Лгин• 24 августа 2025
Почему вы гнобите бедных людей из сел? Их доходы
Сама не занимаюсь, но тоже живу в селе. Так вот многие селяне реально являются фермерами, ещё и налоги со своей деятельности не платят. У многих свои точки сбыта, торговые палатки на рынках или магазины. Живут намного лучше городских, у всех машины, новые гаджеты, только и скупают новую технику и ремонты себе делают. Сами видите продукция у них недешевая на рынках. В этой связи смешно читать городских с зарплатами в 10-15 тысяч о "бедных" селянах
Ласковая_львица• 24 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Сільські лікарі і вчителі теж багаті?
Не в кожному селі є школа і лікарня)
Невісточка ж• 24 августа 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Я так понимаю по основному посылу ,что хорошо бы чтобы мы поспорили с вами ?
Ага. Моя бабушка живёт в селе, которое находится в 250 км от областного центра, где можно дорого спродать свои огурчики. Поэтому Мазератти стоит далеко не в каждом дворе ее села)))
Nathalie27• 24 августа 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Не в кожному селі є школа і лікарня)
А якщо розглядати хоча б ті села, де є школа і фельдшерський пункт?
Ласковая_львица• 24 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Вони так само до_після робити працюють на городі
Про яких селян йде мова, конкретне село бо вони один від одного відрізняються полярно так, як і міста з виробництвом та без.
Ну якось так порівнювати і казати, що ці фермери не платять податки, то зовсім сміхота, вони шалені кредити беруть, збувають як можуть. Тяжко працюють, погода як сильно на врожайність впливає, тому і повинні мати достойний прибуток, а заради чого ж тоді так тяжко працюють чи не для благополуччя родини?..
Да, я блондинка!• 24 августа 2025
У меня в Одессе соседы..жлобье сельское..
На перцах да баклажанах деньги заработали и квартиры купили в городе
Главное, что село оно в голове, а сколько денег -не важно.
Nathalie27• 24 августа 2025
Ответ дляЛасковая_львица
На городі для себе, а не на масовий продаж, щоб купувати авто з салону і гаджети за десятки тисяч гривень.
Ласковая_львица• 24 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Різні є. В мене є тітка, працює в магазині. Вирощує курей, яйця продає, картоплю буряк. Квасить капусту. Це все на продаж
Для драки• 24 августа 2025
Ответ дляПростоваля
Опять сельской тролль проснулся
Агитирует всех в село)
Для драки• 24 августа 2025
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
Автор, назовите село , в котором вы живете
ПесиКот• 24 августа 2025
Очередная тема, высосанная из пальца, или из чего там их автор высасывает.
З бісиками• 24 августа 2025
Ответ дляЛгин
Да нету бедных селян. Бедные в селе кто пьёт, а по факту доходы у них выше чем у городских. Я это вижу лично. Они хорошие деньги на продажах делают и живут небедно
А куда они делись? Я тоже вижу лично. Бедные, работают в аптеке, школе, магазине, или ездят в ближайший город на работу группами. К тем самым нищим городским.
Ananasprotivogaz• 24 августа 2025
На все село сколько будет фермеров? 2-3 в лучшем случае? А остальные?
Запароленое одеяло• 24 августа 2025
Так село селу рознь, есть забитые села с одной улицей, а есть прям дворцы
размахер• 24 августа 2025
Навіть фермером бути не потрібно. Моя свекруха раніше корів тримала, молоко, творог, сметану продавала. Зараз продає яйця, полуницю, огірки, картоплю і т.д. Дочці будинок купила, всі процедури ЕКО сплатила. Сусіди її виробляють дубові діжки для вина та коньяку і продають їх закордон, заробляють ще краще. Мій тато на пенсії займається бджільництвом, мед продає, хоч і живе в місті, але пасіка знаходиться в селі за містом. Тобто, якщо руки з потрібного місця ростуть, можна заробити і в селі, і в місті. Так само, і якщо голова гарно працює, розумовою працею можна заробити ще більше. Тобто, не можна однозначно сказати, що всі люди в селі живуть гарно, як і те, що люди в місті живуть гірше/краще. Все залежить від працьовитісті та здібностей.
Балаболка• 24 августа 2025
Не знаю, я лише в дитинстві і чула від дітей зневажливе про село щось - типу селюк чи щось таке. Але це ще за часів совка було.
Потім ті ж діти захоплено обговорювали на початку вересня як хто в селі час проводив - пас коней внічну, спав на горищі, рибалив о 4 ранку, полював на перепелів, зустрічав світанок на озері і так далі.
Для мене то якийсь потойбійчний світ був завжди, я його знала лише по розповідях однокласників та книжках.
Перед селянами схиляю голову завжди - я б ніколи мабуть не витримала такого фізичного навантаження.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 августа 2025
Я не гноблю селян , я им завидую , если они живут рядом с лесом и речкой
Да, я блондинка!• 24 августа 2025
Ответ дляtereska
Удалено администрацией...