Пишу каліграфічно• Изменено 24 августа в 10:52
ВПО. Куди нам діватися?
Об´єднання наше вміщає дев´ять людин, вирішили що будемо триматися разом та винаймати житло на усіх одне. Грошей майже немає, Як і допомоги від держави. Серед нас двоє пенсіонерів які вже не можуть працювати, на мінімальній пенсії. Вигнали нас на вулицю, але навіть в гуртожитку потрібно платити, бо державний гуртожиток зачиненний через нестачу фінансів. От і як жити - виживати люди добрі? Вже нема ніяких сил терпіти таке знущання від влади.
Xвостокрутелка• 24 августа в 11:22
Ответ дляБезпорадна Кроко
Їдьте на буковель .
Там власники ваші співгромадяни .
Нехай приймають безкоштовно.
Чому претензії до простого народу ?
Там власники ваші співгромадяни .
Нехай приймають безкоштовно.
Чому претензії до простого народу ?
Мы не миллионеры, обычные люди ВПО. Ни от вас, ни от государства ничего не ждём.
И ваша насмешка неуместна
Экспертиза• 24 августа в 11:23
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вам выше правильно написали, езжайте в Германию, даже в лагере будут условия лучше, потом найдите себе жилье . Большие семьи быстрее рассрочки. И пособия будет вам хватать - чем больше людей в семье, тем лучше
Мужики в семье не выездные. Автор ответил.
миссАрфография• 24 августа в 11:23
Ответ дляЭкспертиза
І хто їм заважає працювати і іншим жінкам?
Безпорадна Кроко• 24 августа в 11:24
Ответ дляXвостокрутелка
И ваша насмешка неуместна
Це не насмішка .
Це порада.
Чому вона вам не сподобалася ?
Це порада.
Чому вона вам не сподобалася ?
Зажуженная Жужжа• 24 августа в 11:24
Ответ дляЭкспертиза
Мужики нужны стране. Все. Так случилось. Мужик может пожить в общаге, остальные - могут уехать
Как мужики воюют четвёртый год, а жены сами живут,с детьми и стариками, то ничего? Всем ок ?
Безпорадна Кроко• 24 августа в 11:25
Ответ длямиссАрфография
Ну я написала про те щоб чоловіки покращили умови проживання .
Під дописом лайки як завжди .
І що не так я сказала ? Не розумію
Під дописом лайки як завжди .
І що не так я сказала ? Не розумію
А я женатая• 24 августа в 11:25
Ответ дляЗа ким я буду?
Авторка пише, що за чоловіків тут тримаються, а вони не виїзні
В якому сенсі тримаються ?
Тріль підпільний• 24 августа в 11:26
Ответ дляПотішаюся
Рецепт вроде всегда один - работать, чтобы иметь деньги на жизнь. При чем уосвсех странах.
Удалено администрацией...
Безпорадна Кроко• 24 августа в 11:26
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Ні додати ні відняти .
Зажуженная Жужжа• 24 августа в 11:26
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Меня тоже это возмущает, какая проблема оставить мужиков в общаге, пусть хоть на завод идут пашут
Раз сбежали со своего региона и дом защищать не хотят, дети, старики, женщины - в Германию
Всюди влазю• 24 августа в 11:26
Ви нашій владі не потрібні, їм потрібні тільки ті хто виїхав за кордон. Навіть міністерство повернення з-за кордону створили.
Але по факту то тільки один фарс і піар. Наша влада дбає тільки про те як накрасти собі побільше. Їй потрібні тільки раби і терпіли. Виїзжайте за кордон.
Безпорадна Кроко• 24 августа в 11:27
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Без образ, але це саме про них’ їм усе не так’.
всегдаДаДа• 24 августа в 11:27
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я думаю, что у бедствующих пенсионеров вообще должна быть другая тема. не жаловаться сюда на государство, а если им нужно выжить, то спросить куда уехать, к кому, какие условия.
это было бы продуктивно.
а вы как думаете, товарищи телезрители?
это было бы продуктивно.
а вы как думаете, товарищи телезрители?
А почему жаловаться нельзя? Может кто то ещё думает, что государство помогает, пусть знают что нет, не помогает.
А я женатая• 24 августа в 11:28
Ответ дляXвостокрутелка
Это да. Но проще, когда живёшь в своей квартире или доме, а не чужом.
И затраты на оплату жилья только коммуналка
Багато хто й не ВПО знімають, в чому різниця ? Якщо що, ми також ВПО, працюємо ,знімаємо й не бідкаємося
Пожмаковна• 24 августа в 11:29
Ответ дляКукусик
А работать никто не пробовал?
Что за неприличные предложения?
миссАрфография• 24 августа в 11:29
Ответ длявсегдаДаДа
Від жалування на форумі їх життя ніяк не покращиться.
всегдаДаДа• 24 августа в 11:30
Ответ длямиссАрфография
Зато другие узнают, что надеяться надо только на себя.
Пишу каліграфічно
• 24 августа в 11:30
Ответ дляЗажуженная Жужжа
То йдіть самі защищайте, чого інших женете вмирати?
Пишу каліграфічно
• 24 августа в 11:30
Ответ длявсегдаДаДа
Нажаль це так
Тріль підпільний• 24 августа в 11:30
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ні додати ні відняти .
Брат мій у шпиталі. Вчора приїздили його побратими до нас. Наговорилися, наплакалися і вони з наступного тижня знову на схід. Поки автора у Коростишеві відсиджуються і ниють на умови. Каму нужни, каму нужни...
Ганчірря якесь.
Безпорадна Кроко• 24 августа в 11:30
Ответ длявсегдаДаДа
А коли можна було надіятися на когось крім себе?
Пишу каліграфічно
• 24 августа в 11:31
Ответ дляТріль підпільний
Ганчірря якесь.
Скарга на образу!
всегдаДаДа• 24 августа в 11:31
Ответ дляБезпорадна Кроко
Например другие государства стараются помочь своим гражданам и не своим тоже.
миссАрфография• 24 августа в 11:31
Ответ длявсегдаДаДа
Покажіть хто небудь впо оформлену заявку в Дії.
Безпорадна Кроко• 24 августа в 11:32
Ответ дляПишу каліграфічно
Авторко,притримайте коней.
Тут є жінки ,чиї чоловіки захищають Україну .
всегдаДаДа• 24 августа в 11:32
Ответ длямиссАрфография
Заявку на что?
Тріль підпільний• 24 августа в 11:32
Ответ дляПишу каліграфічно
Я вас не втішу, на фронті будуть всі, рано чи пізно.
миссАрфография• 24 августа в 11:32
Ответ дляБезпорадна Кроко
Пр порошенку такого не було