Шукаю трусики• Изменено 23 августа в 13:11

Евакуація з Дніпропетровської області

Живемо поряд з Донецькою областю, сусідні села вже стирають з лиця землі кабами, люди масово виїжджають. Ми ще тримаємось, але розуміємо, що і нам треба буде тікати кудись. Я взагалі не розумію, що нам робити, нам немає куди їхати. Як шукати житло? Де? До кого можна звернутися за допомогою? Власного авта в нас немає, речі ми не зможемо вивести. Дівчата, хто це пережив, підкажіть, що робити?
Полтавська галушка• 23 августа в 13:35
Ответ дляШукаю трусики
Якась довідка є, він хворіє
Ви не в курсі що саме?
За ким я буду?• 23 августа в 13:36
Ответ дляИграйМойГормон
где?
В Харькове на поселке и за городом.
Возле меня дачи, там вообще по 700 грн мес.
Дачи в городе. Там соседи живут годами. Им удобнее чем в квартирах
автор Шукаю трусики • 23 августа в 13:36
Ответ дляПолтавська галушка
Ви не в курсі що саме?
Зараз подивлюсь, я не знаю, як воно називається. Але його мають подавати на списання
ИграйМойГормон• 23 августа в 13:36
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
а почему беларусь? она что то предлагает украинским старикам?
Варена цибуля• 23 августа в 13:36
Ответ дляШукаю трусики
Нам і 7 це дуже багато, це просто капець
Ну, ви ж будете отримувати виплати ВПО!
Ще дає відразу ООН 10 500грн, не знаю, чи на родину, чи на кожного - одноразово !
Диви яка я пава!• 23 августа в 13:36
Ответ дляШукаю трусики
Нам треба буде обом працювати, син в другий клас перейшов, його теж буде самого страшно залишати. Можливо і сам з нами поїде, тоді буде з ким йому сидіти, щоб ми вдвох працювали. Треба вирішити питання з бабусею. Я до останнього надіюсь, що нам н доведеться тікати, але ця паніка навкруги і багато хто виїжджає…. Просто кипить голова
Ну а в Дніпрі син буде сам в квартирі? Тут тревога за тревогою.
Пацака-задирака• 23 августа в 13:37
Ответ дляШукаю трусики
В Дніпрі дивилась на Олкс, то ціни мене трохи шокували. Ми тут вдома заробляємо вдвох стільки, що тільки оренду і зможемо оплатити
Автор, вы пишите как ребёнок малолетний. Вы про олх никогда не слышали? Про ворк.юа тоже? Перевозчиков куча - поищите рекламу .
Полстраны уже переехало, выехало, вернулось и опять уехало. А вы не знаете, где съем искать.
Prervana• 23 августа в 13:37
Ответ дляИграйМойГормон
Вопрос снят, у автора муж невыездной
Yuliya-23• 23 августа в 13:37
Ответ дляПиши-пропало
Це ж неправда. Відкрийте олх і порівняйте ціни. В одній ціновій категорії є житло і там, і там.
ну да, неправда. Ви ще скажіть шо оплату за житло в євро і доларах не беруть?
ПодругаМужа• 23 августа в 13:37
Посмотрите Черкасскую обл. небольшие города
Бабо-лебідка• 23 августа в 13:38
Ответ дляВарена цибуля
Ну, ви ж будете отримувати виплати ВПО!
Когда они пойдут на норм работу - эти впо снимут. Я не помню какой доход
Тогда вся аренда с зарплаты
За ким я буду?• 23 августа в 13:39
Ответ дляБабо-лебідка
Тогда вся аренда с зарплаты
9 тыс можно на человека
ПодругаМужа• 23 августа в 13:39
Знакомые снимают квартиру в Одессе, выехали в прошлом году из Донецкой области, цены были низкие на аренду, сейчас не знаю
СережкинаЯ• 23 августа в 13:39
Автор, я бачила в фейсбуці в якісь групп, що в селах потребують сімей з дітьми, щою врятувати школу. Надають житло навіть.
Бабо-лебідка• 23 августа в 13:39
Ответ дляШукаю трусики
Якась довідка є, він хворіє
В смысле справка ? Он списан или нет? Вы так шутите ?
Его загребут на первом посту
автор Шукаю трусики • 23 августа в 13:40
Ответ дляБабо-лебідка
Его загребут на первом посту
Ще не списаний, 25 будуть подавати на списання
Черный Ловелас• 23 августа в 13:40
Ответ дляБабо-лебідка
Его загребут на первом посту
Во во и я об этом говорю что первый блокпост с тцк и мужа вытянут с машины.
Бабо-лебідка• 23 августа в 13:40
Ответ дляPrervana
Вопрос снят, у автора муж невыездной
У него справка. Он вообще может с их села невыездной.
ПодругаМужа• 23 августа в 13:41
Ответ дляШукаю трусики
Не тешьие себя иллюзиями, выезжаете, пока есть время
Бабо-лебідка• 23 августа в 13:41
Ответ дляШукаю трусики
Тогда пока ехать только без него
И кто будет подавать ? Вы непонятно пишите
Лизочек• 23 августа в 13:43
Ответ дляИграю у края
Ну тогда Харьков. Не знаю за Днепр, думала +- как и в Харькове будет, если фронт начнет двигаться к Днепру.
В Днепре цены выше, чем до войны
Варена цибуля• 23 августа в 13:44
Ответ дляБабо-лебідка
Тогда вся аренда с зарплаты
Вони і до цього нормально не заробляли, а в чужому місті почнуть ?
ПодругаМужа• 23 августа в 13:44
Ответ дляШукаю трусики
Тогда лучше пока снять одно жилье на всех, оформить ВПО, муж может остаться и пересылать вещи новой почтой, ему лучше не рисковать
ИграйМойГормон• 23 августа в 13:44
Ответ дляPrervana
Вопрос снят, у автора муж невыездной
не, не снят
мне интересно
Yuliya-23• 23 августа в 13:45
Ответ дляЛизочек
В Днепре цены выше, чем до войны
всюди так, не тільки в Дніпрі
За ким я буду?• 23 августа в 13:47
Ответ дляPrervana
Вопрос снят, у автора муж невыездной
Не снят. Вы видели как в беларуси шмонают на границе? Как в рашке.
На всякие записи, ответы лайки.
Куда вы их посылаете? В беларускую тюрьму?
Дайте вподобайок• 23 августа в 13:50
Пошукайте в гугла фірму Вікналенд.
У них виробництво в Димері Київської області, поруч сімейний гуртожиток для переселенців. Робота на заводі є і житло було безкоштовне, зараз не знаю.
В Димері або поруч в селах можна знайти зовсім недорогий будинок для мами з бабусею.
Або, як варіант, дзвоніть/пишіть в Димерську ОТГ, вони допомагають з розселенням.
Prervana• 23 августа в 13:47
Ответ дляИграйМойГормон
не, не снят
мне интересно
Ну сделайте анонимную тему с анонимными ответами, если интересно. В контексте вопроса автора - вариант не обсуждается
автор Шукаю трусики • 23 августа в 13:48
Ответ дляДайте вподобайок
Пошукайте в гугла фірму Вікналенд.
Щиро дякую! 🙏
Вообще не факт• 23 августа в 13:50
Ответ дляВарена цибуля
Ну, ви ж будете отримувати виплати ВПО!
10800 на людину. Але якщо за попередні 3 місяці ніде подібну допомогу (в інших фондах) не отримували/не реєструвались.