Весотехник• Изменено 24 августа 2025

Дуже сваримось з чоловіком. Потрібна порада.

З чоловіком разом рік, зараз так вийшло що тимчасово на відстані і заради нього довелося трохи переїжджати + евакуювати літніх батьків які обоє хворіють, і за якими зараз догладаю лише я. Чоловікові потрібні часті зустрічі, що в мене все гірше виходить бо зустрічі треба все частіше, а я фізично і морально вже буваю дуже виснажена і сама вже трохи починаю хворіти та впадати в депресію, бо не маю нормально часу на відпочинок навіть фізично. Чоловік замість того щоб зрозуміти мене і робити хоча б короткі паузи давати мені час , тупо почав маніпулювати розлученням через це. Так і живемо. якщо у мене щось не виходить по зустрічам, він тупо влаштовує скандал починає говорити ну якщо так і ти нічого не тягнеш і не встигаєш, то давай розлучатися? Це все ну дуже вже ображає і робить боляче, адже його я дуже люблю і він це знає.

А вчора я сама винна що так сталося, але він знову почав погрожувати розлученням під час сварки і дуже мене вже цим допік, а мене немов струмов від образи на нього вдарило і я чомусь взяла і написала при ньому колишньому, про якого він знає і з яким давно все закінчено.
Знаю це вже погано, але от так буквально перше ліпше що прийшло тоді в гарячу голову просто написала типу Привіт, як ти? І все .
Тепер здається він дійсно збирається подавати на розлучення, дуже кричав і сварився зі мною, я у свою чергу намагалася вибачитися і сказати як є, що написала, щоб тебе позлити бо ти маніпулюєш розлученням кожен раз коли ми сперичаємось що до зустрічей і мені від твоїх маніпуляцій дуже боляче.
Він на це все звинуватив мене сказав що я тупа і не так зрозуміла його слова якось категорично їх сприйняла. От скажіть як бі я мала сприняти його слова що ’Ну у такому разі я більше ніколи в житті до тебе не приїду, шукай собі нового чоловіка’.
Невже я і справді це сприняла вкрай гостро чи ні?
До того ж перед цим у минулих сварках він вже говорив мені ’може тоді і справді давай розлучимось ?’
Зараз він навіть слухати мене не хоче більше та налашвтований на розлучення, і вважає те що сталось моєю зрадою.

Допоможіть як поговорити з ним? Чи він справді так сильно мене вже не любить, що буде розлучатися? Я не хочу бо насправді дуже сильно кохаю його, і ще вірю у те що можна буде все подолати. А що ви тут скажете про мою ситуацію? Може у когось було щось подібне?
Единорог_помог• 24 августа 2025
Женщина, вас муж уже в прямом смысле слова под зад ногой выпихивает, а вы сидите и обижаетесь, что он хочет развестись.
Ну не хочет он с вами жить, зачем вы его и себя мучаете?
Стриптизерка• 24 августа 2025
Не треба з ним зараз говорити
Таємниче усміхайтесь.
Він в вас пришелепкуватий маніпулятор.
Не розлучиться,але кров питиме постійно.
Переставайте його любити,а полюбіть себе
автор Весотехник • 24 августа 2025
Він на службі, квартиру орендувати поки не тягнемо, пропонувала орендувати навіть подобово, щоб і він висипався і т.д. Але зараз економить гроші, нібито нам на майбутню аренду + збирає на машину собі в частину, бере участь у зборах активно. Він допомагає фінансово і так, що привезти і т.д. маму повозити до лікаря та інше. Я йому за це все дуже вдячна. Але абсолютно нібито не розуміє або намагається навіть не помічати того що я втомлююся - іноді дуже втомлююся і багато часу проводжу без нормального сну. Він або починає або ревнувати, або просто ображатися якщо зустріч треба перенести і просто виспатися хоч трохи. У мене в батьківській квартирі своя кімната, батьки хороші, часто пропонували щоб він ночувати залишався або навіть жив, кликали його особисто багато разів тощо, але йому потрібен саме секс і не аби який і я сама розумію що навіть у трьокімнатній молодій сім´ї із старенькими батьками то не ок буде.
Що до моєї втоми, я намагалася з ним це обговорити якось пояснювала але підозрюю що може якось не так і погано зі сварками та на емоціях. Однак я наголошувала йому на тому що я дуже втомлююся, він зазвичай аж ображається на таке, каже, від чого ти в тилу могла так втомитися? не розповідай мені казки і т.д. + він думає, що в мене купа вільного часу, який я витрачаю на знайомства з чоловіками та гулянки з подругами

Почались і такі звинувачення у мій бік, коли я 1 раз сходила на весілля найкращої подруги, пішла одна ми тоді доречі разом ще жили на оренді деякий час і вже тоді почались подібні проблеми, і він сам відпустив мене на те весілля а сам йти туди не захотів. Тепер уже пів року про це нагадує в кожній сварці теж...

Зараз він зі мною не спілкується і після учорашнього тупо заблокував мене майже всюди і все, як зним говорити і що робити не знаю...але розумію що кохаю його і зараз сама почуваю себе винною у тому що сталось і дуже шкодую про цю сварку вчора, просто зірвалась якось вже була якась остання капля і я почала діяти неадекватно зовсім, розумію що треба було одразу говорити і все обговорювати а не ображатися так і показувати йому як я пишу колишньому (((((

Розумію що треба щось вдіяти і якось так один раз сісти і поговорити з ним щоб і до нього щось важливе донести, але він як глуха стіна образився, забловкував номер та соцмережі і все...і просто знову чекати доки в нього пройде образа або не знаю що ще...

Та мені погано зараз дуже і через почуття провити тепер і через те що не можу прямо зараз з ним поговорити
Зашла на 5минут• 24 августа 2025
На чоловіка часу нема, а на переписки з колишнім є?
Чоловік не ангел, але ви пробили дно.
Зашла на 5минут• 24 августа 2025
І ще додам. Де у вашому описі сім´я?
Де ви жили після одруження разом?
Я читаю тільки те, що завжди окремо і він вимагає сексу, а ви втомлена.
Ми і до одруження разом жили, а після - ніколи порізну. Якщо це сім´ я і то місце для сексу є. Якщо ні, то мова не про сім´ю, а про сусідів.
Ви сусіди, ще й погані :(
Шеллар• 24 августа 2025
Ви обоє не готові до сім´ї, тому навіщо далі тягти? Розлучення найкращий вихід.
Ви не сепаровані від батьків, а він маніпулятор. Навіщо в ЗАГС сходили?
Тільки не про гроші• 24 августа 2025
Погодьтеся на розлучення але хай він сам подає.якщо подасть заяву,хай іде,ви все одно нещаслива з ним.якщо захоче миритися,то ставте умову ніяких маніпуляцій
Зашла на 5минут• 24 августа 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Для чого заяви?
Дітей нема, не треба розлучатися через суд
ЦібаФу• 24 августа 2025
Ответ дляШеллар
Ну чекайте, мама у візку, як сепаруватися?
ЦібаФу• 24 августа 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Вірно
Тільки не про гроші• 24 августа 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Для чого заяви?
Хай ідуть в РАГС але організовує він як ініціатор
Зашла на 5минут• 24 августа 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Там нічого не треба організовувати. Домовились про день і час, взяли документи і пішли. Все.
Цвірінь• 24 августа 2025
Ответ дляВесотехник

То есть все Ваши встречи, это секс в машине и разбежались.
Цвірінь• 24 августа 2025
Вы вообще с ним вместе жили или вышли замуж за военного ?
палка-копалка• 24 августа 2025
Ответ дляВесотехник
Тож і я не знаю, казала йому про таке, нам по 29 обом. В мене мама лишилась у інвалідному візочку їй 65 років, потребує догляду і тато 69 років який допомага сильно з мамою мені але вже і сам потребує лікування, я тягну весь побут на собі + працюю, зараз додатково вчусь на курсах і чоловік оскільки він недалеко їздить пізно у вечері кожні 3-5 днів або на кожні вихідні до нас додму у містечко, розумію це круто що так виходить і він часто навідується але зачасту це нічні зустрічі і не просто родинні а ви самі все розумієте ((( а коли йому рано на роботу вони можливі тільки у машині бо ми ще і кошти економимо зараз...самі розумієте як усе це може втомлювати.
А ось чоловік не розміє і вирішив що найкраще що можна зробити це погрожувати розлученням щоб мотивувати мене зустрічатись частіше ((( Уявіть як мені то все боляче...
Чоловік неадекват. Але може спробуйте найняти догляд батькам?