Корсет_на_шурупах• 23 августа 2025

Бісять люди

Бісять однією своєю присутністю, тим, що їх так дохріна, тим, що гучні, смердючі, ліниві, невиховані, неадекватні; тим що шмаркають, кашляють, чхають не прикриваючись, чи сморкаються в руку, а потім тою рукою беруться за поручні; тим що влаштовують скандали на рівному місці, затримують чергу; тим, що всім своїм видом демонструють ту владу, яка у них є, навіть, якщо це вахтьорша чи охоронець. Бісять хамовиті продавці і касири. Бісять буйні алкаші в транспорті. Бісять маніпулятори і любителі постраждати. Бісять неадеквати на дорозі. Бісять ті, хто розмовляє по телефону на всю вулицю чи весь магазин. Бісять діти, що впадають в істерики в магазині, або бігають, скидаючи вішаки і псуючи речі, бісять їхні мамаші, яким пофіг, або ж «дитинка грається». Бісять сусіди, у яких постійно ревуть діти, які постійно влаштовують крики і тупотять, наче слони. Бісить, що куди б не пішов, коли б не пішов, постійно опиняєшся в натовпі цих довбаних людей. Хочу в ліс, подалі від них. Сил нема. Не вивожу, задовбали. Амінь.
Леди Г• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Бісять. Давно пора всю цю швору вигнати з Банкової.
Автор, ви по любому живетк у великому місті. Вам треба переїхати в місто поменше, не таке густонаселене. Або десь у передмістя і працювати віддалено. Як варіант - дксь типу Полтави, і їздити на авто. Я вас дуже розумію. Мене сильно напрягають натовпи, прям не можу.
Гола з конопель• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ок, у нас повна взаємність. Далі?
Ну мы ,все не страдаем,что вы нас всех бесите ,а вы страдаете .
автор Корсет_на_шурупах • 23 августа 2025
Ответ дляМerida
Вы просто сама себя бесите. Вот и страдает все вокруг
Мені самій з собою пречудово. Бо я не маю всього того, що мене бісить в інших. І це прекрасно)
sur_sur• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
І ти мене теж)
А тепер перерахуйте, що вам подобається в людях? Є достойні? Який відсоток?
Гола з конопель• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ещё как имеете !!! Просто ,своя бздынка як малынка,вот и все.
бифидобактерияЖоржик• 23 августа 2025
Забули про нічні тривоги написати... Заспокійливе чи легкі транквілізатори вам допоможуть.
Ответ дляБрюлик в стразах
мечтаю
продать все нах в киеве, и свалить в горы, жить в избушке
В мене таке саме бажання) або десь у поле: мати свій город,може трохи курочок, посадити черешню і абрикосу і більше нічого до щастя не треба)
Ответ дляsur_sur
Є, але їх надзвичайно мало. Суспільство таких вважає дивними. А деяких з них уже і немає.
бифидобактерияЖоржик• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
То втілюйте свої бажання! Вони у вас дуже прості і цілком здійсненні..
sur_sur• 23 августа 2025
Ответ дляZima_Letto
Магне б6 уже пили автор?
Ну, магне же для относительно легких состояний)
Директриссимо• 23 августа 2025
А вы пробовали жить ? Тогда вдруг окажется, что % 40 людей хорошие, 40 нейтральные, и лишь20% плохих
Ответ дляГола з конопель
Бачу, говорите зі знанням справи. З досвідом) не стану заперечувати. Ви до кого з старосту відноситесь? До мами з дітьми в істериці чи до діда, який шмаркає соплі в руку?
Директриссимо• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А зачем вам дед?) Уж простите
Ответ дляZima_Letto
Магне б6 уже пили автор?
Так, він на жаль не виправив суспільство)
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляsur_sur
запустил себя человек:)
Ответ дляДиректриссимо
А зачем вам дед?) Уж простите
Мені - не треба. Вся тема про те, що таке мені нафіг не треба, взагалі-то
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А вы претендуете на то чтоб общество изменилось?

Что-то напомнило Макаревича — пусть мир прогнется под меня а я не согнусь?
Директриссимо• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну у вас по идее есть работа, отношения, друзья, домашние хлопоты, хобби. В своих хлопотах то не до деда, почему именно дед?)))))
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Це окрема стаття стресу. Та і так уже гідазепам пʼю(
Ответ дляZima_Letto

Макаревич класний дядько. Ви вважаєте, він неправий?
Ответ дляДиректриссимо
Бо це доволі огидний приклад. От і навела саме його)
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Проблема не в этих людях а в вашем внутреннем раздрае и хаосе

Были б вы в спокойном гармоничном состоянии — вам те сопли деда— как ветер — или даже сострадание проснулось бы у вас потому что старость всех нас ждет. Если повезет конечно

А так вы одна ходячая злость и презрение ко всем
Незламна• 23 августа 2025
Бесили некоторые моменты, что Вы описали. И уставала от больших скоплений людей(в ковид замечательно было - расстояние, дозировка людей на м2).
Выехали на ПМЖ в другую страну. Стало чуть легче). Потом и тут начали бесить. Переехали ещё раз... А там людей почти и не видно(кроме других минусов той страны). Вернулись. Я так в жизни, наверно, только в детстве радовалась. А тут радовалась, что люди на улицах есть)

*всё познаётся в сравнении. Иногда нужно передохнуть, магний попить. Причина-то не в людях вокруг.
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я считаю что у каждого достаточно ресурсов (не в моменте а в течение его жизни) сделать свой небольшой мир относительно спокойным и даже получать от этого удовольствие

А на весь мир замахиваться — уууу это еще никому не удалось . Но может вы первая будете?
Ответ дляZima_Letto

Ок, погоджуюсь. Як за таких умов бути в спокійному стані? На четвертий рік війни? З усіма її наслідками і втратами? З усім болем і страхом, який довелось пережити і ще доведеться? Може ви мені розкажете?
Советничаю тут• 23 августа 2025
автор, я вас розумію. постійно працюю над собою в цьому напрямку. Найбільше бісить свинство людей, зловживання своєю владою і повноваженнями і відношення до тварин😡
Брюлик в стразах• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
о, давайте организуем мини-коммуну ))
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Пока у вас такого запроса нет — никто и ничто вам не поможет

Пока у вас запрос— на людей кидаться и всех винить во всех своих бедах
Ответ дляБрюлик в стразах
о, давайте организуем мини-коммуну ))
Ага, а потім туди понаїде різних совєтічіц і влаштують новий мегаполіс)
Царевна_несушка• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Да что там прекрасного, если все и всё вокруг бесят. Это не жизнь(