Допоможіть знайти• 22 августа в 18:13
Можно ли определить, девушка девственница или нет?
Можно ли по поведению/внешности определить, является ли девушка девственницей в 20-25 лет?
ВсеПроВсехЗнаю• 22 августа в 18:16
Нельзя, и даже раздвинув ноги- не получится. Есть те,у кого гигиена нет с рождения,а есть и те,у кого он полностью разрушается только в процессе естественных родов
Допоможіть знайти
• 22 августа в 18:18
Ответ для7_кг_рыбы
Ну если покраснеет при слове секс , то девственница
Не все люди краснеют.
ВсеПроВсехЗнаю• 22 августа в 18:27
Ответ дляНевловимий Джо
Для чого це визначати?
Чтоб не мешать свои гены с предшественником)
Допоможіть знайти
• 22 августа в 18:29
Ответ дляНевловимий Джо
Для чого це визначати?
Чтоб вы спросили
Невловимий Джо• 22 августа в 18:31
Ответ дляДопоможіть знайти
Чтоб вы спросили
Спитали взагалі то ви... Я питала навіщо потрібна взагалі це знати комусь
Nathalie27• 22 августа в 18:31
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я думала, фанати телегонії вимерли ще в кінці 00-х
бювет_в_обед• 22 августа в 18:33
Знайома вийшла заміж незайманою. Але ще є способи ахатись. Про неї і уміння легенди ходили
Невловимий Джо• 22 августа в 18:33
Ответ дляNathalie27
Неее згідно психіатричної статистики кількість йобнутих в популяції відносно стала величина... Міняються тільки ’наполеони’ з ’адептами плоскої землі’
Водійка хімарса• 22 августа в 18:38
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
100%. В подруги дівочу плеву прибрала лікар на перших родах
Садоводница• 22 августа в 18:43
Ответ дляДопоможіть знайти
Не все люди краснеют.
ой, Ваша автора нагадала мені один старий ’бородатий’ анекдот))))
Поженилась пара, після весілля шлюбна ніч, молодята тішаться одне одним в новому статус.... Чоловік зліз із дружини, віддихався.... раптом зривається, включає світло і починає нишпорити по ліжку.
- Іване, що ти що шукаєш?
- Та.....
І далі нишпорить.
Молода дружина не витримує:
- Та скажи нарешті, що ти шукаєш? Може я допоможу чи бачила.
- Та..... мама казали, що має бути кров
- Мама казали, мама казали.... а твоя мама знає, що в мене білокрів’я?
- Іване, що ти що шукаєш?
- Та.....
І далі нишпорить.
Молода дружина не витримує:
- Та..... мама казали, що має бути кров
Садоводница• 22 августа в 18:43
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
хай спочатку покаже свій ’ген’, може там за щастя помічники будуть
Кидаю курити• 22 августа в 19:31
Ответ дляОсьминожко
Можно раздвинуть ей ноги и посмотреть
О, це зараз точно мужик пише
наКоблучках• 22 августа в 19:38
Ответ дляNathalie27
Не повірите - ні. До нас колись зверталися пацієнти щоб їм підібрали сурогатну маму, яка не житиме статевим життям під час вагітності, щоб їхні дорогоцінні гени раптом не перемішалися з генами холопів, з якими вона могла б ахатися.
Найстрашніше, що ця жінка - власниця психологічного центру була
Знаю бакси• 22 августа в 19:44
Ответ длянаКоблучках
Тобто до цих людей ще й звертаються у пошуках адекватності?
Ло Шарик• 22 августа в 19:59
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
не гігієна, а гімена