На паровозе• 22 августа в 08:18
Щоб ви зробили, як би чоловік вас вдарив?
Мене не бив, але вчора чуть до цього не дійшло. Погрожував, ображав, почав кидати мої речі, а коли сказала - заспокойся, а то поліцію викличу, просто озвірів, почав залякувати. Це вперше таке. От думаю тепер що робити якщо щось
Самохвалова• 22 августа в 08:20
Вдарили б у відповідь. У мене удар поставлений, а після цього сімейне життя з ним було б закінчене раз і назавжди.
Пупс• 22 августа в 08:21
Мабуть вже думала які варіанти є розійтись- чоловіку сказати що після такого потрібна пауза
На паровозе
• 22 августа в 08:22
Ответ дляСамохвалова
Якщо планую звертатися в поліцію, мені це не вигідно, бо в такому разі і він зможе написать заяву
Самохвалова• 22 августа в 08:24
Ответ дляНа паровозе
Це ваша справа. Особисто у мене така реакція.
На паровозе
• 22 августа в 08:24
Ответ дляНашли в капусте
Зібрати речі і піти
Так, але в нас спільний будинок і часткова власність. Йти зі свого дому? Він не піде. Я його не боюся, не в тому діло. Але це буде точка неповернення, яка може настати, а шо робити після цього,я не знаю
Пускаю бісики• 22 августа в 08:25
Ответ дляНа паровозе
На что заяву? Ни ему, ни вам за оскорбления ничего не будет, его может успокоить, если тцк боится.
Карамелька• 22 августа в 08:25
Ответ дляНа паровозе
А що ж ви такого сказали людині?
Пускаю бісики• 22 августа в 08:26
Ответ дляНа паровозе
Продать и поделить, віплатить часть, убить его и закопать в огороде. Ві ищете совета как ему успокоительное давать, или перевоспитать?
На паровозе
• 22 августа в 08:27
Ответ дляПупс
Після вчорашнього в мене до нього відраза. Обзивав останніми словами ( нажаль суда донька, яка злякалася дуже. Не хочу з ним взагалі нічого спільного мати після цього всього, але житлове питання таке - будинок з ним на половину, він не піде, я теж. Варіант розвестися і жити в одному будинку і ходити один попри одного (
Проработник• 22 августа в 08:27
Ответ дляНашли в капусте
Зібрати речі і піти
Только так.
У нас было немного по-другому. Очень давно, года три только были женаты. Он в споре мне дал подзатыльник. Не сильно, но меня прям капец как сам факт взбесил.
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
В прошлом году мы отметили серебряную свадьбу. Больше ничего подобного не было. Окружает теплом и заботой.
Мой совет нужно реагировать незамедлительно. И категорично. Знать свои границы.
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
Вишиванка• 22 августа в 08:31
Ответ дляНашли в капусте
Зібрати речі і піти
Аналогічно, зібрала б речі і пішла. А ще може у відповідь би його вдарила, сила є і краще мене не трогати. Слава Богу, що у нас з чоловіком ніколи не було таких ситуацій, в шлюбі давно.
Весняний Марафон• 22 августа в 08:33
Ответ дляНа паровозе
Автор, а что вы ему сказали такое, что он ни с того ни с сего начал вас обзывать?
Пускаю бісики• 22 августа в 08:34
Ответ дляВишиванка
Вот это вот бы, все меняет, а на самом деле никто не знает свою реакцию, нельзя бить разьяренного мужчину. Он может воспринять это как разрешение продолжить драку. Надо вызывать полицию и разводиться, пока не покалечил.
На паровозе
• 22 августа в 08:35
Ответ дляSo_so
У меня был бы шок. Если уже ударил, назад дороги нет. Если же такой конфликт случился, надо понять почему.
Ну якщо коротко, то сварка побутова, він винен більше, я менше. Я попросила щось зробити, він не хотів і слово за слово. Після того, як він сказав мені що я охуїла, з моєї сторони розмова була закінчення, я просто пішла в іншу кімнату без слів. Він прийшов до мене, почав розказувати що він багато працює, поки я розважаюся (цілий раз пішла в басейн), на шо я сказав - відїбись. Після цього почав кидати мої речі і матюкатися. Я сказал - викликати поліцію? Він тоді просто озвірів і сказав що мені пздц, шо щось мені зробить і замахнувся . Думав я злякаюся і увернусь, але я чомусь знала, що він це не зробить і просто стояла охуївша. Таке вперше в житті в мене.
Пускаю бісики• 22 августа в 08:36
Ответ дляНа паровозе
Лиха беда начало называется, а вот сейчас когда страсти утихли, может поговорить?
На паровозе
• 22 августа в 08:37
Ответ дляПускаю бісики
Дівчина каже, шо дала би у відповідь, якщо чоловік би підняв руку. Я їй відповідала
ЗдесяЯ• 22 августа в 08:37
Тренуйтеся. Качайте руки, ноги і т д. щоб Ви могли себе захистити. Йдіть на курси самооборони. Придбайте шокер та газовий балончик.
На паровозе
• 22 августа в 08:37
Ответ дляПускаю бісики
Не боїться
Ответ дляВесняний Марафон
У меня подруга давно хотела развестись с мужем, но не было формального повода, причина - она финансово его переросла, считала, что заслуживает другой личной жизни.
И как бы всё+- нормально, двое детей, что делать, и она выбрала стратегию пускать в него шпильки в том числе при посторонних (при нас, я имею ввиду).
И в конце концов произошел грандиозный скандал, как автор описывает, и он сам ушел.
Пускаю бісики• 22 августа в 08:40
Ответ дляSo_so
Очень плохой способ.
На паровозе
• 22 августа в 08:40
Ответ дляКарамелька
А що ж ви такого сказали людині?
Вище +/- описала ситуацію. Перед тим тиждень сварок на побутову тему. Попросила дещо зробити, він сказав, що я охуїла. Я ніяк не відреагувала, просто пішла собі. Він прийшов і почав гоалрити мені всяку фігню, я казала відїбись. Після цього почав кидати речі матюкатися, принижувати. Сказала, що викличу поліцію, а після цього він злетів з катушок взагалі
Mrs.Sexuality• 22 августа в 08:40
Ответ дляПроработник
Только так.
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
Я молча пошла одеваю мелкого.
Ото он всрався. Извинялся и клялся)
Мой тоже один раз очень замахнулся в ссоре, то это было первый и последний раз, я ему дала понять, что со мной так не будет
Ответ дляНа паровозе
Получается, что мат у Вас в обиходе с обеих сторон, такое. Зачем Вы угрожаете полицией?
ИзЮмрудная• 22 августа в 08:42
Мене колись штовхнув, ось тоді я і зрозуміла, що це початок кінця, згодом розлучилися, чому я зараз дуже рада.
На паровозе
• 22 августа в 08:43
Ответ дляПускаю бісики
Ні( я слухаю всі поради, думаєте я над тим не думала?( Звичайно, що думала. Але тут продавати нема що, маленька хата. Це не логічно. Я не куплю на ці гроші нічого
Вишиванка• 22 августа в 08:43
Ответ дляПускаю бісики
У нас в семье разьяренной скорее я могу быть, муж шутит, что я как борец. А вообще, конечно, ситуации могут быть разные и нужно понимать грань, за которую лучше не заходить. И если человек стал сильно агрессивным и разъяренным, как вы пишите, то лучше выбрать другую тактику и не вступать в бой. Но в любом случае, если бы меня ударили, пути назад бы не было, однозначно это конец отношениям.
Тоскующая• 22 августа в 08:46
співчуваю вам. мабуть, треба подавати на розлучення, продавати дім і ділити майно навпіл. можливо, побачивши серйозність ваших намірів, він прийде до тями. але навряд.