дозвіл? Зараз військовий стан, дітей можна вивозити без дозволу другого батька.
Спершу ідіть до адвоката, серйозно.
НеВРотик• 22 августа в 10:55
Ответ дляMrs.Sexuality
Мой тоже один раз очень замахнулся в ссоре, то это было первый и последний раз, я ему дала понять, что со мной так не будет
Как дали понять?
На паровозе
• 22 августа в 11:25
Ответ дляЖінка з перцем
Ви пишете, що не хочете йти зі свого дому. І ви праві на 100%. Але ситуація складна, бо він не піде.
Моя далека родичка зробила так: коли всі охололи, поставила замок на свою кімнату, туди холодильничок. Комуналку платять по півроку кожен. Живуть як комунальній квартирі, кожен прибирає раз на тиждень місця загального користування. В такому режимі вже більше 20 років.
Але у вас все ще гаряче, так домовитися не вийде. Скільки років дитині? Хто утримує родину?
Дитині 12, Утримує чоловік. 70% чоловік, 30% я.
На паровозе
• 22 августа в 11:30
Ответ дляЖінка з перцем
Доньку випустять за кордоном без натаріально заявленого дозволу чоловіка?
Пліснявілий сир• 22 августа в 11:33
Ответ дляНа паровозе
Ні( я слухаю всі поради, думаєте я над тим не думала?( Звичайно, що думала. Але тут продавати нема що, маленька хата. Це не логічно. Я не куплю на ці гроші нічого
То спілкуйтеся матом один до одного в тій маленькій хаті до кінця життя.
На паровозе
• 22 августа в 11:34
Ответ дляСмешнюча
Ну такого точно не було. А так якщо дивитися назад як він спілкується з іншими жінками, чоловіками-підлеглими, офіціантвми, тими, хто від нього залежить, то починає доходити. Він дуже сміливий, дууууже, якщо хтось фізично чи морально менше за нього
На паровозе
• 22 августа в 11:37
Ответ дляЖінка з перцем
Список пишете:
- якщо я лишаюся у власному будинку+/-
Список пишете:
- якщо я лишаюся у власному будинку+/-
Дякую. Я власне і написала сюди, щоб почути зі сторони погляд і зібрати в купу думки. Мені більше немає з ким поділитися на даний момент. Можу з батьками, але зроблю це тоді коли вже прийму остаточне рішення що робити
На паровозе
• 22 августа в 11:40
Ответ дляКонтрольница
Ну добре. Навіть без поліції. Він кремезний мужик, ну дам я йому задачу. Це його зупинить? Ну ні звичайно. Він тоді злетить з катушок і точно хз шо зі мною буде
На паровозе
• 22 августа в 11:43
Ответ дляПускаю бісики
Я ламаю його через коліно?) це як? Де? Коли?
Так, терплю бо всі радять бути мудрішою, дати йому бути чоловіком, господарем в домі. І я це все розумію коли є віддача від чоловіка. А тут не віддача, а матюки і погрози. Так і получилося, мудра дурочка.
На паровозе
• 22 августа в 11:45
Ответ дляЖінка з перцем
Добре. Ну припреться накручений і злий і забере її силою. Я вчора його вже таким бачила
Жінка з перцем• 22 августа в 11:51
Ответ дляНа паровозе
А ви йому двері відкриєте? Буде ламати двері - викличете поліцію.
Як він такий неадекват, вам треба не до батьків з´їжджати, а тікати в шелтер, далі шукати квартирку і жити без нього. Паралельно суд про розлучення і аліменти. Самій на суд не ходити, для цього є адвокат.
Жінка з перцем• 22 августа в 11:52
Він починає силою щось робити з дитиною, вона оре, ви на нього кидаєтеся, він б´є вас і б´є дитину. Ви тікаєте і через суд робите припис про ненаближення.