На паровозе• 22 августа в 08:18

Щоб ви зробили, як би чоловік вас вдарив?

Мене не бив, але вчора чуть до цього не дійшло. Погрожував, ображав, почав кидати мої речі, а коли сказала - заспокойся, а то поліцію викличу, просто озвірів, почав залякувати. Це вперше таке. От думаю тепер що робити якщо щось
Жінка з перцем• 22 августа в 11:53
Ответ дляНа паровозе
Я ламаю його через коліно?) це як? Де? Коли?
Так, терплю бо всі радять бути мудрішою, дати йому бути чоловіком, господарем в домі. І я це все розумію коли є віддача від чоловіка. А тут не віддача, а матюки і погрози. Так і получилося, мудра дурочка.
Радять ідіотки, яким важливо аби їх утримували, побутові проститутки. Де ви такого набралися? Ще й дошлюбну квартиру продали. Помилка за помилкою.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 августа в 11:53
Ответ дляНа паровозе
Після вчорашнього в мене до нього відраза. Обзивав останніми словами ( нажаль суда донька, яка злякалася дуже. Не хочу з ним взагалі нічого спільного мати після цього всього, але житлове питання таке - будинок з ним на половину, він не піде, я теж. Варіант розвестися і жити в одному будинку і ходити один попри одного (
Будинок поділити в натурі. Пробити окремі двері. Але спочатку подати на аліменти і розлучення.
Пускаю бісики• 22 августа в 12:02
Ответ дляНа паровозе
Да никак, вы все равно не поймете, эпизод с бельем это повод, причину вы не хотите выяснять, разойдитесь, пока убийства не было.
Mrs.Sexuality• 22 августа в 12:05
Ответ дляНеВРотик
Как дали понять?
Ртом сказала, что я такого не приемлю и со мной так нельзя, и терпеть такого не буду, и не разговаривала больше, так он с цветами пришёл и больше такое не повторялось
автор На паровозе • 22 августа в 12:08
Ответ дляЖінка з перцем
Продали бо з´явилася дитина, потрібно було розширення, їй окрему кімнату. Я думала роблю все правильно. Зараз бачу, що з тією людиною взагалі нічого спільного мати не варта
автор На паровозе • 22 августа в 12:10
Ответ дляПускаю бісики
Ну поясніть будь ласка якщо вже почали. Де я його ламаю? Я спокійно попросила все поскладати назад
Любимка-анонимка• 22 августа в 12:19
Ответ дляНа паровозе
Ну добре. Навіть без поліції. Він кремезний мужик, ну дам я йому задачу. Це його зупинить? Ну ні звичайно. Він тоді злетить з катушок і точно хз шо зі мною буде
Нет, это его немного остудит, хороший чёткий один поставленный удар. Не визги и махание руками.
Тоскующая• 22 августа в 13:05
Ответ дляНа паровозе
Та якщо вже почати процес розлучення, назад дороги не буде. Але я вже бачу що після такого продовжувати з ним жити це лише відтягувати кінець
ви можете продати будинок, поділити гроші навпіл. паралельно продати кімнату у гіртожитку і хату в селі. скласти ці всі гроші і купити якесь житло для себе і дитини.
автор На паровозе • 22 августа в 13:37
Ответ дляТоскующая
Дивіться, я писала про житло, місце де я можу жити. Будинок в селі і кімната в гуртожитку це майно мого брата який за кордоном. Я там можу жити, але продавати не можу так як це не моє
Контрольница• 22 августа в 13:39
Ответ дляНа паровозе
Ну складіть лапки і будьте жертвою))
всегдаДаДа• 22 августа в 14:48
Ответ дляНа паровозе
Так, але в нас спільний будинок і часткова власність. Йти зі свого дому? Він не піде. Я його не боюся, не в тому діло. Але це буде точка неповернення, яка може настати, а шо робити після цього,я не знаю
Здайте в тцк. Шо ви як дитина.
автор На паровозе • 22 августа в 16:15
Ответ длявсегдаДаДа
Здайте в тцк. Шо ви як дитина.
Заброньований він
всегдаДаДа• 22 августа в 16:16
Ответ дляНа паровозе
Заброньований він
Куди не плюнь -всюди заброньовані.
автор На паровозе • 22 августа в 16:33
Ответ длявсегдаДаДа
Куди не плюнь -всюди заброньовані.
🤷🏻‍♀️
автор На паровозе • 22 августа в 16:34
Ответ длявсегдаДаДа
Куди не плюнь -всюди заброньовані.
Бо москалів бояться, а на жінках можна злість зганяти.
Нервогенератор• 22 августа в 16:50
Викликайте поліцію. Якщо в квартирі є дитина (навіть якщо дитина цього не бачить, сидить у віддаленій кімнаті з навушниками), наголосіть на цьому під час дзвінка. Вони мають обов´язково дати адмінпротокол і заборону на 10 днів наближатись до Вас. Три адмінпротоколи - підстава для відкриття кримінальної справи. Не бійтесь погроз. Один раз почавши, він не зупиниться
автор На паровозе • 22 августа в 17:11
Ответ дляНервогенератор
Дякую
Нервогенератор• 22 августа в 18:20
Ответ дляНа паровозе
Дякую
І ще - є такий механізм як обмежувальний припис на півроку. Не має права контактувати і наближуватись до Вас, відвідувати за місцем проживання та роботою. Його роблять через суд у прискореному порядку. Мають розглянути за 3 дні з моменту подання заяви. Але дуже бажано мати до цього кілька звичайних приписів (на 10 днів) та адмінпротоколів. І вміти гарно говорити у суді. Я виграла цю справу самотужки, хоча в протилежної сторони був адвокат і вони сміялись, що я ніколи цього не зроблю. До речі, після першого дзвінка в поліцію і адмінпротокола ви автоматично маєте право на безкоштовного адвоката від держави, який може вас проконсультувати і скласти вам позовні заяви. Якщо є дитина, він може безкоштовно представляти її інтереси у суді в ході розлучення, стягування аліментів, визначення місця проживання. Адвокати від держави бувають професійними. Корінець на отримання послуг дають зараз, якщо не помиляюсь, в управлінні соціального захисту
ПлюшкамиБалуюсь• 22 августа в 21:07
Ответ дляКонтрольница
Ну складіть лапки і будьте жертвою))
А Ви впевнені , що якщо вона Вас послухає, дитина не залишиться сиротою. Чи думаєте вона його вдарить, а він не відповість?
Нашли в капусте• 22 августа в 21:10
Ответ дляНа паровозе
Жити життя без страху, що вас вдарять. Подавати на розлучення і на поділ майна.

Або варіант почекати, поки таки вдарить, скалічить, приб´є. Життя ж то таке, головне пів хати
Контрольница• 22 августа в 21:50
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ви дійсно вважаєте, що чоловіки вбивають жінок, бо ті дають здачу? чоловіки впевнені, що жінка слабка і беззахисна. А якщо дати здачі, то це трохи остудить чоловіка. Принаймні розірве шаблон.