Принцесна• 23 августа в 23:50

П´яткова шпора

Може хоть знає якісь дієві методи від п´яткової шпоры?
Заздалегідь дякую
Feel good• 23 августа в 23:53
спецстельки, не ходити босій по твердій рівній поверхні.
Ну, фізпроцедури, масаж.

Якщо є багато зайвої ваги, то скинути хоч 5-10%

На крайняк - операція.
Светлый День• 24 августа в 00:00
Мне разбивали лазером или как то так( очень наверное неверно говорю) но забыла с 2018 о ней и Я и Мама и потом Свекровь. В ортопедии Киева кричали операция срочно
NyushaPchela• 24 августа в 00:05
Ответ дляСветлый День
Мені теж допоміг лазер
сладкий_ноябрь• 24 августа в 00:06
Вколіть собі уколи і забудьте
Краще 10 секунд потерпіти, і потім якийсь час жити без болі
loriany• 24 августа в 00:35
Ударно- волновая терапия. Чтобы снять боль врач делал какие то коктейли из лекарств и колол прямо в пятку. Через 7 дней второй укол, уже с другими лекарствами.
Natali25• 24 августа в 02:13
В мене з травня така проблема.Боліло 2 місяці,зараз притуплена біль.
Ходила на ударно хвильову терапію,трішки легше від неї.
Пила щодня нурофен.Взуття має бути з підвищенням на пятці ,а там де човноподібна кістка,тобто середина стопи ,має бути підвищення на устілці взуття.Тоді,не боляче ходити.Такі сандалі знайшла у Скетчерс. Ще купила крем ,добре знімав біль.
Natali25• 24 августа в 02:34
Ось такі сандалі,вони мають вигин на середині устілки і пятка ніби підвисає.
Думаю,що в Скетчерс і кросівки на осінь такі мають бути.
Ще робила вправи на розтягнення зв´язок та катала стопами валік з Єви