Потребую поради стосовно, чи є сенс брати насадку аерогриль Tefal (фото нижче)
Маю мультиварку- скороварку Tefal cook4me. Хочу готувати стейки, котлетку гамбургер, картоплю з золотавою скоринкою. Саме для цього дивлюся цей гаджет. У кого є, чи гарно готує, в процесі приготування чи треба перекладатм на іншу сторону; якщо картопля, то викладати тільки в один шар, щоб запеклася, чи можна більше насипати картоплі. Відгуки, які є, всім подобається курка, але я курку не їм, то важко зорієнтуватися.
Хто готує з ним, то м´ясо та картопля можна сирими класти, чи спершу приготувати, а зарум´янити цим приладом?
В мене є Tefal optigrill, мені не подобається (тобто, їжа хороша, але готую тільки на дачі на повітрі, в квартирі смердить (витяжка у мене є, але смердить і мити набридає (посудомийка є, але не ставлю туди пластини).
Дякую за відповіді по темі.
Дама_из_рекламы• 24 августа в 13:35
Стейки рыбы , и телятины в оптигриле мне больше нравится вкуснее ставлю ее под вытяжку и отлично , пластины мою в посудомойке ,мультипечь у меня ninja готовлю в ней курицу и картошку , но честно если хорошая современная духовка плюсы не оценила разве что быстрее готовит и все