ГейТуда• 22 августа в 16:52

Втома, постійна втома

Сьогодні увесь день лежу, ноги змерзли.
Вставала поїла (гречка, варене філе, огірок/помідор/груша,кава 3в1 і льодяник).
Сил немає, бажань, окрім голоду, теж немає, почуваюся нікчемою, я не можу більше так, мені потрібно щось робити, але я стомилася від постійної боротьби.
Кредити, маленька зарплата (рік працюю єдиним бухгалтером цій (державній) установі, а бухгалтерія там як була засрана, так і є, потребує відновлення бухгалтерського обліку за останні три роки), в хаті срач, зайва вага багато років, без зрушень, син сидить в компʼютері 24/7, і ось я лежу…лежу…лежу…я втомилася
автор ГейТуда • 22 августа в 17:07
Ответ дляKittaa
Знаю, вже 8 років займаюсь, плачу абонемент
Не смішіть будь ласка, ОФП, мінімальна кількість кроків це безкоштовно. Які у вас там тренування, для вашого рівня все є в ютубі. Було б бажання
Аналізи здайте, це необхідно
В мене 7-10 тисяч кроків щодня, це вписується у ваше поняття «мінімальної кількості»?
Тренер мені потрібен, бо я в силових не шарю і не хочу ще більше себе травмувати
САМ_ТАКОЙ• 22 августа в 17:08
Ответ дляГейТуда
То звідки вони у вас ті 10 тис ?
Як ви лежу і лежу
На дивані ?
КаРаКаТиЦа• 22 августа в 17:09
Ответ дляУх яка ж Я
Автор пише про втому, можливо варто перевірити здоров´я
І що далі, ну перевірить.. У знайомої низький ферітин, коли пьє препарати, то трошки піднімається, потім знову те саме. Це треба шукати причину чому так, а причин може бути багато, починаючи з жовчного закінчуючи гормональним збоєм. Але на все це треба кошти і немалі. Зараз у людей ті всі збої у здоров´ї через постійний стрес.
Смажена полуничка• 22 августа в 17:10
Ответ дляKittaa
Тоді треба не накручувати себе, а виспатись тиждень і зробити на наступному
Вот тут согласна абсолютно. Но есть ли у автора возможность выспаться неделю? Думаю, что нет. В Украине вряд ли у людей есть возможность иногда просто выспаться(( Бессонница накапливается, усталость накапливается и в результате полная апатия. Или синдром хронической усталости.
Kittaa• 22 августа в 17:10
Ответ дляГейТуда
Так кроки які ви робите це супер результат
Ну добре тренер хай 2 місяці, що ви з ним далі робите? Техніку виконання вправ за цей час можна вивчити добре
автор ГейТуда • 22 августа в 17:12
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
То звідки вони у вас ті 10 тис ?
Як ви лежу і лежу
На дивані ?
Ну це ж я прямо зараз лежу, а так взагалі треба ворушитися, щоб сплачувати оренду, годувати дитину, платити за заняття
Kittaa• 22 августа в 17:14
Якщо у вас не депресія, то треба самим себе з такого стану витягати. Більше нічого не допоможе. Якщо депресія, то тільки до лікаря
ОдинРазНадетое• 22 августа в 17:14
Ответ дляГейТуда
Автор, все верно вы делаете. Нужен кто-то, кто определит для вас нормальную нагрузку и проследит за правильностью выполнения.

Я себе взяла беговую домой, тоже ж думаю нафига мне тренер. Побегала значит на морально волевых пару недель и заболело колено. Теперь максимум что мне доступно - ходьба…
Пупс• 22 августа в 17:15
Ответ дляГейТуда
Ви знаєте скільки коштують заняття з тренером в залі?
В мене абонемент 1200грн і 350грн одне заняття з тренером, це на місяць пʼять тисяч.
Харчування в мене і так плюс-мінус чисте.
Треба аналізи здавати і шурувати до ендокринолога
У вас нема спортлайфа? Для схуднення групових занять достатньо
Дуб береза• 22 августа в 17:15
Ответ дляГейТуда
В мене постійний дефіцит заліза, навіть пігулки (типу сорбіфер) не піднімає
Якщо маєте запалення кішківника, то пігулки не будуть засвоюватись
Пупс• 22 августа в 17:15
Ответ дляГейТуда
Я приймала габану, до сраки, навіть на сон не вплинула
Це слабкий засіб, є більш дієві
САМ_ТАКОЙ• 22 августа в 17:16
Ответ дляГейТуда
А де ваш чоловік ?
Kittaa• 22 августа в 17:18
Ответ дляОдинРазНадетое

Але автор пише що погрузила в кредитах, який тренер тоді?
автор ГейТуда • 22 августа в 17:19
Ответ дляПупс
Немає спортлайфа (він, доречі, теж дорогий, наскільки мені відомо, бо начальник скаржився що цього року вдвічі дорожче), тільки місцеві спортзали, вони плюс-мінус в одній ціновій категорії.
На групові я не встигаю, бо я маю до 8-8:30 закінчити, щоб їхати на роботу, і ввечері не раніше сьомої приїжджаю додому
7_кг_рыбы• 22 августа в 17:19
Ответ дляГейТуда
А можете показать скриншот с приложения с 10к шагов за сегодня?
Я не Тролль• 22 августа в 17:19
Если денег мало,то скорее всего сладкое и булочки вы не покупаете. Откуда тогда лишний вес?
автор ГейТуда • 22 августа в 17:20
Ответ дляПупс
Це слабкий засіб, є більш дієві
Від гідазепаму я відійшла, а до лірики ще не дожилася))
Я не Тролль• 22 августа в 17:20
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Можно просто постоянно пить витамины да и все,дешевле будет чем бегать обследоваться.
Кондуктор автобуса• 22 августа в 17:21
Ответ дляГейТуда
не спешите с лирикой. посмотрите ролики в инете - она очень опасна.
автор ГейТуда • 22 августа в 17:22
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А де ваш чоловік ?
Хто? Я таких не знаю)
Я одинока мати, якщо ви про батька дитини питаєте, він ніколи не був присутній у нашому житті.
А колишній чоловік служить, десь на ЛБЗ зараз.
автор ГейТуда • 22 августа в 17:23
Ответ для7_кг_рыбы
Сьогодні я лежу
Кондуктор автобуса• 22 августа в 17:23
Ответ дляЯ не Тролль
вы чего? вы в курсе что такое гипервитаминоз? витамины - не конфетки
7_кг_рыбы• 22 августа в 17:23
Ответ дляГейТуда
Сьогодні я лежу
А за вчера?
Кондуктор автобуса• 22 августа в 17:23
Ответ дляГейТуда
Сьогодні я лежу
с щитовидкой у вас все ок?
автор ГейТуда • 22 августа в 17:24
Ответ для7_кг_рыбы
Можу за вчора показати
САМ_ТАКОЙ• 22 августа в 17:25
Ответ дляГейТуда
Хто? Я таких не знаю)
Як може бути не присутня людина, якщо ви від нього народжували ?
Тобто, вже два чоловіка було ?
То, може, ця втома не зараз почалася, працювати треба с хорошим психологом. Бо щось з вашим життям не так.
автор ГейТуда • 22 августа в 17:25
Ответ дляКондуктор автобуса
с щитовидкой у вас все ок?
В жовтні робила УЗД, усе було нормально
Краля-Галя• 22 августа в 17:25
Ответ дляKittaa
Срач і вага зникнуть, коли гроші будуть?
Разумеется. При наличии денег появятся уборщица, зал и нормальная полезная еда. Это что-то на богатом ...
Кондуктор автобуса• 22 августа в 17:26
Ответ дляГейТуда
В жовтні робила УЗД, усе було нормально
сколько вам лет? климакс? предклимакс?
автор ГейТуда • 22 августа в 17:27
Ответ дляКондуктор автобуса
сколько вам лет? климакс? предклимакс?
Та рано ще, тільки 32 роки