ВсеПроВсехЗнаю• 24 августа 2025
Чи збільшувати губи?
Все життя комплексую, що в мене тонкі губи. А з віком вони стали ще тонші. Я не хочу великі, я хочу трішки зробити їх повнішими
ВсеПроВсехЗнаю
• 24 августа 2025
Ответ дляВероятненько
Сделайте, сначала вам 0,5 предложат, это совсем минимальный эффект, почти незаметный. Я начинала с такой дозировки. Но как по мне, 1 мл достаточно, чтоб получить натуральную хорошую припухлость
Яким препаратом ви кололи?
ВсеПроВсехЗнаю
• 24 августа 2025
Ответ дляnutty
Я колола 10 лет. Проблем никаких, Просто вашей подруге недостаток розуму не позволил пойти изначально к нормальному врачу.
Порадьте будь ласка препарат, яким ви були задоволені
Вероятненько• 24 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Яким препаратом ви кололи?
Белотеро по моему называется. Или что то такое. Я просто все делаю у одного и того же проверенного годами косметолога, сильно названия не запоминаю.
палка-копалка• 24 августа 2025
Ответ дляnutty
Вона була у шикарного дорогущого лікаря естетичної косметології з вищою мед освітою. Але результат.... Ніхто і ніколи не дасть вам гарантії що саме цей препарат підійде і буде все ок після 2-3 років. Це удача і везіння. Лікар не господь і він не може дати достеменну відповідь і дати гарантію. А ще я пам´ятаю пост тут-довоєнний, де після коління губ у дівчини розпочався некроз нижньої губи. Були фото- жах жахливий. Почався не одразу. І пам´ятаю, що був шикарний лікар з Інституту естет.медмцини. київ. Отож, всі ці коління - як вийде. У мене ліпша подруга челюстно-лицьовий хірург .вища освіта+ косметолог. Колить ботокс. Я у неї питала- у тебе були промахи? Звичайно. Бо у всіх м´язи різні і як діє конкретний препарат на людину заздалегідь знати неможливо.я ботокс не колю))і вона собі теж))) То це каже людина, яка робить операції. А що казати про звичайних.