Зайченя• 25 августа в 06:06

Переплутала газ з тормозом. В´їхала в гараж

Була на стресі, ніч не спала, а на ніч п´ю Зонік. В 5 ранку поїхала забрати людину. Повернулась і при парковці в´їхала в дверку свого гаража. І просто як в тумані закрила і пішла в квартиру. Всю трясе
ДинамоКит• 25 августа в 22:34
Ответ дляПерша леді колгоспу
Аркадия, Одесса.
Никаких широких проездов там еще можно что- то построить.
Оо, тогда понятно ((
ША! я прийшла!• 25 августа в 22:54
Ответ дляЗайченя
Не знаю, частинка двері зім´ята. Це все, що я побачила. І пішла
Це ми так з чоловіком за 2 тижні до війни виїжджали з двору, чоловік багато років за кермом без пригод, у дворі кожну соломинку знає. І тупо здаючи назад в´їхав з розгону в дерево. Як мара якась, каже: не бачив. Досі не можемо зрозуміти, що то було йому. Ну і ми в такому шоці, засмучені, навіть з машини не стали виходити, поїхали далі у справах)))
Потім вже роздивились ступінь втрат)
ША! я прийшла!• 25 августа в 23:01
Ответ дляПокорительная
Тоже перепутала, легче только обошлось . Так еще как в тумане ушла, это реакция на стресс, ей нельзя больше за руль, она собой не владеет, так еще под препаратом ехала.
Моему брату хватило на несколько секунд уснуть за рулём на трассе, перевернулся, к счастью все живы, но мама вылетела в лобовое стекло, принял таблетку от гриппа.
А це вже історія про те, для чого треба пристібатися(
Міс Всесвіт• 26 августа в 01:27
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я когда красную мазду из салона покупала, купила только потому что она красная, с юности хотела красную, а прям красивого красного цвета не могла найти , в итоге другие покупали.
А тут красный красивый и машина хорошая.
А потом нам во время страховки сказали сколько стоит у них покраска этого цвета в сервисе, очень удивилась)))
Дорого, да?)
И как ваша машинка, не страдает? потому что я новичок почти на дороге, хотя и с правами 3 летней давности
Воздух в банке• 26 августа в 08:13
Ответ дляЗайченя
Бампер буду повністю міняти. Ну то не страшно. Але весь день реву, запухла вже. Обідно як так вийшло, всю Україну проїхала, а тут на рівному місці помилилась
Втомлені морально, фізично, душевно...
Не плачте, це такі дрібниці, порівняно із тим, що відбувається у світі і країні загалом. Бережіть себе і нехай ця подія буде набільшим розчаруванням у вашому житті! Обіймаю вас!
Покорительная• 26 августа в 12:16
Ответ дляША! я прийшла!
Нет, то уже следствие, а причина сон водителя из-за таблеток.