Корсет_на_шурупах• 23 августа 2025
Бісять люди
Бісять однією своєю присутністю, тим, що їх так дохріна, тим, що гучні, смердючі, ліниві, невиховані, неадекватні; тим що шмаркають, кашляють, чхають не прикриваючись, чи сморкаються в руку, а потім тою рукою беруться за поручні; тим що влаштовують скандали на рівному місці, затримують чергу; тим, що всім своїм видом демонструють ту владу, яка у них є, навіть, якщо це вахтьорша чи охоронець. Бісять хамовиті продавці і касири. Бісять буйні алкаші в транспорті. Бісять маніпулятори і любителі постраждати. Бісять неадеквати на дорозі. Бісять ті, хто розмовляє по телефону на всю вулицю чи весь магазин. Бісять діти, що впадають в істерики в магазині, або бігають, скидаючи вішаки і псуючи речі, бісять їхні мамаші, яким пофіг, або ж «дитинка грається». Бісять сусіди, у яких постійно ревуть діти, які постійно влаштовують крики і тупотять, наче слони. Бісить, що куди б не пішов, коли б не пішов, постійно опиняєшся в натовпі цих довбаних людей. Хочу в ліс, подалі від них. Сил нема. Не вивожу, задовбали. Амінь.
Брюлик в стразах• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ага, а потім туди понаїде різних совєтічіц і влаштують новий мегаполіс)
мы больше никого принимать не будем ))
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляZima_Letto
Пока у вас такого запроса нет — никто и ничто вам не поможет
Пока у вас запрос— на людей кидаться и всех винить во всех своих бедах
Це не запит, це крик душі. Я роблю зауваження кожному адресно, але що це змінює? Нічого! От і висловилась на форумі. В мене немає запиту це міняти, чи працювати над іншим відношенням до людей. Я такого не озвучувала. Тож не перекручуйте.
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
А вы пробовали жить ? Тогда вдруг окажется, что % 40 людей хорошие, 40 нейтральные, и лишь20% плохих
А я не ділила людей на хороших і поганих. Я написала, що вони мене бісять.
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так вы чисто слить негатив тут ?
Ну газуйте
Комплекс жертвы он такой — в нем правда куча удовольствия
Ну газуйте
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляZima_Letto
Так вы чисто слить негатив тут ?
Ну газуйте
Я вже це зробила в пості. Вам недостатньо? Вкотре переконуюсь, що кожний коментатор насправді пише про себе. Скільки коментаторів - стільки інтерпретацій. І оце теж бісить. Скажеш одне - перекрутять по-своєму.
Директриссимо• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Бо це доволі огидний приклад. От і навела саме його)
Я не о примере, а почему вместо своей жизни вы выбрали людей разглядывать?)спортзалы дают 1-2 бесплатных пробных занятия, почему не сходили?)
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Жги ешь
ПлакалаВАвто• 23 августа 2025
Это у вас так проявляется стресс и тревога, в агрессии. Думаю увеличься градус позитива в вашей жизни вы бы перестали так реагировать.
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
Я не обирала. Вони просто постійно поруч. Навіть вдома неможливо не чути сусідів. В транспорті неможливо їхати самому. На дорозі в машині теж опиняєшся в середовищі неадекватів. Хто їх обирає? Ніхто! Вони просто навколо!
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
Спортзал? У вас про що фантазії? Де тут було про спортзал?
Директриссимо• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автор, но неадекватов единицы, вы же не оказались в сказочном городе маргиналов
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
В мене враження, що саме так і є. Столиця маргіналів.
Директриссимо• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я спрашиваю , почему вы в него не сходили, вместо разглядывания деда
Vita_Nikolaeva• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
у вас расстройство психическое
психиатр и соответствующее лечение - в помощь
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
В сенсі чому не сходила? Я щось писала про спортзал? У вас галюцинації?
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
у вас расстройство психическое
Ага, тобто в нормі така поведінка не бісить, вірно? Ви ж і є приклад нормальності, так? То розкажіть, як ви реагуєте?
Директриссимо• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я вас спросила, почему вместо разглядывания людей не хотите)))вам нужен дофамин, нагрузки его дают
Vita_Nikolaeva• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
психиатр вам окажет профессиональную помощь и все расскажет
Знаю бакси• 23 августа 2025
это всегда так было вы просто не обращали внимание , я когда работала в больнице там были тубики с открытой формой туберкулеза с палочками в мокроте от 40 до 80 колоний (это очень много ) либо приобретаешь иммунитет либо заразишься я сама слышала как тубики ’ мстили ’ здоровым харкали в руку а потом все лапали в транспорте и везде , один своей семье харкал в еду , потом сдыхал , очень тяжело ой как каялся все жене рассказал , ее заразил и детей неделю не мог сдохнуть , легких не было все сгнило а он как рыба воздух глотал ,,а сейчас еще хуже болезни ковид , ,идет вчера сзади мудыло и пчихает на всю улицу как слон , там много людей было возле базара , а харкачки под ногами на улице не видели никогда ? меня это не бесит но просто мою руки и лицо когда домой пришла , возле кассы кашляют в магазине вот вам и эпидемия и секрет деревенского здоровья - там большие расстояния между жителями и больниц мало , а больница рассадник болячек
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
Я ходжу в зал, на щастя, є можливість ходити тоді, коли там нікого нема. Але ніхріна ці навантаження не дають. Навіть, якщо пахати там до напівпритомного стану.
Дівчина Гілмор• 23 августа 2025
То сходіть в ліс, поїдьте до води. Сядьте біля водички, ви і жаби. В інтернет не заходьте, нічого не читайте
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
Не пишите ей — она не для советов здесь — она пришла сюда энергии советчиц похавать
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Так і роблю, по неділям. Завтра поїду. Серед тижня не виходить(
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляZima_Letto
Та кому ви треба зі своєю енергетикою. Ще траванусь, не дай боже
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Во сущность твоя настоящая лезет
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляZima_Letto
Во сущность твоя настоящая лезет
То свічечку за здравіє мені поставте, щоб бісики повиходили)
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
За упокой только поставлю тебе
Корсет_на_шурупах
• 23 августа 2025
Ответ дляZima_Letto
За упокой только поставлю тебе
Ви спалилися. От з кого справжня сутність лізе. Шкода, що інквізиції вже нема. Треба було б вас для профілактики відправити на допити, щоб язика трішечки вкоротили і ті ковбасоньки, якими ви натицяли оце повідомлення.
Zima_Letto• 23 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А ну давай еще — жми на кнопки своей клавы больше
Хи хи, ну ну• 23 августа 2025
Автор,я вас понимаю.тоже иногда хочется в лесу жить в тишине,подальше от быдла.неадекватам лучше ничего не говорить,будет только хуже.