На паровозе• 22 августа 2025
Щоб ви зробили, як би чоловік вас вдарив?
Мене не бив, але вчора чуть до цього не дійшло. Погрожував, ображав, почав кидати мої речі, а коли сказала - заспокойся, а то поліцію викличу, просто озвірів, почав залякувати. Це вперше таке. От думаю тепер що робити якщо щось
Самохвалова• 22 августа 2025
Вдарили б у відповідь. У мене удар поставлений, а після цього сімейне життя з ним було б закінчене раз і назавжди.
Пупс• 22 августа 2025
Мабуть вже думала які варіанти є розійтись- чоловіку сказати що після такого потрібна пауза
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляСамохвалова
Якщо планую звертатися в поліцію, мені це не вигідно, бо в такому разі і він зможе написать заяву
Самохвалова• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Це ваша справа. Особисто у мене така реакція.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляНашли в капусте
Зібрати речі і піти
Так, але в нас спільний будинок і часткова власність. Йти зі свого дому? Він не піде. Я його не боюся, не в тому діло. Але це буде точка неповернення, яка може настати, а шо робити після цього,я не знаю
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
На что заяву? Ни ему, ни вам за оскорбления ничего не будет, его может успокоить, если тцк боится.
Карамелька• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
А що ж ви такого сказали людині?
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Продать и поделить, віплатить часть, убить его и закопать в огороде. Ві ищете совета как ему успокоительное давать, или перевоспитать?
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляПупс
Після вчорашнього в мене до нього відраза. Обзивав останніми словами ( нажаль суда донька, яка злякалася дуже. Не хочу з ним взагалі нічого спільного мати після цього всього, але житлове питання таке - будинок з ним на половину, він не піде, я теж. Варіант розвестися і жити в одному будинку і ходити один попри одного (
Проработник• 22 августа 2025
Ответ дляНашли в капусте
Зібрати речі і піти
Только так.
У нас было немного по-другому. Очень давно, года три только были женаты. Он в споре мне дал подзатыльник. Не сильно, но меня прям капец как сам факт взбесил.
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
В прошлом году мы отметили серебряную свадьбу. Больше ничего подобного не было. Окружает теплом и заботой.
Мой совет нужно реагировать незамедлительно. И категорично. Знать свои границы.
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
Вишиванка• 22 августа 2025
Ответ дляНашли в капусте
Зібрати речі і піти
Аналогічно, зібрала б речі і пішла. А ще може у відповідь би його вдарила, сила є і краще мене не трогати. Слава Богу, що у нас з чоловіком ніколи не було таких ситуацій, в шлюбі давно.
Весняний Марафон• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Автор, а что вы ему сказали такое, что он ни с того ни с сего начал вас обзывать?
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляВишиванка
Вот это вот бы, все меняет, а на самом деле никто не знает свою реакцию, нельзя бить разьяренного мужчину. Он может воспринять это как разрешение продолжить драку. Надо вызывать полицию и разводиться, пока не покалечил.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляSo_so
У меня был бы шок. Если уже ударил, назад дороги нет. Если же такой конфликт случился, надо понять почему.
Ну якщо коротко, то сварка побутова, він винен більше, я менше. Я попросила щось зробити, він не хотів і слово за слово. Після того, як він сказав мені що я охуїла, з моєї сторони розмова була закінчення, я просто пішла в іншу кімнату без слів. Він прийшов до мене, почав розказувати що він багато працює, поки я розважаюся (цілий раз пішла в басейн), на шо я сказав - відїбись. Після цього почав кидати мої речі і матюкатися. Я сказал - викликати поліцію? Він тоді просто озвірів і сказав що мені пздц, шо щось мені зробить і замахнувся . Думав я злякаюся і увернусь, але я чомусь знала, що він це не зробить і просто стояла охуївша. Таке вперше в житті в мене.
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Лиха беда начало называется, а вот сейчас когда страсти утихли, может поговорить?
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Дівчина каже, шо дала би у відповідь, якщо чоловік би підняв руку. Я їй відповідала
ЗдесяЯ• 22 августа 2025
Тренуйтеся. Качайте руки, ноги і т д. щоб Ви могли себе захистити. Йдіть на курси самооборони. Придбайте шокер та газовий балончик.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Не боїться
Ответ дляВесняний Марафон
У меня подруга давно хотела развестись с мужем, но не было формального повода, причина - она финансово его переросла, считала, что заслуживает другой личной жизни.
И как бы всё+- нормально, двое детей, что делать, и она выбрала стратегию пускать в него шпильки в том числе при посторонних (при нас, я имею ввиду).
И в конце концов произошел грандиозный скандал, как автор описывает, и он сам ушел.
Пускаю бісики• 22 августа 2025
Ответ дляSo_so
Очень плохой способ.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляКарамелька
А що ж ви такого сказали людині?
Вище +/- описала ситуацію. Перед тим тиждень сварок на побутову тему. Попросила дещо зробити, він сказав, що я охуїла. Я ніяк не відреагувала, просто пішла собі. Він прийшов і почав гоалрити мені всяку фігню, я казала відїбись. Після цього почав кидати речі матюкатися, принижувати. Сказала, що викличу поліцію, а після цього він злетів з катушок взагалі
Mrs.Sexuality• 22 августа 2025
Ответ дляПроработник
Только так.
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
Мой тоже один раз очень замахнулся в ссоре, то это было первый и последний раз, я ему дала понять, что со мной так не будет
Ответ дляНа паровозе
Получается, что мат у Вас в обиходе с обеих сторон, такое. Зачем Вы угрожаете полицией?
ИзЮмрудная• 22 августа 2025
Мене колись штовхнув, ось тоді я і зрозуміла, що це початок кінця, згодом розлучилися, чому я зараз дуже рада.
На паровозе
• 22 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Ні( я слухаю всі поради, думаєте я над тим не думала?( Звичайно, що думала. Але тут продавати нема що, маленька хата. Це не логічно. Я не куплю на ці гроші нічого
Вишиванка• 22 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
У нас в семье разьяренной скорее я могу быть, муж шутит, что я как борец. А вообще, конечно, ситуации могут быть разные и нужно понимать грань, за которую лучше не заходить. И если человек стал сильно агрессивным и разъяренным, как вы пишите, то лучше выбрать другую тактику и не вступать в бой. Но в любом случае, если бы меня ударили, пути назад бы не было, однозначно это конец отношениям.
Тоскующая• 22 августа 2025
співчуваю вам. мабуть, треба подавати на розлучення, продавати дім і ділити майно навпіл. можливо, побачивши серйозність ваших намірів, він прийде до тями. але навряд.