Леопардові панчохи• 24 августа 2025
Треба ставити 12 коронок на зуби...
Морально дуже через це розклеїлася.
Мені всього 35...
Ждушечка• 25 августа 2025
Ответ дляТа прям багіня
Автор, зберіться з духом, зараз поставите коронки і забудете про свої проблеми, коронки зараз ставлять так, що хрін зітреш чи проїси, це якраз не найгірший варіант, добре, що не 12 імплантів. На крайняк можна взяти кредити в Моно чи Райф і поступово виплачувати необхідну суму.
то якщо до норм спеціаліста попасти, мені таку жахливу метало-кераміку поставили ((
Задолбулька• 25 августа 2025
Ответ дляЖдушечка
багато стоматологів-рукожопів, нажаль. Один мені при видаленні зуба мудрості зламав щелепу та відморозився щось робити, ледь знайшла щелепно-лицьового, хто мені почистив від уламків та долікував.
Другий пролікував канали та поставив коронку, через два дні надувся флюс та піднялась температура, він сказав що зможе прийняти через два тижні тільки)))) В ітозі видалили зуб. Як виявилося він же і інші дві коронки поставив просто жахливо, тепер міняти. І це тільки самі яскраві випади. Не одного лікаря перебрала, поки знайшла свого, з золотими руками.
Кошмар
Гарні диньки• 25 августа 2025
Ответ дляnutty
Вы никогда у стоматолога не были?
Вы знаете ,у меня в 25 лет было три маленьких пломбы.
Потом беременность и роды ,за полгода половина зубов испортилась,более менее передние ,все жевательные с дырками были ,некоторые раскрошились совсем ,я их лечила очень долго,больше года ,во многих удалили нервы ,поставила коронки ,некоторые пломбы почти на весь зуб ,если выпадет то только коронка
Если бы мне кто то сказал ,что такое будет, я бы тоже не поверила
Леопардові панчохи
• 25 августа 2025
Ответ дляГарні диньки
У мене 2 малих дітей.
Так, це теж повпливало
НеКонец-Света• 29 августа 2025
Я поставила 6 коронок 2 роки тому (лікар за численними рекомендаціями) і ось коронки утворили зазор між яснами та краєм коронки. Треба міняти лише дві, але лікар каже, що треба міняти усі 6, бо по кольору не співпадатиме.
Леопардові панчохи
• 29 августа 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Я б змінювала лише 2.
Але спочатку пошукала б лікаря, може можна перевстановити ці, просто заново їх
НеКонец-Света• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я б змінювала лише 2.
Я запитувала про перевстановлення-однозначно ні, бо потрібно розпилювати. Блін, знайти б хто гарно поставить. Бо взятись то ввзьмуться, а потім ’ ой, так вийшло’.