Гжегож Бженчишчикевич• 22 августа в 15:14
Антидепресанти в Україні по рецептам?
І чи можна купити по рецепту іншої країни? Знайома з Італії просить купити в Україні і їй відправити, бо там дорогі ліки- чи це можливо?
Перемелица• 22 августа в 15:33
В ідеалі мають вимагати, на практиці частіше ні.
Але як ви самі собі підберете препарат і дозування? Це ж не аналгін якийсь там.
Усатая фея• 22 августа в 15:35
В садовых магазинах всегда в продаже лопаты, грабли.Они отлично работают с депрессией.
Отправьте ей.
А если серьезно, то или самим пойти до семейника и она вам выпишит по рецепту, или ,если повезет, в аптеке купить просто так.
Отправьте ей. А если серьезно, то или самим пойти до семейника и она вам выпишит по рецепту, или ,если повезет, в аптеке купить просто так.
Жена миллионера• 22 августа в 15:37
Я в Испании, покупаю циталопрам по 50 центов за пачку.
В Украине он стоит больше 1000 гривен
Жена миллионера• 22 августа в 15:40
Хай вона пройде онлайн- консультацію з українським психіатром і їй дадуть український рецепт, навіть на безкоштовні антидепресанти по Доступним лікам
Гжегож Бженчишчикевич
• 22 августа в 15:40
Ответ дляПеремелица
Вище пишу що рецепт іншої країни- італійський
Гжегож Бженчишчикевич
• 22 августа в 15:41
Ответ дляУсатая фея
Отправьте ей.
Як варіант
Гжегож Бженчишчикевич
• 22 августа в 15:41
Ответ дляЖена миллионера
Дякую
Жена миллионера• 22 августа в 15:43
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую
В Хелсі є сервіс «швидка онлайн-консультація», там є психіатр.
Може виписати українські рецепти, на основі італійських, навіть безкоштовні рецепти випише, але треба за консультацію заплатити 350 гривень
Перемелица• 22 августа в 15:43
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Спробуйте в Бажаємо здоровя оформити через інтернет. Я так робила і не питали рецепт, коли забирала. Хоча він в мене був.
Без Баяна• 22 августа в 16:09
Через Інтернет, з доставкою НП, антидепресанти не потрібні. Але. Інколи є різниця в якості тих ліків, які постачаються в Україну та в ЄС.
Бриджит_Фрикандо• 22 августа в 16:22
Ответ дляЖена миллионера
Безмежно дякую за цю пораду.
Ви мені дуже допомогли