Заліковий троль• 25 августа 2025
Стала постійно прикусувати щоку(( у кого таке було?
При змиканні щелепи, при жуванні, навіть коли говорю, стала постійно прикусувати щоку((( відчуваю, що ніби кусаю верхнім зубом мудрості, біль жахливий, голодна вже ходжу, боюся рота відкрити-закрити((( у кого таке було? Що робити куди бігти
Ждушечка• 25 августа 2025
Он недавно вырос, мешает прикусу? Модно удалить если неправильно растет. К хирургу
Боневтікла• 25 августа 2025
Полоскайте чим-небудь. У вас там припухлість мабуть від чогось, тому і прикусуєте. В мене теж таке іноді буває. Звичайним ополіскувачем пополоскати кілька разів і все проходить.
Заліковий троль
• 25 августа 2025
Ответ дляБоневтікла
Припухлість є, бо кусаю вже тиждень, дякую, спробую полоскати. Звичайний ополіскувач - це гігієнічний? Чи аптечне щось?
Заліковий троль
• 25 августа 2025
Ответ дляВапщета
В мене так буває коли набирають вагу. (
А я якраз скинула вагу
Боневтікла• 25 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
От ви раз випадково прикусили, воно припухло і далі не заживає. Хоч ромашкою полощіть, чим є, перекисем можете помазати. Має бути який антисептик, щоб прибрати інфекцію. Ви так до стоматиту докусаєтесь.
Я не Тролль• 25 августа 2025
Спрей Орасепт. Он и при стоматитах хорошо помогает, и при больном горле.
Нічого вдягти• 25 августа 2025
Было, с зубом мудрости, щёки подпровисли, массаж, упражнения для лица, легкие, всё как-то само собой прошло. А потом было неудачно зуб отреставрировали семёрку, это была жесть как прикусывала, проблема была решена коррекцией.
Дівчина заглядєніє• 25 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ротоканом еще хорошо