Пишу каліграфічно• Изменено 24 августа 2025
ВПО. Куди нам діватися?
Об´єднання наше вміщає дев´ять людин, вирішили що будемо триматися разом та винаймати житло на усіх одне. Грошей майже немає, Як і допомоги від держави. Серед нас двоє пенсіонерів які вже не можуть працювати, на мінімальній пенсії. Вигнали нас на вулицю, але навіть в гуртожитку потрібно платити, бо державний гуртожиток зачиненний через нестачу фінансів. От і як жити - виживати люди добрі? Вже нема ніяких сил терпіти таке знущання від влади.
Добра, коли сита!• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Так
Ну вот мужики нужны как раз в Украине, а все остальные - на Германию надежда
миссАрфография• 24 августа 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Так и есть, ВПО никому не нужны.
На себе всё ощутили
Як і всі інші люди(((
миссАрфография• 24 августа 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну якщо є чоловіки то не можуть умови для проживання покращити ?
На роботу мабуть не ходять)
Губи з філером• 24 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы извините, вас же принимают на работу в приоритете. и переучивают бесплатно
Да что вы говорите? По своему опыту?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Пенсіонери не завжди можуть працювати за станом здоров´я
да, государство у нас плохое. но у вас етсь возможность попросить помощи у другого государства, да?
Несу пургу• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
2500 на людину на місяць, але умови жахливі
Кременчуг - оренда дороже...
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
На роботу мабуть не ходять)
Ні чоловіки ні жінки ?
Xвостокрутелка• 24 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Як і всі інші люди(((
Это да. Но проще, когда живёшь в своей квартире или доме, а не чужом.
И затраты на оплату жилья только коммуналка
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа 2025
Ответ дляГуби з філером
Да что вы говорите? По своему опыту?
Удалено администрацией...
Несу пургу• 24 августа 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
За 22 тис можна зняти нормальну трьошку в тій самій Українці чи Обухові та й у Житомирі також
Морда не рэпнет у владельцев
Най хоч раз• 24 августа 2025
Если такая плачевная ситуация, мужиков оставлять, пусть работают и снимают, а самим с пенсионерами в Германию, пока принимают.
Диви яка я пава!• 24 августа 2025
Їдьте до прифронтових міст, у Харкові на Салтівці знимає багато людей, які залишилися без нічого.
миссАрфография• 24 августа 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Купа людей не впо живуть на орендованих квартирах. І не всі впо мали свої.
миссАрфография• 24 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
Морда не рэпнет у владельцев
Чому вона має репнути?
Xвостокрутелка• 24 августа 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
А вы не хотите поехать и попробовать пожить на Салтовке?
Или себя жалко?
Несу пургу• 24 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Чому вона має репнути?
От суммы. С такими ’сдавальщиками...
Плохие слова. Плохие слова
миссАрфография• 24 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
От суммы. С такими ’сдавальщиками...
Плохие слова. Плохие слова
А скільки має коштувати велика 3-кім квартира? Ви свою за 10 здаєте?)
Розбещена цяточка• 24 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
От суммы. С такими ’сдавальщиками...
Плохие слова. Плохие слова
Автор зараз стільки платить за погані умови гуртожитку,а може сплачувати за гарну квартиру.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа 2025
я думаю, что у бедствующих пенсионеров вообще должна быть другая тема. не жаловаться сюда на государство, а если им нужно выжить, то спросить куда уехать, к кому, какие условия.
это было бы продуктивно.
а вы как думаете, товарищи телезрители?
это было бы продуктивно.
а вы как думаете, товарищи телезрители?
Несу пургу• 24 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Чому вона має репнути?
В марте 22 чужое государство бесплатно кормило наших. Предоставляло бесплатно жилье. Наши- последние трусы снимут со своих ..плохие слова...
Xвостокрутелка• 24 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Ну понятно, какого понимания мы хотим от своих же граждан.
Просто снимать -одно, а всё потерять - другое
Розбещена цяточка• 24 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
Бо ця інша держава має фонд, складений такими самими іншими державами,з нього і приймають наших громадян
Диви яка я пава!• 24 августа 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Или себя жалко?
Я тут и живу))))Человек просил совета, люди пишут свои мнения, а автору решать, что делать. Вас чего бомбит?
миссАрфография• 24 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
Безкоштовне житло оплачне державою?)) До чого тут приватні квартири?
Я теж поселила людей за комуналку, віддавала і одяг і побутові речі і харчі. Але люди зробили свинюшник буквально. І у моїх родичів теж- а там був гостьовий будинок в якому ніхто не жив. Люди просто обгортки від цукерок кидали на підлогу, це якщо коротко і без поганих слів...
Зажуженная Жужжа• 24 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
Сейчас март 22 года ?
Война еще лет пять будет. Людям бесплатно свои квартиры отдать ВПО на проживание ? Купите и отдайте бесплатно
Или, может,уже государство должно что-то сделать ? Плюс помогают другие страны
миссАрфография• 24 августа 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Я знаю купу організацій де можна брати одяг і побутові речі, а на початку війни їх було ще більше. Я дуже співчуваю людям, які втратили все, але інші люди не винні у війні, у них теж сімї
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Їдьте на буковель .
Там власники ваші співгромадяни .
Нехай приймають безкоштовно.
Чому претензії до простого народу ?
Там власники ваші співгромадяни .
Нехай приймають безкоштовно.
Чому претензії до простого народу ?
Диви яка я пава!• 24 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
Не люди чужие кормили, а государство. А от наших вы хотите, чтоб свое отдали другим. Разницу чувствуете? Государство должно заботиться о своих гражданах.
Потішаюся• 24 августа 2025
Рецепт вроде всегда один - работать, чтобы иметь деньги на жизнь. При чем уосвсех странах.