Зайченя• 25 августа 2025

Переплутала газ з тормозом. В´їхала в гараж

Була на стресі, ніч не спала, а на ніч п´ю Зонік. В 5 ранку поїхала забрати людину. Повернулась і при парковці в´їхала в дверку свого гаража. І просто як в тумані закрила і пішла в квартиру. Всю трясе
Злива інформації• 25 августа 2025
Ответ дляШеллар
І Вам автора на дорозі під дією препаратів побажаю. Треба ж пожаліти бідосю, ну напилась пігулок, ну не в собі, хай їде.
Що значить напилась? Ви навіть не підозрюєте скільки людей приймає антидепресанти і нейролкптики. Чи думаєте коли ночами не спишь реакція краще?
So_so• 25 августа 2025
Зоник нельзя принимать водителям, не говоря о том, что от него формируется зависимость с синдромом отмены.
Вы могли/можете и человека убить.
So_so• 25 августа 2025
Зоник (прегабалин) :

Прегабалін може спричинити запаморочення і сонливість і таким чином впливати на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами. У зв’язку з цим пацієнтам слід рекомендувати утримуватися від керування транспортними засобами.
Не пью, не курю• 25 августа 2025
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Злива інформації• 25 августа 2025
Ответ дляSo_so
Вы могли/можете и человека убить.
Вы ж не знаете какую дозу она пьёт
So_so• 25 августа 2025
Ответ дляЗлива інформації
Вы ж не знаете какую дозу она пьёт
Явно не меньше стандартной.
Секретница• 25 августа 2025
Автор ви потенційна вбивця
Ганцю в кєдах• 25 августа 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Ви зранку ще не приймали таблетки?
Идууу--уууу блин• 25 августа 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Я коли бачу жінку за кермом,вмикаю режим суперобережності.Хто б що не писав,але саме жінки мене двічи ледве не збили.
Не допомагає. Мене на початку літа така ’сонна курка’ ледве на зебрі не збила. При чому я ступила на дорогу тільки тоді, коли вона повністю зупинилася. Порівнялася з машиною, а вона різко по газам. Що вона там переплутала, я не в курсі. Добре, що я встигла відскочити, якби старенький хтось, то лежав би на асфальті.
Прибираю щодня• 25 августа 2025
Я на стресі везла дитину в лікарню і здала так назад у машину 🤷‍♀️
Чувак вийшов кричав на мене
Я теж була в шоці на стресі
Перша на селі• 25 августа 2025
Свидетелям секты- « купите себе дешевую простенькую машину, чтоб не жалко было, пока учитесь»
Стрелять надо за такие советы
Автор, примите это как жесткий урок
Второго может не быть
В тюрьму хотите в следующий раз?
Меня не звали• 25 августа 2025
А з цими ліками, що ви п´єте - можна взагалі на кермо?
Це ж міг бути не гараж
Меня не звали• 25 августа 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Що у вас за гараж що двері зім´яті.В нас в гаражному кооперативі такі речі відбувались за 30+ років,навіть на моїх очах.Але ж там не вистачає швидкості для розгону,максимум бампер можна пошкодити,і радіатор.А воротам взагалі побарабану.
Влітали п´яні чоловіки,коли заганяли свої авто в гаражі.Приїздять,п´ють,а потім п´яними намагаються заїхати.
Може там ролети
Заместитель Анонима• 25 августа 2025
Ну хорошо, что в гараж, а не в человека
Злива інформації• 25 августа 2025
Ответ дляПерша на селі
Стрелять надо за такие советы
Автор, примите это как жесткий урок
Второго может не быть
В тюрьму хотите в следующий раз?
Успокойтесь. Выпейте таблетку. Аварий с повреждением людей в случаях перепутала газ мизерны
Холодная каша• 25 августа 2025
Лох это судьба. Что тут ещё скажешь
ElenaMari• 25 августа 2025
Ответ дляЗайченя
Що робити. Взагалі якась дезорієнтована
А как можно две педали перепутать? Вы только на права сдали??? Ну уже как есть
ElenaMari• 25 августа 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Мою маму мужик сбил
Шлях до зірок• 25 августа 2025
Ответ дляМона_Лиса
А мне такая как автор в зад въехала со всей дури, я стояла на перекрестке а она перепутвла педали, сначала права понакупают потом других или калечат или машины бьют, тьху
При мне возле супермаркета перепутал педали и въехал в чужое авто мужик лет 50. И что?
Мавка• 25 августа 2025
Садитесь на автомат- говорили они, зачем та механика!!! Нуууу. Вот зачем
вре_Динка• 25 августа 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Блин я на автомате учусь сейчас и уже пару раз перепутала педали. И на механике на своей училась такого и близко нет.
Я після механіки коли вперше пересіла на автомат жорстко поплутала) газ і тормоз одночасно натиснула. Пару раз по дрібному при паркуванні плутала, але на повільній швидкості і без наслідків ттт.
На нових машинах є екстренне гальмування самою машиною оце класна річ
Ms. Android• 25 августа 2025
Что делать? Никогда больше не садиться за руль!!! Вы так можете другому человеку жизнь сломать! Знаю историю одна заезжая в гараж на СТО перепутала газ с тормозом, припечатала 20-ти летнего парня к стене, которому в итоге обе ноги ампутировали.
Вам нельзя за руль!
Покорительная• 25 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну всяке буває. Підіть подивиться, що там. Та шукайте де ремонтувати. Це не смертельно.
Добре, що так і ніхто не постраждав.
Ага, с одной такое было, сбила мужчину и ребенка, выезжая из салона. Таких надо навсегда прав лишать без вариантов.
ЗабежАЛОЧКА• 25 августа 2025
Ответ дляПокорительная
Так до чого тут автор?
Злива інформації• 25 августа 2025
Ответ дляШлях до зірок
Мужику можно
Покорительная• 25 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так до чого тут автор?
Тоже перепутала, легче только обошлось . Так еще как в тумане ушла, это реакция на стресс, ей нельзя больше за руль, она собой не владеет, так еще под препаратом ехала.
Моему брату хватило на несколько секунд уснуть за рулём на трассе, перевернулся, к счастью все живы, но мама вылетела в лобовое стекло, принял таблетку от гриппа.
ЗабежАЛОЧКА• 25 августа 2025
Ответ дляПокорительная
Знаєте, будь з ким може трапитись будь яка ситуація. Навіть з багаторічним досвідом .
Покорительная• 25 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Знаю, но таблетки и бессоница перед выездом это преступление, хорошо ,что никто не погиб, особенно тот, за кем автор спешила.
Апофиозная• 25 августа 2025
Скажите спасибо, что не в кого-то: человека или машину. Были бы проблемы в 3 раза больше
Мона_Лиса• 25 августа 2025
Ответ дляШлях до зірок
И то, что пусть выкинет права и ездит на маршрутке!