ЗавЛабСнаб• 23 августа в 08:57

Навіщо дарувати хлам?

Після декількох поспіль святкувань ДН - своїх та знайомих - дуже хочеться сказати людям - ПРИПИНІТЬ дарувати ХЛАМ!
От навіщо? Ви собі накручуєте, що це якісь там супер-емоції чи отак ви "класно" проявили фантазію - а людині потім толку нуль з того подарунка ще й перекладай його потім з місця на місце...
І тут не йде мова про вартість, краще вже купити сертифікат на 500 грн кудись, ніж приносити щось дивне...
Що я маю на увазі:
- чашки, футболки й тд з дурнуватими написами чи імʼям
- набори з інстаграм, такі "подарункові бокси", де зібрано шопопало
- їстівні букети (без коментарів)
- статуеточки, вазочки, рамочки, мило ручної роботи, свічки
- солодощі хендмейд без етикеток, не зрозуміло ким й коли зроблені
- різні сувенірчики, які жодної користі людині не несуть, просто вам хочеться здаватися оригінальним

++++
давайте ще варіанти, дівчата, що не ок в якості подарунків?
Глубоководная селедка• 23 августа в 17:46
Ответ дляЭлька-Карамелька
А я не розумію сенсу подарунку грошима... що в цієї людини фінансові труднощі... чи просто людині не хотілось заморочуватись з подарунком і дали тобі гроші як відчепного... для мене гроші це як приниження...
В чому саме приниження?
Асталависта бэйби• 23 августа в 18:22
Автор, припиніть так серьозно ставитися до подарунків. Припиніть очікувати чогось ’потрібного’ від людей, особливо від тих які не знають ваші уподобання.
Для мене гроші - поганий подарунок, мені набагато важливіша увага. І я вже достатньо доросла щоб на таке не ображатися та й не запрошувати людей, які мене відверто зневажають.
Перловая Кашка• 23 августа в 18:24
Ответ дляСиреневенькая
Дайте спокій вчителям з цим мотлохом вже! Вона його згодувала дітям, а що ще залишалось?
из разряда- а кто вам разрешил тратить мои деньги? взяли и подарили мотлох в виде сладкого букета и учитель остался без денег. жлобы!.
Перловая Кашка• 23 августа в 18:28
Ответ дляУси Пуси
Сейчас работаю в трц, дарят сладости директору на разные праздники - едим коллективом. Очень даже классно. Это не подружка, не жена и не сестра чтоб дарить ей ювелирку или что то подобное! Классом посидели и это супер!
аналогично у мужа в роддоме.приносят роженицы торты на выписку,благодарят врачей,потом едят всем коллективом)) приятно).
Творческий типаж• 23 августа в 19:07
Ответ дляРання пташка
А ще рушники з пошлими дурнуватими надписами. То взагалі зашквар.
Фууу....
Творческий типаж• 23 августа в 19:08
Ответ дляСиреневенькая
Це жарт??
Думаю ,у определенного контингента они пользуются спросом
Творческий типаж• 23 августа в 19:12
Ответ дляУси Пуси
Думаю,имелись ввиду кустарные сладости,типа зефир ручной работы. В коробке магазинные сладости- вполне.
Пацаааааааан• 23 августа в 19:14
Ответ дляУси Пуси
Все очень индивидуально из того, что вы написали! Данила мужу футболку с определённым персонажем, он очень хотел, носил. Дарила мужу букет из копченостей - коллективом этим и закусили))) Учителю дарили сладкий букет и они его с чаем съели всем классом! То вы странная!
Потому и съели, что ’очень классное’ было, стыдно домой донести(
Творческий типаж• 23 августа в 19:15
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так это вы мамаша из родкомитета и дарите учителям всякий мотлох?🤢
+. Я в род.коме, отбиваюсь от таких мамаш ’а давайте закажем капкейки/зефир/ ). Только в коробке/по чеку.
автор ЗавЛабСнаб • 23 августа в 19:31
Ответ дляТворческий типаж
Та звісно, деколи люди й по вулиці ходять в футболках, наприклад ’кращий тато’ чи ’папа года’ явно ж подарували...Тому і рушниками користуватимуться думаю.
Хи хи, ну ну• 23 августа в 20:03
рассчитывают на полезные подарки обычно нищие, вы наверно из тех кто детям на др дарят одежду, обувь, школьные принадлежности?
Продавчиня кіз• 23 августа в 20:18
Ответ дляЯ супер-пупер
Сенс подарунку - емоції, дарувальника також
Ну да, недоумение тоже эмоция
Продавчиня кіз• 23 августа в 20:34
Ответ дляБагиня
Чай, розчинна кава, цукерки та алкоголь сумнівної якості. Подарункові сертифікати. Дешеві букети.
Я зацінила сертифікати в комфі. Останнім часом завжди їх замовляю на роботі - як не собі, так мамі або дитині щось купляю.
Продавчиня кіз• 23 августа в 20:39
Ответ дляУси Пуси
Ну я своему тоже знаю, что подарить. Но эта же футболка другому мужчине в 90% будет хламом. Букет из колбасы, облапаный кем-то и без холодильника?- . Конфеты в букете? Наша учительница вместо цветов просит донаты для своих бывших учеников - на лечение или на фронт.
Продавчиня кіз• 23 августа в 20:41
Ответ дляdulenok
У вас как-то все очень радикально- или черное, или белое. Кому что нравится. У кого то футболка с надписью « я ненавижу людей ( на англ)» стала любимой, а кто то коллекционирует чашки из разных стран. Да даже если и подарили « хлам» в вашем понимании, всегда можно поблагодарить и потом отдать или выкинуть.
Головне потім не питайте, чи користуєшся, не ставте себе і щасливого отримувача в незручне становище
Продавчиня кіз• 23 августа в 20:43
Ответ дляУси Пуси
Можно просто не дарить ничего - я дарил 500 и тебе 500, потом об этом символически вспоминать😂😂😂
Так вы ж на день рождения не только для этого приходите, нет?
Продавчиня кіз• 23 августа в 20:52
Ответ дляПухнасті штани
А чем плох съедобный букет?
Если выбирать между веником который через три дня завянет и букетом например из зефира или конфет, то я предпочитаю зефир и конфетки
Мій чоловік їздить в теплиці за квітами, вони дуже довго стоять. А солодке мені не можна, тому ніхто з близьких не дарує. Тому мені краще квіти. Всі ми різні. Тому вважаю - краще спитати, ніж вгадувати.
Грибной_Дождик• 23 августа в 21:04
Ответ дляЗавЛабСнаб
От сюди ж картини й ікони й все, що людина має якось вписати в інтерʼєр...
Коли дарують вишиту картину й ’повісиш вдома, я ж старалась’...
Знову ж таки - людина тішить егоїзм й хоче, щоб її похвалили - а я маю стіни дирявити й дивитись щодня на вишиті гладіолуси??
Вишиту картину, хаха. Сразу видно, что вам не дарили уже раскрашенную картину по номерам
КротоТо• 23 августа в 21:10
Люди часто при виборі подарунку керуються тим, що хотіли б отримати самі. То які тут претензії - смаки різні, нема універсальних подарунків, навіть бабло не всім підійде, бо вони може хотіли ту статуетку
Продавчиня кіз• 23 августа в 21:21
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я картини визнаю якщо або вишили те, що просила, або людина знає що я хочу ( ми разом бачили чи я показувала). Інакше це гірше знущання. Так моя подруга вішала вишиту ікону ширпотребну з намальованим обличчям, тільки перед приїздом свекрухи, щоб не образити. Вазочки і сорвізи туди ж - або конкретне, що я просила, або Боже збав.
Калинові вуста• 23 августа в 21:22
Колись моя одногрупниця, 20 років тому, подарувала (з чоловіком) на свадьбу друзів страусине яйце. Ще й виртратилимь на плетену корзину, красиву солому, стрічки.
Навіть гордилася ’оригінальністю’ подарунка
Продавчиня кіз• 23 августа в 21:23
Ответ дляНадежда наш компас
С футболки тряпки неудобные
Я вырезаю - обрезаю швы и рукава - мягкая ткань, зеркала и окна натирать
Калинові вуста• 23 августа в 21:25
Ответ дляУси Пуси
Ви не в змозі підти і купити ковбаси, що ото потрібно дарувати на день народження?
Чи ви думаєте, звичайно прорізаною ковбаскою не закусювали б? Саме в букеті треба?
Продавчиня кіз• 23 августа в 21:25
Ответ дляПідмітайло
Якась огидна тема, прям фу, думаю насправді ваш дн взагалі нікому не потрібен, радійте що людина взагалі вам приділила свою увагу...
Судячи з відповідей ок дарувати тільки гроші, круто та практично, взагалі нащо ці обміни грошима
Тому що гроші вчасно дозволяють здійснити саме твоє бажання, а хлам - бажання самоствердитися того, хто його дарує. Як не вмієте питати, то краще гроші
Калинові вуста• 23 августа в 21:28
Ответ дляУси Пуси
Бывший учитель, отлично относилась к сладостям, не гребите всех своим идиотизмом под соусом - не модно, мусор и тд
Припиніть цей ідіотіщм дарувати людям перелапану ковбасу та солодощі
Калинові вуста• 23 августа в 21:30
Ответ дляdulenok
Меня тоже немного бесит обмен купюрами. Так можно просто взаимозачет вести: я дарю тебе 500 грн, которые ты мне подаришь на мое др через мес. Чтоб не заморачиваться и с карточки не снимать.
Ну щось в цьому є- минулого разу вас погодували, потім ви їх, в майбутньому - знову вас.
Продавчиня кіз• 23 августа в 21:35
Ответ дляПампушОК
Угу. Краще гроші, за які потім жінки куплять собі кухонне приладдя))) тут таке, хто що любить. Мені он, нарешті, хтось додумався вазу подарувати. У мене її рочків 10 не було, а часом треба)))
Обережно з бажаннями. Я хотіла вази. Мені подарували вазу. Я років десять то страшко в шафі ховала і нарешті викинула - біля метра у висоту, брудно-бежева з чорними і темно-червоними квітами, обведеними золотим. Ще була ваза - біля метра розділена на 2 жерла, імітуючи 2 березки. Я люблю прості прозорі скляні вази із прозорого скла без кольору і люди про це знали. Але вирішили, що їх смак кращий за мій...Ще була копілка для монет ( не знаю українською) від колег - величезна брудно- коричнева білка. Я хотіла конкретну, кидати туди паперові гроші на поїздку і я навіть показала яку хочу, але що я розуміла, мені ж лише 25 було, їм же ж більше...
Продавчиня кіз• 23 августа в 21:35
Ответ дляФайна дівка
Мне кажется подарки не обсуждают. Я принципиально не жарю женьги да и мои друзья тоже. Деньги - это не про уважение. Подарок должен понравиться имениннику, должен быть крамиво упакован - это значит что вы тратили время и старались
Якщо ви спитали, то так
Продавчиня кіз• 23 августа в 21:36
Ответ дляАнонимушка
Ви знаєте , а мені ніхто але таке не дарує ..
Таке коло спілкування , то дарують € або $ і навіть квіти рідко .
А інколи хочеться чогось від душі . Якусь може свічку , або щось таке що людина напряглась обирати , фантазувала .
Мені ціняться саме *продумані подарунки . А мало хто хоче запамʼятовувати і думати .

П.С. Я останні роки дарую гроші + якусь душевну штуку - або книжку , свічку , якусь дрібницю яка людині дорога і важлива .
Хороший підхід
Продавчиня кіз• 23 августа в 21:38
Ответ дляСамоучка
Я так и не поняла, что не так с сертификатами. Брокард то понятно, это уже известный обман. Помню был у меня сертификат в серебро, голубой такой, не помню название. Так там надо было еще доплатить что бы купить хоть что то носибельное. А сертификаты в Еву, Простор? Наоборот людям нравилось на работе. Человек сам мог пойти и купить что ему надо.
Сертифікати на послуги - це або якась гончарня, або короткий термін придатності.