Кому там слова не давали• 25 августа 2025
дівчат, потрібна ваша думка
я нещодавно закінчила курси косметології, повчилася на родичках та подругах, тепер хочу далі продовжувати та робити контент для соцмереж. чи буде нормально якщо я запропоную свої послуги ( чистка пілінг догляди) за оплату 300 грн ( саме так коштує аренда кабінета на добу), взамін на фото та відео?
Единая страна!• 25 августа 2025
Так нормально, напишіть шукаю модель та вкажіть продцедури і напишіть оплата мінімальна 300грн лише за матеріали
оксюморон• 25 августа 2025
Пробуйте, но могу сказать что даже бесплатно могут не прийти.
В свое время я была моделью на многих процедурах
Девочка ресницы наращивала полностью бесплатно и люди не шли. Заняты все. Оно ж долго.
Я сейчас тоже ценю свое время
Шкала Радощів• 25 августа 2025
Есть ТГ-каналы, где ищут моделей для всяких процедур, типа Шукаю модель Київ - Ищу модель Киев
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Какой город у вас?
селище міського типу
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Я сейчас тоже ценю свое время
маю надію, що косметологія це трошки інша справа, бо я б теж на вії ніколи б не пішла навіть безкоштовно ( бо я не можу лежати 2-3 години). я це розумію і своїм дівчатам пропоную встати розімятись походити чай кава якщо маска на обличчі 20 хв
Цвірінь• 25 августа 2025
Вы вполне в состоянии брать 3 клиента в день. Почему такая цена - 300 гривен?
Я состою в группе модели моего города, там массаж лица стоит 200 и то я считаю это дорого.
Когда девушка которая уже не раз была моделью читает объявление и там написано что мастер будет фотографировать, то она сразу понимает что мастер начинающая и хочет сделать себе портфолио. Извините, но я бы в жизни не стала платить 300 гривен ради того чтобы кто-то на мне тренировался делать пилинг и чистку. А вдруг напортачит? Мне потом с этим лицом ходить пока не заживёт. Ещё забесплатно я бы подумала - и то бы наверное не пошла. Забесплатно я часто хожу моделью на маникюр, но ногтики - это не лицо, если мастер где-то поранит это не так бросается в глаза как если бы на лице что-то не подошло. Хотя на наращивание ресниц я моделью ходила бесплатно, но сама понимаю что это достаточно рискованно.
Вы можете писать что угодно, ставить цену какую угодно. А вот придёт ли кто-то - уже другой вопрос.
Цвірінь• 25 августа 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Если не секрет, вы лично бы пошли к автору заплатив 300 гривен? Зная что фотографии вашего лица крупным планом будут выставлены на ОЛХ и других рекламных сайтах?
Причём автор живёт в селищі міського типу, где возможно все всех знают. Вы бы хотели чтобы ваши соседи увидели объявление с вашим лицом?
Я не стеснительная, мне было бы всё равно если бы мои фото до и после процедуры увидели. Но я бы не хотела чтобы соседки по даче обсуждали моё лицо до и после
ОдинРазНадетое• 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Якщо вас забезпечує хтось, то можна й так)
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
а до чого тут моє забезпечення?))
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляЦвірінь
а що тут такого?) я ж не депіляцію пахв чи інтимних зон роблю ))) можно зробити фото якоїсь окремої частини обличчя типу ніс або тільки щоки , зазвичай на цих зонах є комедони. фото до і після екстракціі
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляЦвірінь
чому така ціна саме 300 грн я написала в темі, перечитайте)
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляЦвірінь
для масажу обличчя це дійсно дорого якщо для новачка, бо для цієї процедури не потрібні розхідники
Единая страна!• 25 августа 2025
Ответ дляЦвірінь
У нас в місті постійно шукать моделей на макіяж, татуаж та інше. Потім викладають рілси в інста, це зараз звичайна практика
Цвірінь• 25 августа 2025
Ответ дляЕдиная страна!
У нас тоже.
Но вы не ответили на вопрос - вы лично пошли бы к автору за 300 гривен?
Цвірінь• 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы написали что 300 гривен - это аренда кабинета в сутки.
Более ни о каких ваших затратах вы в старпосте не указывали.
ОдинРазНадетое• 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
а до чого тут моє забезпечення?))
Ну багато ви не заробите, якщо будете в робочий час ще й розминку включати для кожного
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
зараз в мене задача зробити контент , бо майже ніхто не хоче фотографуватись, або я сама забуваю про це чи немає часу, плюс відточую свої техніки
Кому там слова не давали
• 25 августа 2025
Ответ дляЦвірінь
матеріали і робота за мій рахунок, оренда та фото з дівчинки
Единая страна!• 25 августа 2025
Ответ дляЦвірінь
У нас тоже.
У мене взагалі домашній догляд, я не ходжу на всі ці продцедури ні платно ні безкоштовно. Та і на багато чого іншого не ходжу. Але це не означає що якщо особисто я не піду то немає інших бажаючих. Навіть якщо завтра топ майстер міста запропонує мені зробити татуаж я теж не піду тому що мені ця продцедура не актуальна. А ось є дівчата які хотілиб зробити але невистачає коштів і вони не проти побути в ролі моделі за символічні кошти, 300 грн у сфері краси зараз взагалі ні про що.