Тримбулька• 23 августа в 15:02

Батьки першачків у вишиванка.

Обовязково. Це вже брєд.
Помаранчова душа• 23 августа в 16:44
Ответ дляЛасую колобками
І скільки ж такого лайна сидить в Україні .
Пс одних викручувала від усього українського. Аж пуйла на допомогу кликали . Прийшов . Врятував.
Живуть без води . З пакетиками .
То і ви цього лайна не пишіть. Сотні тисяч людей опинились без домівок і приїхали на підконтрольні. Вони хто? Теж кликали? Не перекладайте з хворої на здорову голову, якби в Київ зайшли, то теж би знайшли два десятки ідіотів, куди ж без них. Це не говорить нічого про те, хто там і кого кликав. Люди теж підіймалися, виходили за Україну, але що ти зі стягом проти автомату зробиш? Добре сидіти на дивані і судити інших. Як не вистоять ті, що з автоматами, завтра і про вас таке напишуть. Не гнівіть бога
Не вмію заміряти• 23 августа в 16:44
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 23 августа в 16:44
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А что много там убитых ? Вы там были , видели ?🤦‍♀️
Удалено администрацией...
Червона ікорка• 23 августа в 16:45
Ответ дляМаска-0b9f
То есть,смерти от рук тцкунов вы не отрицаете? Это уже прогресс!
Вам в Германії по російським новинам видніше що у нас тут коїться.
Ласую колобками• 23 августа в 16:46
Ответ дляПомаранчова душа
Не вказуйте мені , будь ласка .
Відео як вони на військових кидалися, як у дівчини прапор виривали ви не бачили ?
автор Тримбулька • 23 августа в 16:47
Ответ дляЧервона ікорка
Якщо ваша мама 42 року, то звідки у вас дитина що йде в перший клас? Забрехались?
Булу дома. Пошукаю свідоцтво про народження. І зроблю фото
Маска-0b9f• 23 августа в 16:47
Ответ дляЧервона ікорка
Яка Германія?
автор Тримбулька • 23 августа в 16:48
Ответ дляХвігура мічти
И где на этом фото ваша бабушка?
3. Другий ряд зліва там їй 12 років
Червона ікорка• 23 августа в 16:48
Ответ дляТримбулька
Фото батьків ви знайшли дуже швидко, приготували до теми, а фото дитини з випускного нема? І хто вам тепер повірить?
Червона ікорка• 23 августа в 16:49
Ответ дляТримбулька
Фото бабусі ви з собою тягаєте навіть коли не вдома?
автор Тримбулька • 23 августа в 16:50
Ответ дляЧервона ікорка
Де фото батьків?.то фото бабки і прапрапращурів Я робила реставрацію. Через то фото на телефоні.
Поряд з бабкою- прабабка. І прадід
Червона ікорка• 23 августа в 16:51
Ответ дляПомаранчова душа
Ті хто приїхав на підконтрольну, без проблем вдягаються у вишиванки.
Янгол в камуфляжі• 23 августа в 16:52
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Червона ікорка• 23 августа в 16:52
Ответ дляТримбулька
Поряд з бабкою- прабабка. І прадід
А дитини дивним образом на телефоні нема? То чи був хлопчик, якого треба вести у школу у вишиванці?
Ласую колобками• 23 августа в 16:52
Ответ дляЧервона ікорка
Удалено администрацией...
Не вмію заміряти• 23 августа в 16:53
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
Шмоточницаца• 23 августа в 16:55
Ответ дляЧервона ікорка
Если Вы родили в 15 лет, то это не значит, что все также рожают в 15 лет? Чего пристали, что не может быть ребёнка, который в первый класс идёт потому что бабушка его 1942 года рождения?
Помаранчова душа• 23 августа в 16:55
Ответ дляЛасую колобками
Не вказуйте мені , будь ласка .
Бачила. І що, ви усьому вірите, що ’в газетці пишуть’? Ще раз, таких і Києві знайдуть, а не знайдуть - то недовго і завезти. За десяток на голову махнутих ви скопом обгидили тисячі своїх співвітчизників. Самій не гидко? Хоча про що це я, в своєму то оці...
Хвігура мічти• 23 августа в 16:56
Ответ дляТримбулька
Поряд з бабкою- прабабка. І прадід
Это фото после реставрации?
Помаранчова душа• 23 августа в 16:58
Ответ дляЧервона ікорка
Або ні. Ми хіба про це говорили? Панянка ж писала, що хтось когось там ’кликав’. Тепер тішиться, що прийшли, видать. Бо я щось не пам´ятаю особливо закликів, хоча багато маю знайомих з донецьких і луганських - звичайні люди, відрізняються від нас тим, що їм не пощастило жити ближче до кордону.
Ласую колобками• 23 августа в 16:58
Ответ дляПомаранчова душа
Жінко , то не співвітчизники.
То ждуни які також винуваті у цій війні .
Українця вишиванка тригерити не буде .
Червона ікорка• 23 августа в 17:00
Ответ дляШмоточницаца
Відповідь на ваше питання МОЖЕ. Але не в цьому випадку. У неї є заготовлене фото бабусі, і вона його швидко виклала. А фото дитини у неї нема в телефоні. Замість дитини вона обіцяє через кілька годин сфотографувати свідоцтво про народження. Бо його ще в фотошопі треба робити, їй потрібен час. Бо людина із здоровим глуздом не буде тут викладати свідоцтво про народження своєї дитини.
Помаранчова душа• 23 августа в 17:02
Ответ дляЛасую колобками
Жінко , то не співвітчизники.
Українця вишиванка тригерити не буде .
Удалено администрацией...
автор Тримбулька • 23 августа в 17:03
Ответ дляХвігура мічти
Это фото после реставрации?
Ні. Там же видно, що склєєне
Ласую колобками• 23 августа в 17:03
Ответ дляПомаранчова душа
Удалено администрацией...
Не подобається правда ?
Це чиї слова ? Це все фейк? Такого не було ?
Хвігура мічти• 23 августа в 17:04
Ответ дляТримбулька
Ні. Там же видно, що склєєне
А после реставрации фото есть? Может, там лучше видно, в какой одежде ваши родственники
Маурита• 23 августа в 17:04
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Много! Чего только Самюорское ТЦК стоит. Таких гавнопатритов надо первыми на ноль умножить.
Шмоточницаца• 23 августа в 17:05
Ответ дляЧервона ікорка
Простая математика. Бабушка ребёнка родила его мать в 38 лет например, а его дочь этой бабушки родила в свои 39 лет. Сейчас ребёнку 6 лет. Может такое быть? Ну не в 15 как Вы, но и после 40 лет рожают.
Маурита• 23 августа в 17:06
Ответ дляМаска-0b9f
Яка Германія?
Удалено администрацией...
Янгол в камуфляжі• 23 августа в 17:06
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Так я ошиблась ? Ты не за капитуляцию Украины ?😆🤓