Застряла• 24 августа в 19:44
Порадьте туш до 200 грн будь ласка
Гарну, щоб не осипалась і бажано комочками змивалась
Мию вікна у мороз• 24 августа в 19:45
Я продаю нову туш мейбелін, за пів ціни 200 грн. Не користуюсь,не відкривалась
Застряла
• 24 августа в 19:46
Ответ дляМию вікна у мороз
Покажіть будь ласка фото? А чому продаєте?
Холодная каша• 24 августа в 19:46
Туш Варьете. Там є і чорний колір, і коричневий, і навіть синій.
Жирафовое варьенье• 24 августа в 19:47
За 200 точно не знаю.
Користуюся L´Oréal Volumi Million lashes so couture
+- 350 грн.
І вона мені краще 70% люксу, що в мене була
+- 350 грн.
Застряла
• 24 августа в 19:47
Ответ дляПозаземний розум
А є такі ціни?😳
Є і багато, але я не знаю яка гарна. До цього користувалась з аліекспресу, але зараз доставка чомусь затримується
Мию вікна у мороз• 24 августа в 19:48
Ответ дляЗастряла
Користуюсь тільки коричневою, а це чорна
Бабульція• 24 августа в 19:56
Ответ дляПозаземний розум
А є такі ціни?😳
Есть. Но мне как-то не везёт. Одна отпечатывалась, вторая осыпалась, и в этоге вернулась к мейбелин.
Застряла
• 24 августа в 19:58
Ответ дляYulianya
Тушь SENANA Bright Starry Sky Slender Mascara Beautiful Eyelashes, 138грн легко смывается, панду под глазами не оставляет
Вау😍 довго тримається? Чи не осипається до кінця дня?
Застряла
• 24 августа в 20:00
Ответ дляYulianya
На фото дочка, держалась даже после того как нырнула в море. При этом легко смывается умывалкой даже без специальных смывок
Дякую!
Застряла
• 24 августа в 20:04
Ответ дляКонтрольница
Ось ця за 49 грн а Єві це краще що в мене було
А можете показати на віях будь ласка? Вона подовжує чи обʼєм додає?
Контрольница• 24 августа в 20:07
Ответ дляЗастряла
Не фотографую вії. І подовжує і об´єм
ВсеПроВсехЗнаю• 24 августа в 20:37
Застряла
• 24 августа в 20:38
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я останній раз купила ось таку. Мені підійшла. Куплю повторно ще раз її.
Дивлюсь дизайн один і той самий, а виробники різні, цікаво чому так
ВсеПроВсехЗнаю• 24 августа в 20:41
Блін, трошки не така як я вам скинула. Ось така в мене. За виробника не підкажу, бо упаковки нема. Але для мене вона реально краща за всі, що я перед нею користувалась
Янгол в камуфляжі• 24 августа в 20:43
Есть такие в коробочке, туда плюешь, щеточкой развозишь жижу и наносишь. Ещё в продаже есть такие.
Техпаспорт на медузу• 24 августа в 20:56
Лівий Локіть• 24 августа в 22:10
Ответ длячаревна
Покупала по акции в Еве за 149 грн мне норм.
Да, у эвелин хорошие туши, удобные кисточки. Автор, присмотритесь.