Дама_с_караваем• 23 августа в 20:03
Как вам внешность?
Ms. Откровенность• 25 августа в 01:48
Голова непропорційно велика до зросту чи то ноги закороткі, але виглядає як візуальна диспропорція тіла. Але з цим нічого не зробиш.
Зовнішність посередня - не красуня звісно, але і не повний жах.
З цими вихідними даними залишається тільки приймати та любити себе. Ну і адекватно підібрати гардероб до фігури та пропорцій тіла)