Корсет_на_шурупах• 23 августа 2025
Бісять люди
Бісять однією своєю присутністю, тим, що їх так дохріна, тим, що гучні, смердючі, ліниві, невиховані, неадекватні; тим що шмаркають, кашляють, чхають не прикриваючись, чи сморкаються в руку, а потім тою рукою беруться за поручні; тим що влаштовують скандали на рівному місці, затримують чергу; тим, що всім своїм видом демонструють ту владу, яка у них є, навіть, якщо це вахтьорша чи охоронець. Бісять хамовиті продавці і касири. Бісять буйні алкаші в транспорті. Бісять маніпулятори і любителі постраждати. Бісять неадеквати на дорозі. Бісять ті, хто розмовляє по телефону на всю вулицю чи весь магазин. Бісять діти, що впадають в істерики в магазині, або бігають, скидаючи вішаки і псуючи речі, бісять їхні мамаші, яким пофіг, або ж «дитинка грається». Бісять сусіди, у яких постійно ревуть діти, які постійно влаштовують крики і тупотять, наче слони. Бісить, що куди б не пішов, коли б не пішов, постійно опиняєшся в натовпі цих довбаних людей. Хочу в ліс, подалі від них. Сил нема. Не вивожу, задовбали. Амінь.
Бачу_майбутнє• 23 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
То сходіть в ліс, поїдьте до води. Сядьте біля водички, ви і жаби. В інтернет не заходьте, нічого не читайте
А якщо виявиться що і жаби її бісять, тоді що робити?
Дівчина Гілмор• 23 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Тоді іти до психіатра
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
А давайте я сама за себе буду відповідати, га? Жабки - лапулі, а от деякі люди - дно.
Бачу_майбутнє• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це тому що ви з ними мало часу проводите. Так шо не факт, що колись не буде теми ’Бісять жаби. Бісять однією своєю присутністю, тим, що їх так дохріна, тим, що гучні, смердючі...’
ЛюблюДевчонок• 24 августа 2025
Так может вам попить успокоительные и вас попустит? Если не поможет , то идти к психиатру. Возможно у вас проблемы с психикой серьёзнее.
Корсет_на_шурупах
• 24 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Так, було б непогано проводити більше часу з жабами і менше з двоногими.